Jump to content
Dogomania

mariusz pp

Members
  • Posts

    11814
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    2

Everything posted by mariusz pp

  1. A tak z ciekawości zapytam , Szado , Oczuś i maluch byli w jednym boksie, jak teraz zareagowały na siebie?
  2. Przelew za sierpień poszedł
  3. Na profilu jest wpis że ostatnie logowanie 29 maj
  4. Mój przelew 50 zł dzisiaj poszedł.
  5. A tak z ciekawości zapytam , wrócił do nowych właścicieli? czy zrezygnowali z niego?
  6. Jesli to poratuje sunię mogę dać 50 zł miesięcznie przez rok.
  7. Sliczna , mamy sentyment do czarnych suczek , zawsze takie mieliśmy a teraz nasze dwa niepełnosprytki są rude,
  8. Jakbyście mieli chętnych na adopcję w Holandii to ja mogę przeprowadzić wizytę pa, jesli to będzie Limburgia albo Brabancja tak do 100 km od miejsca mojego zamieszkania a mieszkam w Leunen koło Venray blisko niemieckiej granicy. Ale trzeba uważać , jeśli ktoś ma swoje dom/mieszkanie albo z gminy typu nasz kwaterunek to ok ale jak wynajmuje to już problem. Często są ogłoszenia na grupach polskich ,że ktoś odda psa bo właściciel mieszkania nie przedłużył wynajmu a kolejni nie zgadzają się na zwierzęta. Albo też ludzie przechodzą na agencyjne gdzie nie można mieć zwierząt Tu Holendrzy nie chcą wynajmować ze zwierzakami myślę , że podobnie jak w Polsce. W najlepszym wypadku psiak trafia do schroniska ale tam trzeba za właścicielskiego zwierzaczka zapłacic , u nas w okolicznym schronie jest 100 e za psa , 50e za kota . W ostatnich latach z rzek wyłowiono dwa psy z polskim chipem , jeden łapy oklejone taśmą .Dwa dni temu znowu widziałem post na polskiej stronie , ze ktoś odda psa i świnki morskie bo już ich nie chce .Tragedia.
  9. Sansewirki pod dobrą opieką będą czekac na nas Psiak fajny , aż dziwne ,że jeszcze nikt się nim nie zainteresował.
  10. Chętnie zobaczę co będzie ,wnuczka ma już sporo różnych zabawek trudno powiedzieć co byśmy chcieli kupić
×
×
  • Create New...