-
Posts
6125 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Paja
-
Depresja i brak oka równa się dożywocie ? Mailo ma domek :).
Paja replied to Onaa's topic in Już w nowym domu
humorki to on moze jeszcze jakis czas miec,ale juz ma je duzo mniejsze z poczatku jak bys go zobaczyła to pewnie bys nawet marzyc nie chciała o jego adopcji.Ale nadszedł taki czas ,ze sie tak zmienił i to w sumie nas skłoniło do szukania mu domu stałego.Na jego miejscu mam teraz Beza troszeczke wiekszego jak Mailo i powinien nosic imie Gryzli a nie Bez.Ale to kwestia czasu i pracy włorzonej w psa by sie zmienił bid jest pełno i wiekszosc przez swoja agresje bez szans na adopcje.Dopiero po socjalizacji ew.i to tez w odpowiednie rece... -
Bezio zaginął! Warko ,pomóż w poszukiwaniach Kudłatego!
Paja replied to jostel5's topic in Już w nowym domu
Dzisiejszy pózno wieczorny spacerek(wymuszony ,,skakaniem,, po głowie ) [URL=http://img813.imageshack.us/i/lodwki047.jpg/][IMG]http://img813.imageshack.us/img813/4381/lodwki047.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img411.imageshack.us/i/lodwki048.jpg/][IMG]http://img411.imageshack.us/img411/8638/lodwki048.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img443.imageshack.us/i/lodwki049.jpg/][IMG]http://img443.imageshack.us/img443/5461/lodwki049.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img522.imageshack.us/i/lodwki052.jpg/][IMG]http://img522.imageshack.us/img522/4699/lodwki052.jpg[/IMG][/URL] -
Bezio zaginął! Warko ,pomóż w poszukiwaniach Kudłatego!
Paja replied to jostel5's topic in Już w nowym domu
z bazarku siankowego dla Beza jest 52,25 Elmira jutro idzie do Ciebie przelew na 200zł za transport czyli wysle Ci pieniazki z bazarku ogłoszeniowego1 + siankowego +moja deklaracje Jostel5 wpisz w skarbonke Beza ze wpłaciłam 50zł czyt 5mies.x10zł i wysle to elmirze by dopełnic do 200zł bo narazie jest 144,25 z dwóch bazarków Takie tam ze świat [URL=http://img708.imageshack.us/i/lodwki014.jpg/][IMG]http://img708.imageshack.us/img708/2668/lodwki014.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img140.imageshack.us/i/lodwki042.jpg/][IMG]http://img140.imageshack.us/img140/4790/lodwki042.jpg[/IMG][/URL] spacerek: [URL=http://img510.imageshack.us/i/lodwki017.jpg/][IMG]http://img510.imageshack.us/img510/9529/lodwki017.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img573.imageshack.us/i/lodwki033.jpg/][IMG]http://img573.imageshack.us/img573/3006/lodwki033.jpg[/IMG][/URL] -
Bezio zaginął! Warko ,pomóż w poszukiwaniach Kudłatego!
Paja replied to jostel5's topic in Już w nowym domu
Dzis jeszcze nic nie wymysliłem .Jedno jest pewne nie wolno mnie chcwalic ani sie pytac jak sie zachowuje bo wteczas cierpi na tym paja badz członkowie jej rodziny.Obecnie siedze sobie na łozeczku i wcinam prasowana kosteczke. -
Podopieczni "Azylu" w Białej Podlskiej czekają na wspaniałe domy i pomoc !
Paja replied to kinga_kinga7's topic in Schroniska
[quote name='cavani']Witajcie! Jestem z Białej Podlaskiej i zgłaszam się do pomocy.[/QUOTE] Witaj i czuj sie jak u siebie... ;) -
amstaffka SZANTA ... znalazła swoją przystań !!!
Paja replied to fioneczka's topic in Już w nowym domu
dostałam kolejny dosyc durny mail w sprawie szanty.. tresc: [B]Od: [/B][email protected] witam! czy to jest faktycznie ten pies co na zdjeciach?? suczka pracia chyba nie ma:PP poprosze o info co z psiakiem! pozdr innych maili nawet nie bede wstawiac mysle ze ten jest najlepszy w innych to jakies wygłupy.. wrazie pytan jakich kolwiek pisac na pm tam mnie czesciej złapiecie bo nie latam ostatnio po watkach za duzo ze wzgledu na czas... -
to moze przez transportowy cos sie uda ;)
-
Bezio zaginął! Warko ,pomóż w poszukiwaniach Kudłatego!
