Jump to content
Dogomania

Paja

Members
  • Posts

    6125
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Paja

  1. [quote name='yunona']Ja pierdziu. Nie myślałam, że profesjonalistka okaże się niesolidna i niekompetentna. [B]Paju nie możesz na siebie brać winy za czyjąś niesolidność. [/B]Trudno. Spróbuj sie zwrócić niewiem, mailowo żeby dobrowolnie oddała kasę za niewypełnienie zapłaconych już zobowiązań. Fakt, że pieniążki są potrzebne, ale zdrowie ważniejsze. Możesz jej napisać, że okradła bezdomnego psiaka i czy się z tym dobrze czuje. A do sądu... no nie wiem jak uważasz. Jeśli ona pracuje gdzies w jakiejś przychodni to można jej smrodku narobić rozwieszając plakaty jak to nieuczciwa pani psycholog kradnie kasę bezdomnym , będącymi w potrzebie psiakom.[/QUOTE] Droga Yunono .zeby pani x zechciała odpisac mi na maila to musiała bym miec chyba aureole na głowie (od ponad miesiac nie odpisała na zadnego 3),telefonu tez nie odbiera (ani odemnie ani Joli) odrazu przekierowuje na sekretariat.A tam panienka w okienku 10 razy pyta o godnosc,adres i imie psa.Po czym mówi,ze nie maja w komputerze takiej wykonanej wizyty i prosi o podanie ponownie swoich danych i numeru telefony.Nastepnie mówi ,ze jak zobaczy sie kiedys z pania x to przekaze i ta oddzwoni,mija półtorej tygodnia i nadal cisza...
  2. Bedę zamawiać psiego fryzjera jak sie patrzycie by ostrzyc Krope na sznaucera?
  3. Będe konsultować jeszcze z Pania w salonie co mi powie na temat fryzur ,może tez cos mi pokaże co mi odrazu wpadnie w oko...
  4. Ja nie żartuje ten pies sie serio zmienił i mysle,ze zasługuje na fryzjera i nowy wspaniały dom.Juz nie musze powtarzac 10 razy do niego wystarczy,ze powiem raz i jest wykonywane natychmiast konsultowałam go w miedzy czasie z innymi psimi specjalistami wykonałam 100 telefonów i kilka wizyt i wiem co usłyszałami zobaczyłam. edit. Myślałam i myslałam i powiem to co sadze Pani x wzieła pieniadze za to co nie powinna i dała leki nie takie jak powinna i z moich ust nazywa sie to ... no własnie nie wiem ,ale zastanawiam sie nad oddaniem Pani x do sądu.I mysle ,ze na dniach sklece z moim prawnikiem odpowiednie pismo i bede walczyc od odzyskanie niby nie dużej kwoty acz kolwiek składało sie na to nie jedna osoba i sprawy nie zostawie w spokoju.Nie bedzie mnie nikt zlewał ciepłym ... ,ponieważ sobie na to nie pozwole. Wiem ile kosztowały mnie zdrowia i pieniedzy nastepne wizyty i odzyskam pieniadze od Pani x dla czystej satysfakcji ,ze nie bedzie mnie nikt w h.. robił. Pozwoliłam sobie po konsultowac go na prawo i lewo od Was ani od nikogo nie chce zwrotu kosztów poniewaz czuje sie winna sprawy z Pania x.
  5. sorrki za przeoczenie,ale wpływaja do mnie teraz pieniadze z 2 nastepnych bazarków i jeszcze nimi musze sie opiekowac wiec juz głowa mi pęka od tego zamieszania..
  6. To co proponujecie? czy mam polegac na Pani w salonie?
  7. zostawię to bez komentarza...
  8. Od Anety dodam pieniadze do listy dopiero jak zejda do mnie na konto nie bedzie wpisywać z wyprzedzeniem :) Kropcia wariatka orała dzisiaj z nami podwórko ...
