Jump to content
Dogomania

feryenne

Members
  • Posts

    113
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by feryenne

  1. Ufff, mózg przegrzany niemożebnie, więc nie wiem, czy na tyle sprawny, żeby wymyśleć najlepiej Ale woła do mnie Tolo, Tolek, Toluś (nie mogę się zdecydować na formę ) i 10 głosów od razu
  2. Bazarek niestety nie cieszył się zbyt ogromnym powodzeniem, ale mamy dla Gucia 30zł od sue
  3. No ja właśnie nic nie kumam z tego rozliczenia To co jest na koncie ZEA to jest uwzględnione w kwocie opisanej jako "stan"?
  4. Aaa, no tak, ale przy takiej kwocie nie robi to jakiejś różnicy, więc ja się dostosuję jak Tobie wygodniej
  5. Ło jezusicku, a cóż się stało temu Guciu?!? Wygląda jakby połknął Gucia i zagryzł Guciem
  6. Nie chodzi o rozdrobnienie, tylko podział. Substancja czynna może nie być rozłożona w tabletce jednolicie i jeśli podzielisz na dwie dawki może w nich być znacząco różna ilość rzeczywistego leku.
  7. Skoro jesteście w temacie zamawiania karmy, to ja tak nieśmiało się pochwalę swoją stronką, jeśli można (jeśli nie - dajcie znać, usunę) Zrobiłam niedawno porównywarkę cen karmy, przeszukuje na razie 30 sklepów, ale będę jeszcze dodawać nowe. Stronę robiłam sama, bez tabunu testerów, więc będę wdzięczna za uwagi i zgłoszenia ewentualnych błędów https://felicana.pl/
  8. Moje to Katy, 65km dalej. Jak zwykle wyszło, że polskie znaczki mają znaczenie
  9. Nie wiem, czy piszesz o wiosce Katy, czy to tylko "głodnemu chleb na myśli" Duży offtop: ja wprawdzie z daleka, ale ze 2-3 razy w roku bywam na dłużej przy granicy podkarpackiego z lubelskim (obok tejże wiochy Katy właśnie ) i fajnie byłoby którąś z Was wyciągnąć na kawę Mamy może jakiś wątek spotkaniowo-kawowy?
  10. A nie widzę moich wpłat z bazarku. Wysyłałam: 18.10 - 95zł 28.10 - 43zł I jeszcze powinno być 23zł od Aldrumka (ok.19.10)
  11. @Alaskan malamutte mówi mi, że nie mogę do Ciebie wysłać priv. Mam parę groszy z bazarku, konto to samo, co wysyłałam kiedyś na Maxa czy inne?
  12. Eee, czy ja dobrze widzę? Że brakuje mu tylko 15zł do wyjścia? No to będzie ode mnie stała
  13. No właśnie próbowałam się z Dorą umówić na saszetki, czekałam cierpliwie, kiedy będzie dostępna Napisz do mnie priv z adresem.
  14. Nie napisałam całego kontekstu, więc by mogło wyjść, że się czepiam Chodziło mi o to, że mogłabym zakupić trochę karmy i pytanie było właściwie, czy może lepiej jakbym wzięła coś większego np. Dolina Noteci 400gr
  15. Hej hej Tak się przywitam na wątku, bo jeszcze u Was nie byłam Wybaczcie pytanie, ale raczej nie doczytam dokładnie całości tak patrzę sobie na te faktury za karmę i się zastanawiam czy jest jakiś powód, że kupujecie takie małe saszetki? bo większe puchy chyba by taniej wychodziły... a o ile dobrze rozumiem, chodzi o większą gromadkę
  16. Ło jezusicku, jakie super wieści!! Oby mu się szczęściło Przyznaję, że Edzio ma w sobie coś wyjątkowego, skoro nawet mnie, zagorzałą kociarę, zmusił do deklaracji Oczywiście podtrzymuję dla kolejnego szczęściarza, który trafi w Wasze ręce Przy okazji dziewczyny: jesteście naprawdę WIELKIE
×
×
  • Create New...