Jump to content
Dogomania

agada

Members
  • Posts

    6429
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by agada

  1. Podnoszę bidula, ale przeprowadzka do hoteliku chyba się odciągnie? Funia jak z decyzją o starcie?
  2. Podnoszę sunieczkę, niech domek szybko sie pojawi.
  3. :-(:-(Chociaż podniosę...straszna bida, a ile takich jeszcze...
  4. Cieszę się, że Zytka już bezpieczna, jak można pomóc karma, kasa, proszę o dokładniejsze namiary . Mam podobny problem z bezdomną suką, dość dużą zresztą, straszna chudzina i te mrozy... u nas nocami poniżej 30*...,a ja na dogo ciemnogród...zaczynam dopiero...
  5. Hej, nareszcie udało mi się zawitać na forum i mam nadzieję być stałym bywalcem!:p
×
×
  • Create New...