Paja replied to jostel5's topic in Już w nowym domu
A ja chciałam napisac ze Bezio jest niedobry.Zaczął z tata wychodzic troszke na spacery by zobaczyc ze faceci nie gryza i sie wypioł ze smyczy w 1 dzien swiat.Poleciał daleko,na wołanie wogóle nie reagował.Wiec tato odpuscił ganianie sobie za nim i przyszedł do domu po mnie.A ja szłam przez cała wioske i tylko pytałam:nie widzieliscie małego,bezowego,kudłatego pieska? i tak szłam kilometr po tym co mi mówili ludzie i po 4 godzinach znalazłam Bza w lesie miedzy Odra a Kanałem...wołam go on nic ja 2 kroki on 5.wreszcie nie wytrzymalam wziełam rozbieg i zrobiłam skok ,,tarzana,, i wyladowałam na Beziu który nie omieszkał mnie walnac swoimi zebami w kolano.Upiełam go pieknie ładnie juz mamy wracac a Bezio mówi predzej cie ugryze niz bede wracac do domu...ale jakos dotarlismy.Wiec wyszło ze mielismy ładna przebiezke 3km/4h w ten piekny swiateczny poranek. z bazaku z rzeczy które podarowała Nelka jest dla Beza jest 92zł i 24 zl dla Nelki za przesyłke. -
Jest odpowiedz na ogłoszenie Dextera,przyszło na moj mail (ja aktywowałam ogłoszenia) tresc: Witam. Bardzo chętnie przygarnę tego psiaka Dextera (anons na stronie Morusek.pl) do swego mieszkania, jeśli tylko mi go przywieziecie. Niestety nie posiadam własnego środka transportu, nie mogę więc ze swej strony przyjechać. Jeśli ktokolwiek z Państwa w jakikolwiek sposób przetransportuje mi tę psinę do miejsca mego zamieszkania, a jest nim miasto Grudziądz w województwie kujawsko-pomorskim, deklaruje podpisanie wszelkich umów i zaadoptowanie tegoż psiaka już na zawsze. Będę bardzo zobowiązana za udzielenie odpowiedzi. Dziękuję i pozdrawiam. [email][email protected][/email] Pozdrawiam Paja p.s kontaktujcie sie juz sami z ta osoba...
-
Bezio zaginął! Warko ,pomóż w poszukiwaniach Kudłatego!
Paja replied to jostel5's topic in Już w nowym domu
Ja tez Wam wszystkim zycze Spokojnych i Radosnych Swiat :) oraz waszym pupilka ;)tylko sie nie przejadajcie za duzo ;) -
Bezio zaginął! Warko ,pomóż w poszukiwaniach Kudłatego!
Paja replied to jostel5's topic in Już w nowym domu
[URL=http://img43.imageshack.us/i/mix113.jpg/][IMG]http://img43.imageshack.us/img43/3905/mix113.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img833.imageshack.us/i/mix115.jpg/][IMG]http://img833.imageshack.us/img833/4307/mix115.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img204.imageshack.us/i/mix117.jpg/][IMG]http://img204.imageshack.us/img204/5432/mix117.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img683.imageshack.us/i/mix118.jpg/][IMG]http://img683.imageshack.us/img683/5750/mix118.jpg[/IMG][/URL] -
Bezio zaginął! Warko ,pomóż w poszukiwaniach Kudłatego!
Paja replied to jostel5's topic in Już w nowym domu
[URL=http://img831.imageshack.us/i/mix110.jpg/][IMG]http://img831.imageshack.us/img831/2623/mix110.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img810.imageshack.us/i/mix111.jpg/][IMG]http://img810.imageshack.us/img810/5881/mix111.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img577.imageshack.us/i/mix112.jpg/][IMG]http://img577.imageshack.us/img577/6681/mix112.jpg[/IMG][/URL] -
Depresja i brak oka równa się dożywocie ? Mailo ma domek :).
Paja replied to Onaa's topic in Już w nowym domu
Mam nadzieje,ze moje rady z autem Ci pomogły? -
Bezio zaginął! Warko ,pomóż w poszukiwaniach Kudłatego!
Paja replied to jostel5's topic in Już w nowym domu
Mysle,ze tak zle nie bedzie.Acz kolwiek pozniej do domu bez małych dzieci i z poczatku to jakas kobieta bedzie musiała sie nim zajmowac dopuki sie nie przyzwyczai w nowym domu ,ze nowi faceci nie gryza.Wczoraj 1 raz podszedł do ojca by go głaskał.a tak to tylko umiał na niego warczec i uciekac. -
Bezio zaginął! Warko ,pomóż w poszukiwaniach Kudłatego!
Paja replied to jostel5's topic in Już w nowym domu
Puki co nic nie wymyslił.... spi ze mna na łozku,prosi sie o głaski i merda ogonkiem.Czasem w nocy sciaga ze mnie kołdre i próbuje w nia sie owinac lekko drapiac mnie... -
Bezio zaginął! Warko ,pomóż w poszukiwaniach Kudłatego!
Paja replied to jostel5's topic in Już w nowym domu
Młody dzisiaj wogole nie dał mi spac co chwile wskakiwał mi na łozko i sciagał na podłoge do zabawy.Jak by sie nie mogł w nocy pobawic z Mola czy Morusem.Teraz własnie tez mi sie wtrazolił na kolana i podaje mi łapke jak by chciał powiedziec byłem przed chwila w kuchni i jeszcze nie ma obiadu?Na prozbe Beziu idz na miejsce wskakuje na łozko rozwali sie i chrapie... -
Jesli juz to ten drugi ,ale pewna nie jestem.Napisałam maila bo juz pozno na dzwonienie... a to on: [URL=http://img149.imageshack.us/i/mix104.jpg/][IMG]http://img149.imageshack.us/img149/2667/mix104.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img163.imageshack.us/i/mix107.jpg/][IMG]http://img163.imageshack.us/img163/4659/mix107.jpg[/IMG][/URL] Pies nie umie chodzic po schodach wszedł około południa na góre do domu i nie umie zejsc:( próbowałam zachcecac ,ale nic z tego..rano poprosze by ktos go zniusł..
