Jump to content
Dogomania

Paja

Members
  • Posts

    6125
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Paja

  1. A mam pytanie czy jak dochodzi do ,łapówki, to siada i daje łapkę czy bierze łapczywie i zwiewa kawałek by zjeść? I druga sprawa czy jak jest komenda spacer(u mnie była komenda brama i pokazanie smyczy) to siada i czeka pod bramka na przypięcie smyczy czy lata po całym terenie?
  2. Kalvin właśnie pałaszuje miskę i idziemy potem na spacerek.
  3. [quote name='jostel5']Ode mnie też jakiś pieniążek parówie wpadnie,ale dopiero w lutym ,niestety....[/QUOTE] Jolu nie wiem jak będzie z moim przyjazdem jeszcze znów się powaliło i dostałam skierowanie do szpitala. Jutro będę do nich dzwonić i znać mniej więcej termin przyjęcia na oddział. Ale tak czy siak Lorcie wezmę-w domu już w sumie czekają na jej przyjazd jak dowiedzieli się ze charakterek podobny do Fugusi..
  4. Kalviś wita nocnie cioteczki i pyta się co tu taki bezruch..?
  5. Oj oj.. ile cioteczek zleciało się do Lorci -dziękujemy,jak już Lorii zjawi się u mnie będę miec niespodziankę co dla niektórych cioteczek :)
  6. Kochana zamówiłaś na mim bazarku ogłoszenia i dałaś link do wątku. Ale nadal nie wiem kogo mam ogłaszać matkę czy gromadkę szczylków? Gdzie znajdę tekst,telefon i maila?
  7. Czy ktoś z was przyznaje się do tych wpłat? Natalia L. 15zł Dorota M. 10zł Pelagia P. 20zł Ryszard P. 40zł
  8. [quote name='ranias']Wpłacę od razu za 3 miesiące, jakbym potem zapomniała, to proszę krzyczeć....:razz:[/QUOTE] Na tz ,,moich watkach,, nie krzyczymy ani nie bijemy tu jest sama miłość do bliźniego swego ;)A jak by przypadkiem ktoś cos do kogos miał to radze załatwiac na pm szczególnie w okresie napięcia przed miesiączkowego ;)
  9. [quote name='ranias']Dzięki za zaproszenie do grubiutkiej, mam dużo stałych deklaracji i mogę tylko wspomóc stałą 5zł miesięcznie....[/QUOTE] Dziękujemy serdecznie zaraz wyslę numer konta. Planowany przyjazd Lorii jest z 4-5 lutego w nocy z tym,ze ja już u niuni jak się nic nie zmieni będę ok 30-31 stycznia i później ze mną wróci.Więc Biało trzymaj się bo znów Was nawiedza ,,wariat,,..
  10. Dziękujemy za przybycie i grosik dla Lorcinki małej dziewczynki...
  11. [quote name='Patmol']jaki fajny kundelek -witam sie[/QUOTE] My również Cię witamy i częściej zapraszamy..
  12. Cioteczki w miarę uzupełniłam na 1 stronie wpłaty ,ale proszę mi dopomóc z resztą.Bo zapominałam byście w tytule nicki pisali i jedni pisali a drudzy nie.. Natalia L. 15zł Natalia A G.10zł Dorota M. 10zł
  13. [quote name='Kasia77']grosik ode mnie poszedł[/QUOTE] Widziałam ciociu,ze doszedł i od innych cioć też już powoli schodzą.Uzupełnię jutro 1 strone bo w sumie to musze leciec ogarnąć zwierzyniec a śnieży tak,że świata nie widać.Mam nadzieje,że to śniegi tylko przelotne... Proszę Was o porozsyłanie jeszcze troszkę wątku dzisiaj..ja niestety dziś nie dam rady...
  14. [quote name='zioberek87']masakra pikawka mi staneła jak przeczytałam że kogoś dziabnął... masakra. ale ok teraz juz wszystko rozumiem:) przeproś kolegę taty odemnie...[/QUOTE] e tam zioberek przyzwyczaj się ,że dobry pies to taki co toleruje swoich a nie toleruje obcych. On to niczym ,alarm i dodatkowego alarmu nie włączamy chodź go mamy. Powiedz mi jak się czuje twoja mamcia lepiej? Ja właśnie zaczynam do końca miesiąca znów włóczyć się po lekarzach od środy,a miałam taka piekną prawie 3tygodniowa przerwę.
  15. [quote name='Havanka'][quote name='Paja']Będziemy ogromnie wdzięczni.Jeszcze mogę od siebie dorzucić fanty tylko trzeba je ode mnie zabrać. Czasem bywam we Wrocławiu, więc mogłybyśmy się kiedyś umówić na odbiór fantów.[/QUOTE] Musiała bym wiedzieć kilka dni wcześniej zanim będziesz bo ja jestem z poza Wrocławia,ale tz mieszka we Wrocku więc myślę,ze problemu nie będzie. Ciotki kiedy będziecie u Lorci?
