Jump to content
Dogomania

Paja

Members
  • Posts

    6125
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Paja

  1. To dobrze w takim razie zaraz napisze do Ciebie na pm i podasz mi dane.
  2. W góre Tobis pokazuj sie wszystkim :) Ma ktos jakis pomysł na BDT bo nie moge nic znaleść? Moze do ogłoszeń trzeba dopisac ,ze szukamy domku stałego a jak nie to narazie tymczasowego .
  3. [quote name='Iljova']Cześć kosmiczny Beziku ;-). Bezik jest kosmitą i to dlatego tak się zachowuje ;-) ;-)[/QUOTE] On jest już wszystkim :) Ładnie sprzata,gotuje i robi bur...l Na jutro w kalendarz jest wpisany pól dniowy spacer ze wszystkim psiurami do lasu i nad jezioro ;) Wszystkich chetnych zapraszamy też dodatkowo ze swoimi psiurami zbiórka o 12 :)
  4. Aniu czy jak zrobie Ci przelew kupisz mu jakies gryzaki naturalne?
  5. Płyn w jamie brzusznej i ew płucach to wodobrzusze na to odeszła moja 3-4 letnia benia po mimo walki na klinikach o nia kilka miesiecy :( Trzeba teraz u Negry zlokalizowac czy to nie od serca..jesli tak to.. jesli nie i płyn jest zółty to bedzie dobrze jesli róznowy to juz końcuwka.. I taka prawda rodzimy sie i umieramy...
  6. Dino to sierotka marysia z nim mozna wszystko zrobic..on jest tylko wielki ,ale psychike ma szczeniaka..
  7. [quote name='cavani']Może nie wszyscy wiedzą, że Tobi ukaże się w kwietniowym numerze miesięcznika 'Mój pies" w dziale "Powiedz o nim: Mój pies" razem z czwórką swoich towarzyszy niedoli z bialskiego schroniska. Ten numer ukaże się pewnie zaraz po 20 marca i jestem pewna, że nie nadążymy odbierać telefonów, tylu będzie chętnych. Zwłaszcza, że Tobi jest niezwykle fotogeniczny - jak pewnie zauważyliście. Byłam dzisiaj u niego. W tej chwili jest w szpitaliku, w oddzielnym kojcu, gdzie w ciepełku, na kocyku z pełną michą dochodzi do siebie. Myślę, że w tej chwili nie nadaje się do dalekich transportów, zwłaszcza, że jest jeszcze mocno obolały i cały czas bierze antybiotyk w zastrzykach. Najbardziej mu pomoże jak największa liczba ogłoszeń - niezależnie od ukazania się artykułu - żeby po dojściu do siebie mógł od razu trafić do kochającego domu.[/QUOTE] To tyle dobrze cavani czy on ma jakieś potrzeby? Jest sam w boksie?
  8. Nie tak jak zawsze bo ostatnio to on sie zrobił pan i władca podwórka i zaczyna mnie to juz drażnic ,ze wszyscy maja siedziec cicho bo on wychodzi kopać dołki..
  9. Szarutka szoruj na góre ..:)
  10. Tak Bezio jest grzeczny/tfu,tfu wcina własnie obiadek w odosobnieniu :(Czyli dokłada mi pracy jednym słowem,a pozniej pewnie wyjdzie na dwór i bedzie rył dołki z moimi pannami
  11. Olena84 nie martw sie wszystko sie wyjasni ogólnie jest takie zamieszanie..i wstyd nie jest zapomniec bo to rzecz ludzka :)
  12. Dziękujemy za witanie Tobiśa z rana, Jak ktoś ma wene to na podstawie tego tekstu co jest może napisac nastpny jesli to miało by mu przynieśc godny dom. A ja zaraz sie rozejrzę za jakiś BDT
  13. Nie wtenczas jeszcze nie był kastratem dopiero miał isc do kastracji ,ale był pełen szpitalik bo mamy podhalana z połamana łapka i kupe szczeniaków.. Za ogłoszenia była bym bardzo wdzieczna :)
  14. Jak pisałam wyżej potrzebne są ogłoszenia i najlepiej BDT karme dla chłopaka dam na pobyt dopuki nie znajdzie domu.
  15. Witam i zaglądam do Jagusi..Widać w jej oczach ten smutek ale wiem cavani,ze u Ciebie szybko dojdzie do formy rozbrykanego łobuza .. :)
  16. [quote name='cavani']Tobi wygląda jak mocno przerośnięty jamnik. To typowy miziacz - lgnie do człowieka niesamowicie! U jak zobaczy nagródkę, robi piękne siad - bez proszenia. Jutro będę w schronisku. Pójdę do niego. Zobaczę się jak się biedak czuje po ostatnich zajściach.[/QUOTE] Cavani wielkie dzięki za odwiedziny Tobiego.. Myślę ,ze chłopak znajdzie szybko domek. Może ktoś kto jest bardziej w temacie zaprosi ciotki jamnikowate na wątek?
  17. Dziękuje Jostel5 za przybycie do Tobisia no i wójaszkowi muzzy rózniez :)Jak dobrze,ze mozna na Was liczyc :)
  18. Skutek nastapi myślę w tym tygodniu wiecej moge napisac na pm
  19. Damy jakoś rade stworzyłam wczesniej nastepny bazarek ogłoszeniowy.. Jolu a jak tam telefonowanie?
  20. Zapraszam na wątek kolegi,który od samego początku leży mi na sercu.. [url]http://www.dogomania.pl/threads/203889-Tobi-ze-schroniska-w-Bia%C5%82ej-Podlaskiej.Prosimy-o-og%C5%82oszenia-i-szukamy-DS[/url]
  21. No raczej jest nie duży taka mieszanka jamnikowata.
  22. [quote name='Wala2006']Wystawiłam Tobiego na forum jamnikowatych[/QUOTE] Dziękujemy bardzo
  23. Tobisiowi robiłam jakis czas temu ogłoszenia ,ale było zero odzewu. Wystawiac mozna na kazde województwo,jakoś sobie pózniej poradzimy z transportem.
  24. Dziękuje,za przybycie następnym cioteczka ;)Razem zawsze damy rade więcej.
×
×
  • Create New...