-
Nie wie ktos czy komus z okolic Wrocławia boku Wrocławia nie zgubił sie haski ? Przyjełam dzisiaj psiaka pod dach bo konał mi pod płotem prawdopodobnie potraciło go auto...Młody po ogrzaniu doszedł trochce do siebie i sie rozruszał ,ale musze pilnie do 20 znalesc mu jego stary dom.Wywiesiłam w okolicy plakaty.Psiak jest młody dosyc zadbany ma czerwona parciana obroze...,jak do 20 nie znajdzie domu bede musiała oddac do schroniska bo na swieta przyjezdza spora rodzina co nietrawi psów i nie mam innego wyboru ;(
-
Bezio zaginął! Warko ,pomóż w poszukiwaniach Kudłatego!
Paja replied to jostel5's topic in Już w nowym domu
Bardzo mocno nie,aczkolwiek to zrobił moje szczescie ze miałam 2 bluzy na sobie to mam tylko siniaka miedzy łokciem a dłonia.W domu przybrał sobie za przewodnika mnie i z nikim innym na spacer nie wyjdzie,juz sie nie szczerzy ,ale zapiera jak osiołek... Dzis przygarnełam haskiego z dworu,widac iz zadbany ale była bardzo zmarznieta(wisiały na niej sopelki)teraz zjadła i spi a ja wywiesiłam juz kilka ogłoszen w okolicy moze komus uciekła bo ma obrózk? -
Bezio zaginął! Warko ,pomóż w poszukiwaniach Kudłatego!
Paja replied to jostel5's topic in Już w nowym domu
[quote name='haniabor']I oby mu tak zostało;)[/QUOTE] wykrakałam użarł mnie dzisiaj jak chciałam mu zmienic poszewke na legowisku na czysta.On jest taki specyficzny raz sie cieszy wskakuje na kolana do głaskania,a za chwile pokazuje ze ma zęby. Takie dziecko specjalnej troski i spi to,to ze mna przy mojej głowie w łozku bo w nogach juz mu sie znudziło... -
Doberman Bruno za TM [*] dług 1893zł !!!!!
Paja replied to anett's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
przekazuje maila z ogłoszen: [FONT=Arial][FONT=Arial]Proszę mi powiedziec wiecej o tym piesku. Chętnie zaopiekuje się nim i zapewnie mu tymczasowy dom i sama postaram się znalesc dla niego przyjazna rodzine.. Jeśli nie było by nikogo sama się nim zaopiekuje ale będę szukac chetnej osoby ponieważ nie mam zbyt wielkiego domu (3 pokoje łazienka+ kuchnia z przedpokojem) ale na pobyt tymczasowy wystraczy z pewnością.. Proszę tylko mi powiedziec czy piesek będzie przyjazny dla półtorarocznego dzieckaâ�Ś bo znam chetna rodzine dla pupilka ale maja male dziecko. Proszę mi tez powiedziec czy piesek jest daleko od Zabrza[/FONT][/FONT] [FONT=Arial][FONT=Arial]Pozdrawiam[/FONT][/FONT] [FONT=Arial][FONT=Arial]Dominika K*******a[/FONT][/FONT] [email protected] -
Bezio zaginął! Warko ,pomóż w poszukiwaniach Kudłatego!
Paja replied to jostel5's topic in Już w nowym domu
[quote name='Jolanta08']Paju podeślij mi na pw nr konta to przeleję jakiś grosik na psiaka[/QUOTE] odezwij sie do Jostel5 ona trzyma drobne Bezysława... Niuni wyszalał sie dzisiaj na sniegu a teraz bawi sie zabawkami podrzuca je sobie do gory jak kot poczym jak spadaja okłada je na prawo i lewo ..dawno na mnie nie warczał:cool3: -
Bezio zaginął! Warko ,pomóż w poszukiwaniach Kudłatego!
Paja replied to jostel5's topic in Już w nowym domu
Oj ja tez tesknic bede długo...Jak narazie nie moge sie przestawic w domu ze Bezio to Bezio a nie Mailo :oops: i Bezio dostał w domu ksywke Bezosław od rodziców a dla mnie jest zwyczajnie ,,synkiem,,.. Jestem mało mowna wybaczcie mi jeszcze pare dni skonczy sie bazarek to nadrobie..juz normalnie,,wracaja,, mi sie te ogłoszenia,snia po nocach budze sie z krzykiem ,ze dostałam opiernicz za zaległosci :shake:Wogóle ten bazarek mnie w jakis dziwny nastrój wprowadził...ALE DAM RADE!!!