  9. stan wpłat na 14.03 [B] Dominika.B 10zł Czy to kogoś z Was? [/B] 28-02-2011 sleepingbyday 40zł 28-02-2011 mgie 10zł 01-03-2011 Monika z Katowic 30zł 02-03-2011 figa33 20zł 03-03-2011 klops 50zł 04-03-2011 DZIDDA 10zł 07-03-2011 MARUDA666 20zł 07-03-2011 NIKKI 80zł ostatnia szansa 240zł ---------------------------- razem: 500zł Bazarek os. -ick 37zł -wiosnaa 38zł -sleepingbyday 7zł -eski 19zł -------------------------- 101zł razem: 500+100=600zł wydatki: 05.03 do 04.04 dt 350zł 600-350=250zł brakuje jeszcze od:Uzupełnie jak dojda Szarotka Florentynka ostatniaszansa/Ewa AniaMilvaUlver Soema mikoada
  10. A co proponujecie na sznaucera? a moze pudelka:diabloti:
  11. W górę Panie Tobisławie .. Może ktoś jednach chciał by zrobic mu ogłoszenia ? Może być tez allegro,ale musi byc wypasione bo za inne nie zapłace :)
  12. Zastanawiam sie nad nowym fryzem dla Bezia co o tym myślicie?
  13. Dobrze ,ze z Nerą lepiej ..kaminń z serca.. Byłam też na stronie schronu i widze ,ze kilka szczeniaków wyszło do adopcji oby tak dalej ..;)
  14. Nie radzę podawać psu bez potrzeby srodków odurzających w wiekszosci psów co maja coś nie halo z psychika takie srodki działaja odwrotnie do zamierzonego celu. Ja bym proponowała załorzyc poprostu namordnik lub spróbowac go ostrzyc w domu tz ,albo Ty go troszke podstrzyz albo wez wizyte domowa jesli to nie problem wteczas Mailo nie bedzie sie tak stresował.
  15. [quote name='rosa11']Dzisiaj Mailo znowu był kąpan i znowu na początku stroił fochy, byliśmy na spacerze i pieski wróciły całe z błota :) Ale muszę przyznac, że dziś był bardziej spokojny niż tydzień temu :) a od wczoraj cwiczymy jazde samochodem żeby chłopak się przyzwyczaił, narazie krótkie trasy i o dziwo jak wsiądzie do auta to już siedzi spokojnie :)[/QUOTE] Super wieści czyli widze,ze chłopak zaczyna nabierac wiekszego zaufania do Was:)
  16. [quote name='Paja']Krótki czyli do ilu znaków mnie wiecej?[/QUOTE] Czy taki może byc? Bezik to 4 letni , średniej wielkości pies z długą falująca sierścią. Psiak po przejściach szukający nowego domu. Idealny do domu z ogrodem oraz osoby uprawiającej psie sporty, dla osób spokojnych i szukających przyjaciela. Jego ulubionym zajęciem jest głaskanie i aport piłeczki. Bezik jest zaszczepiony i wykastrowany, dobrze chodzi na smyczy. Przebywa domu tymczasowym. Kontakt może być na mnie to wteczas wszystko o jego zachowaniach opowiem co do zdjec weżmiesz sobie sama z wątku Bezika czy tez podesłac?
  17. Zjawiam się u kolejnej naszej Bielskiej bidy :( Czy psiak jest w typie jakies rasy? Czy próbowaliscie rechabilitowac łape puki co sami masażami by nie uległy martwicy mieśnie skoro nie rusza łapka? To jest psiak w kwiecie wzrostu najwiekszego nie wiem czy to jest dobre teraz operowac ?Bo i tak maleństwo nie dostanie gipsu na lapke tylko opatrunek usztywniajacy..
