Jump to content
Dogomania

pola53

Members
  • Posts

    2852
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by pola53

  1. Kąsku, na pierwszą, może cię ktoś dostrzeże.
  2. Witaj cioteczko Ewo :) Oj tak, najbardziej podobają mi się te zdjęcia na których psieski pływają z Jamorem, a właściwie NA Jamorze. Super!!!
  3. Bardzo dobre wieści. To tylko ogłaszać!!! Zresztą ja też czytałam, co Jamor pisze na jego temat. Myślę, że on po prostu jest wdzięczny, że skoczył się jego koszmar. Tak jak moja sunia Ajka, Była tak przeraźliwie chuda jak zabierałam ją z tej meliny, że wszystkie kości było jej widać. Zjadła szczeniaki, zostawiając jednego, widocznie w nadziei, że tamte pozwolą go jej wykarmić. Ale w upale, bez wody na króciutkim łańcuchu nie dała rady. Szczeniaczek umarł zanim pomoc się pojawiła. Wzywałyśmy lekarza na obdukcję tej psiny i on napisał takie pismo do burmistrza, że mają dopilnować, aby ta kobieta nie miała żadnego zwierzęcia. Kot dożywiał się u sąsiadów, ale ona stała uwiązana na takim szerokim chomoncie (trzymam je do dzisiaj) że nawet nie miała jak zgiąć szyi. Teraz jest szczęśliwa choć bez oka, wysterylizowana, zawsze z pełnym brzuszkiem i jeszcze smakołyki dostaje :). Jest podobna do Lenki z banerka powyżej. Miała szczęście, że jej losem zainteresowała się P. Ania, żona naszego lekarza rodzinnego. Wcześniej miałam 9 lat Reksia, który w lesie czekał półtora miesiąca na swojego 'pana' i w żaden sposób nie pozwolił się zabrać do domu. Długo jeszcze reagował na dostawcze białe samochody typu Ducato z silnikiem Diesla, w nadziei, że po niego przyjadą.
  4. I te oczy, które tak błagalnie patrzą :)
  5. Bylo by super. Ten facet jest niesamowity: co za swada, lekkość umysłu, co za podejście do zwierząt. Jestem doprawdy zauroczona :).
  6. Bardzo prosimy, podnoszenie na pierwszą też przecież pomaga.
  7. No Piesiu, tylko ja jestem na posterunku??
  8. Zatem bardzo się cieszę, że kotek, który podbił moje serce trafił w dobre ręce. Dalej będę wpłacać deklarację na pozostałe kotki :)
  9. Kąseczku, pieseczku. Zapomnieli o tobie?
  10. Piękny piesio :). Mam nadzieję, że szybko znajdzie swojego człowieka. I tak pięknie się uśmiecha na drugim zdjęciu.
  11. Do góry, malutki!
  12. Idź do góry piesku.
  13. No cóż, ja jestem na Dogo od niedawna, proszę nie szukać we mnie rozjemcy. Dziwne jest tylko to, że w lipcu było wszystko ok, a w grudniu już rak z przerzutami. Przecież musiały być jakieś symptomy.
  14. No i proszę. ktoś tu nie czuje kiedy rymuje :), podrzucam
  15. Aniu, będąc w ośrodku wpadnę do Maćka M. Może uda mi się wydębić coś od niego? W końcu to dzięki nim mam tego żarłoka Ajkę :).
  16. Śmigaj w górę pieseczku. Może ktoś cię dojrzy.
×
×
  • Create New...