  16. [quote name='MagdaH']Jaka fajna parówa :loveu: Z mojego prawie sznupa też sie parówka zrobiła. Na razie mogę jednorazowo 30zł, mam teraz tymczasa na leczeniu. A co ona je? Gotowane, puchy, suche? jakie? Póki co, proszę numer skarpety Lori.[/QUOTE] Je to co jej w miske włoży schronisko...jak przybędzie juz do mnie to sucha rano i gotowane wieczorem. Normalnie karmie psy 3 razy dziennie(Lori wystarczy zdecydowanie 2 bo musi troszkę schudnąć) tz stoi miska wystawiona 5/10min jak pies ma ja w nosie to zabieram i dostaje ja później i ma taki sam czas nie zje jej problem miski nie stoją z jedzeniem na podłodze bo jak powiedział do mnie ostatnio behawiorysta,, u pani w domu to jak na ruskim bazarze,,pies ma wiedzieć kiedy jest pora karmienia i zjadać od razu a nie pilnować miski.Jedynie co to cała dobę stoi miska z wodą i raczej nie wyliczam im kropel które więcej wypije ;) Reszcie cioteczek dziękuje za przylecenie na wątek Lorci i ciepłe słowa.
  17. Dziękujemy za przybycie i podarunek dla Lorci..
  18. [quote name='Freya73']Dziekuje i przybywam dzieki zaproszeniu na watek. Wspomoge sunie 20 zl, poprosze numer konta. Rozumiem, ze psinka zbiera na transport do dt?[/QUOTE] Obecnie głownie zbiera na transport to co zostanie albo i nie z wpłat jednorazowych pójdzie na jej potrzeby. [quote name='pola53']Ja też dorzucę 20 zł, czy numer konta ten sam co dla Fifi?[/QUOTE] Inne zaraz podeśle...
  19. Bogusik grosz zawsze się przyda na karmę bądź inne rzeczy...chciała bym by Lorii przyjechała na początku lutego,ale to jeszcze nie pewne czy w tym terminie się uda bo jak wiadomo auto na wodę nie jeździ a pies trawą się nie naje..Wiem ile moje własne świnki potrafią wciągnąć w ciągu miesiąca.. ludzie z okolicy śmieją,że zamiast labki mam chodzącą świnkę...
  20. [quote name='Havanka']Jestem na zaproszenie Paji. Sorry, gotówką nie jestem w stanie pomóc. W najbliższym czasie będę robiła bazarek na Miśka, połowę dochodu mogę przekazać Lori.[/QUOTE] Będziemy ogromnie wdzięczni.Jeszcze mogę od siebie dorzucić fanty tylko trzeba je ode mnie zabrać. [quote name='bellatriks']Poproszę o numer konta, podrzucę Lorce jakiś malutki grosiczek. :)[/QUOTE] Już leci numerek :)
  21. Dziewczyny jesteście kochane już wysyłam numer konta
  22. [B]Yoana dzięki wielkie-numer konta już leci[/B]
  23. Już wysyłam,dziękujemy w imieniu Lorii za wsparcie..
  24. [quote name='Kava']no co jest z Parowczakiem? czemu dziabnal tego kolege? widzial to ktos? a tak przy okazji, Paja to w bede miala w lutym mozliwosc przewiezienia w twoje okolice tych pluszakow..... jestes nadal zainteresowana?[/QUOTE] Widział to tato ja zapomniałam zupełnie powiedzieć im ,że Kalvin jest na dworze i jak zaraz wyjdą za drzwi maja się odezwać do psów.Ja wyleciałam jak usłyszałam darcie się i kalvina już merdającego przyjaźnie ogonem.(on chyba się tak wita? przecież mnie też skubnął jak go przywieźliście) Kalvin jest dobrym stróżem,ale niestety jak jest ciemno trzeba się do niego odezwać bo tak jak by ludzi nie poznawał. Do tz jak ostatnio byliśmy za domem agregat oglądać też wystartował,ale zdarzyłam szybko krzyknąć by tamten się odezwał.A z tz chodzi na spacery co 2 dzień tak jak się widujemy. Ogólnie to Kalvin jest dobrym psem i przede wszystkim wiernym.No i wielkim jego atutem jak dla mnie jest duża czujność... p.s jestem zainteresowana
  25. Przepraszamy za mała nie obecność ,ale mieliśmy małe problemy pierw Kalvin ugryzł kolegę mojego taty jak wyszli razem na podwórko i miałam spore nieprzyjemności... No a dziś szykowałam Bezia do transportu i pojechał już chłopak po 12 w drogę... Później masa zakupów no i dopiero udało mi się usiąść na chwilkę...
×
×
  • Create New...