  18. Ciaputka żyje nie pisze codziennie w temacie bo nie wiem o czym mam pisac ,a nie bede sie codziennie powtarzać jak nic nie zaistniało chyba,ze ktoś ma taka potrzebe? Ciapcia z reszta bandy była dzisiaj na pół dniowym spacerze z moimi psiakami w lasie i nad jeziorem. Zachowywała sie ponoc dobrze a poszła z ludzmi których pierwszy raz na oczy widziała,nie była płochliwa dała sie wszystkim wymiziac i brac na ręce. Miałam isc z moimi dobrymi przyjaciółmi razem na ten spacerek ,ale jak nazłośc w walili mi sie rano goście i wyszły nici.. A,ze nie mogłam odmówic psa spaceru dłuzszego to nie poszłam sama :) Wczoraj tez była u mnie pani z Bolesławca z 2 h zainteresowana adopcja Kropy.Po spotkaniu odmówiłam pani wyadoptowania Kropy,bo miała chyba wieksze adhd niz ona i jakoś sie tak dziwnie zachowywała iz miałam wrazenie ,ze mi zaraz krope ukradnie.Jak dowiedziała sie ,ze nie wydam jej Kropy to chciała isc koniecznie z nia na spacer sama na co tez usłyszała odmowe z mojej strony. Dziwny człowiek z tej pani,ale cóz jak ktoś mi sie wydaje dziwny to nie a u mnie szans na adopcje.
  19. Na spacer poszły dziewczyny beze mnie bo mi się rano wpitolili goście,a pożniej mnie głowa bolała..,ale z tego co wiem psiaki były grzeczne,sa wybiegane i wymiziane..nawet znalazł sie jeden hard cord co wzioł na ten spacer Bezika bez namordnika i ponoc był grzeczny w co do konca nie wierze bo wiem jak on sie zachowuje jak chodze z nim na spacery codziennie to rzuca sie do kazdego psa który jest za płotem i ośmielił sie na niego popatrzec.A jak by juz jakis ośmielił sie na niego zaszczekac to mozniej pruje sie pół spaceru pod nosem(jak to ja mówie opowiadaaa). Przed chwilka wyszedł jeszcze troche na podwórko i zaraz przyjdzie juz do domku na kolacje,miziaonki i spanko :)
  20. [quote name='cavani']Tak, Paju - mam aktualizować stronkę. To, że przy Jadze pojawił się napis "Do pilnej adopcji", to było niecelowe. Uczę się dopiero obsługi stronki i coś gdzieś kliknęłam nie tam gdzie trzeba i nie wiedziałam jak to zmienić. Wczoraj zgodził się udzielić mi korepetycji kierownik Marek. Muszę przyznać, że dobry i cierpliwy z niego nauczyciel. Pokazał mi wszystko co i jak w dodatku na moim własnym komputerze, na którym będę pracowała. Mam nadzieję, że teraz będzie mi to szło sprawniej i bez wpadek. Jeśli chodzi o Bezia, to też uważam, że trzeba go jak najszybciej umieścić na stronce schroniska. Napisz mi proszę krótki tekst o nim, a ja jeszcze tego samego dnia wstawię go na stronkę.[/QUOTE] Krótki czyli do ilu znaków mnie wiecej?
  21. [quote name='cavani']Paju, numer konta prześlę Ci wieczorkiem na maila. Znowu nie mogę do Ciebie wysłać żadnego PW :cool3:[/QUOTE] Dziwne bo inni moga ;) okej bede czekac na maila.. Czy chłopak wychodzi chociaz na chwile na spacer jest tak ciepło i mi go szkoda :(
  22. Macie coś kudłatego? chetnie ogłosze w miedzy czasie..
  23. Cavani o uszy mi sie obiło,ze zajmujesz sie z inna wolontariuszka strona schroniska..Widze,ze nad Jaga juz pojawiło sie do pilnej adopcji..Uważam ,ze wszystkie psy które mamy na domach tymczasowych powinny sie pojawic na 1 stronie z ta sama adopcja bo domy tymczasowe nie beda wiecznie trzymac ,,naszych,, psiaków.I uważam rózniez,ze na stronie powienien z odpowiednia adnotacja pojawic sie róznież Bezio,Ja go ogłaszam,ale tam tez powienien istniec jako pies do adopcji do odpowiedzialnego domu to też zwiekszy jego szanse na adopcje :)
×
×
  • Create New...