Jump to content
Dogomania

mariusz pp

Members
  • Posts

    11814
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    2

Everything posted by mariusz pp

  1. I jeszcze wieczorem bajka/kołysanka i będzie git
  2. A jednak kawka była tylko ciacha i bajki brak
  3. Ani kawy ani ciasteczka z rana a teraz bajeczki brak Ale lajki są
  4. U nas 20 stopni i pada, zapraszam na herbatkę do chłodniejszego kraju
  5. A ja wpadam na bajeczkę / Dobranocka musi być
  6. A jak skończysz liczyć to trzeba będzie wstawać
  7. Od trzech dni upał ,ale czytałem ,że pogoda ma się zmienić i jutro burze zobaczymy, już na deszcz nie będę narzekał
  8. Przybył U nas dzisiaj gorąco , odwykłem od takich temperatur, chyba wolę deszcze
  9. To prawda kołysanka piękna, wiersz Janiny Porazińskiej , przypominają się dawne dziecięce lata
  10. Może to i lepiej ,że zrezygnowali teraz a nie po kilku dniach , nie wiadomo co by się z nim stało
×
×
  • Create New...