Aldrumka, zdjęcia po prostu ge-nial-ne!
Super podobierałaś te dodatki
I tym samym przestałam mieć wyrzuty sumienia, że nie zrobiłam tego sama i zrzuciłam na Ciebie - ale ja bym po prostu nie zrobiła tego tak dobrze
Czy znajdzie się dobra duszyczka dysponująca czasem?
U mnie niestety z tym mega krucho, a mam parę rzeczy na bazarek dla Maksia...
Może jest ktoś, kto chciałby ogarnąć bazarek?
Uwaga!! Fanty mogłabym wysłać tylko paczkomatem!
A jakoś nie przyuważyłam... w jakim mieście Fionka obecnie jest?
I jak tam w końcu wyniki? Zdrowa?
Kolega szuka właśnie jakiegoś psiaka w takim typie :)