-
Posts
6125 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Paja
-
Depresja i brak oka równa się dożywocie ? Mailo ma domek :).
Paja replied to Onaa's topic in Już w nowym domu
Dostałam odp na @,ale przez przypadek skasowałam :( wiec pisze co tam było w nim. Ewa nie miała dostepu do internetu dlatego sie nie odzywała u Mailutka wszystko okej.Zaczął sie bawic zabawka Rosy,kotów dalej nie polubił,nie zabardzo chce dawac przemywac oczko,ale staraja sie.Jakos po weekendzie pojdzie z nim do weta. Dzisiaj Ewa postara sie do nas wejsc i pózniej ma mi przsłac fotki nowe. -
Bezio zaginął! Warko ,pomóż w poszukiwaniach Kudłatego!
Paja replied to jostel5's topic in Już w nowym domu
Tak ide juz do watku prosiutka i pisze. -
Bezio zaginął! Warko ,pomóż w poszukiwaniach Kudłatego!
Paja replied to jostel5's topic in Już w nowym domu
Ja sie nie boje..po Mailu zyje to i po Beziu przezyje.Gorzej z moja mam bo ja to wszystko gryzie razem z mrówkami ;) Fryzjera mozemy poszukac,ale to raczej bedzie trzeba w Wrocławiu jak bedzie miał byc juz u mnie strzyzony bo w naszych okolicach nie ma takich salonów.To wioska wiec nie ma co sie dziwic :) -
Bezio zaginął! Warko ,pomóż w poszukiwaniach Kudłatego!
Paja replied to jostel5's topic in Już w nowym domu
Myslę,ze obciachac moze go 1 lepsza osoba jak wyjdzie ze chronu.W schronie to raczej nie ma sesu bo dalej bedzie brudny jak bedzie tam lezał no i bedzie marzł bo teraz juz noce zimne.. -
Nieufna Nesi w SWOIM DOMKU!!! Doczekała się kochana Nesi!!!
Paja replied to diana79's topic in Już w nowym domu
Dobrze,to napisz go ja zrobie ogłoszenia.Pytałam bo zostałam poproszona przez diana79 o napisanie tekstu i wystawienie ogłoszeń ;) Wiec jak napiszesz to proszę o przekazanie mi go. Pozdrawiam -
[quote name='Atomowka']Kopciuszek w wydatkach jest tylko uzwględniony pobyt u Paji od 10.09 do 09.10 a przeciez już jest 19.11 to chyba za ten miesiąc też już powinno byc dawno zapłacone ?[/QUOTE] wpłaty na Tosi sterylk nie ma ... No własnie czekałam kiedy wyjdzie na jaw ,ale nie chciałam sie nic odzywac i czekałam wpłata za dt przyszła ale nie 9 a 15 i wpłacała ja klaudus.
-
zajrzyj w watek mojego dt tam ostatnio elmira dodawała im ogłoszenia to jest tekst inny tekst kiedys podawałam na watku wiec gdzies tu jest.Ja Tosi daje z 1,5 roku(to jeszcze takie psie rozbrykane dziecko) a ile konkretnie ma dowiem sie na przegladzie w poniedziałek. Namiary na mnie:665 500 992(pytac o Paulina albo mowic ,ze o psa to mnie podadza do telefonu bo ja mnie mam obecnie od jakiegos miesiaca)Namiary pod Wrocławiem.Dolnośląskie
-
A skoro cioteczki sie juz zleciały to moze która wystawi Tosi ogłoszenia? Bo i tak nim sie domki zleca i odbedzie wizyta to minie z 2 tyg i Tosia by juz mogła isc do domku. Ja wystawiałam jej juz 2 razy po 20 ogłoszen i cisza wiec moze ktos inny zadziała za znalezienie Tosi chałupki daje 20zł miesiecznie przez pół roku na innego psiaka.Z tym ,zeby było konkretnie przez kogo młoda znalazła dom wpisujcie pod ogłoszenie swoj mail i telefon. p.s i to samo sie tyczy moich 2 innych podopiecznych Lusi 6 tyg i Morusa 8tyg.(zdjecia w moim watku dt) Moze 1 osoba zgarnie dla jakiegos psiaka 20,40 a moze i nawet 60 zł stałych deklaracji przez pół roku dla innego psiaka?
-
Nieufna Nesi w SWOIM DOMKU!!! Doczekała się kochana Nesi!!!
Paja replied to diana79's topic in Już w nowym domu
I jeszcze 1 pytanie a bardziej prozba do Wiosny.Scharakteryzuj mi jako hotel Nesti w 3-4 zdaniach.Poniewaz chce dodac krótka wzmianke co mówi o niej tymczasowy opiekun. -
Nieufna Nesi w SWOIM DOMKU!!! Doczekała się kochana Nesi!!!
Paja replied to diana79's topic in Już w nowym domu
Powiedzcie mi jeszcze: Jak z utrzymywaniem czystosci? Czy jest zaszczepiona/odrobaczona/czip? Jak jezdzi samochodem? Czy bedzie małej/sredniej wielkosci? Ile ma obecnie w kłebie? To narazie tyle,wrazie pytań wroce :) -
Bezio zaginął! Warko ,pomóż w poszukiwaniach Kudłatego!
Paja replied to jostel5's topic in Już w nowym domu
Popracuje z nim naperwno jak narazie pracuje nad soba dzisiaj 1,2,3,..1,2,3.. wycisz sie w koncu...:P Chyba juz sie musze połozyc nic nie zdziałam juz dzisiaj wielkiego liczac do trzech. -
Bezio zaginął! Warko ,pomóż w poszukiwaniach Kudłatego!
Paja replied to jostel5's topic in Już w nowym domu
No tak jak nie wiadomo o co chodzi to chodzi zawsze o pieniadze...Mi to wogole było by na reke jeszcze bardziej jak by pierw szczeniaki znalazły domy a pózniej dopiero przjechał Bezio ,ale az taka juz nie bede.... -
Bezio zaginął! Warko ,pomóż w poszukiwaniach Kudłatego!
Paja replied to jostel5's topic in Już w nowym domu
Mi to jest nawet jak najbardziej na reke bo mam problem obecnie z podrzuconymi szczeniakami... Pomimo ogłoszen zero odzewu..mniejmy nadzieje,ze ten tydzien to zmieni... -
Nie wiem jak tutaj czesto zaglada Klaudus,a ja nie mam telefonu by do niej zadzwonic iz to juz 3 zjedzony telefon w tym miesiacu i nastepnego nie bedzie juz.Wiec jak ktos moze to niech jej przekaze najlepiej dzisiaj. Tosi sterylka jest umówiona na poniedziałek 22 listopada.koszt ok.300zł... I dobrze by było by to dzisiaj przelała bo ja nie bede miała jak załorzyc mam 2 sunie po sterylce ktora miały w poniedziałek. 2 sprawa to taka,ze jak wezme na siebie bedzie w normalnej cenie jak wezme na schroniskowy adres ,albo jakies fundacji dostanie szwy wsródskórne i nie bedzie nosic fartuszka oraz bedzie taniej.
-
Tosia to wogóle jest Tosia odkad ktos podrzucił mi pod dom szczeniaki jest strasznie na mnie obrazona... na spacery,zeby jej wynagrodzic musze chodzic z nia sama wteczas cieszy sie od ucha do ucha i przynosi mi rózne smieci i patyki... W domu wiecznie siedzi mi albo któremus z domowników na klanach i liza nieraz tak bezczelnie znienacka wskoczy liznie go w nos a pozniej niby,ze to nie ona... Rozmawiałam dzisiaj ze znajoma wetka... powiedziała,ze Tosia jest w typie rasy ew z mała domieszka.Powiedziała jakas rase,ale wyleciała mi z głowy czy ktos wie w jakim typie jest Tosia?
-
Paja juz naprawiła conieco :) [SIZE=2][URL=http://img153.imageshack.us/i/tochala.jpg/][IMG]http://img153.imageshack.us/img153/1421/tochala.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img607.imageshack.us/i/tosijezyk.jpg/][IMG]http://img607.imageshack.us/img607/6654/tosijezyk.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img259.imageshack.us/i/tosi.jpg/][IMG]http://img259.imageshack.us/img259/8710/tosi.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img832.imageshack.us/i/tosiah.jpg/][IMG]http://img832.imageshack.us/img832/6344/tosiah.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img529.imageshack.us/i/tosiaspi.jpg/][IMG]http://img529.imageshack.us/img529/250/tosiaspi.jpg[/IMG][/URL] [/SIZE]
-
Bezio zaginął! Warko ,pomóż w poszukiwaniach Kudłatego!
Paja replied to jostel5's topic in Już w nowym domu
Tak udzwigne Elmira powiedziała,ze pomoze mi ze szczeniaki... W watek mojego dt wrzucam fotki :) -
Bezio zaginął! Warko ,pomóż w poszukiwaniach Kudłatego!
Paja replied to jostel5's topic in Już w nowym domu
Suczki po wieczornej kropluwce maja sie lepiej:) zaczeły jesc,ale samego kurczaka ryz jest bee ..:D