Jump to content
Dogomania

dexterka

Members
  • Posts

    2180
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by dexterka

  1. [quote name='snuszkak']dziękujemy za pomoc! :)[/QUOTE] szkoda tylko,że zero odzewu na tym forum a podobno jest to forum miłośników legawców... ehh.. nawet nikt nie zapytał czy to nie przypadkiem pies z ich hodowli:( a jak on stoi z ogłoszeniami?
  2. [quote name='zioberek87']razem z ciocią miałyśmy jechać do Kolendy bo on wyłapuje psy z okolic, albo je podsyła do schronisk albo ma u siebie w tragicznych warunkach, zazwyczaj nie wpuszcza do siebie osób poszukujących psa, więc musimy mu ściemnić że chcemy adoptować jakiegoiś ciapka i zobaczyć czy tam Igi nie ma, a po 2 pocykać dowody jego "idealnego dt"[/QUOTE] i co dotarłyście do tego "pana"???
  3. Przepiękny jest Waluś:) wrzucę go na legawce.com , może tam ktoś pomoże:( EDIT: jak pomyślała tak zrobiła:) http://legawce.com/forum/viewtopic.php?f=21&t=1361
  4. [quote name='Ewelinaaa']W sobotę zabierzemy go na sesje do Opolskich Fotopiaków, jeśli uda nam się to i Rafika obcykamy :)[/QUOTE] super :)) W takim razie czekam na nowe zdjęcia i na weekend zrobimy ogłoszenia
  5. trzymam kciuki!!
  6. jestem i ja u chudzielca:(( jak pomóc??
  7. oj mały kombinator z naszego Walusia:) czekamy na zdjęcia
  8. piękny jest. zabieramy się za ogłoszenia??
  9. paula_t ale poszalałaś:) zioberek nie opędzi sie od telefonów!! Trzymajmy kciuki
  10. dzisiaj zdążyłam zrobić ogłoszenia tylko na tablica.pl wrocław oraz gumtree.pl wrocław
  11. też mogę pomóc w ogłoszeniach:) poproszę o tekst. Nr w ogłoszeniu podać schroniskowy?
  12. jakieś telefony były?? ogłoszenia mają sporo wyświetleń
  13. nie wiem o co chodzi, za długo mnie nie bylo :P
  14. Kolt pilnie szuka dt/ds!! 8-letniemu dobermanowi grozi schronisko!!! OPOLE Kontakt w sprawie adopcji: tel. 664 332 220 mail: [email][email protected][/email] [url]http://www.facebook.com/media/set/?set=a.484361771627017.111504.138605206202677&type=1[/url] [IMG]http://i51.tinypic.com/vd26vb.jpg[/IMG]
  15. a ja chciałabym taki biznes plan hotelu dla psów:))
  16. zaglądam po dłuższej nieobecności... :(
  17. jaki słodki pyszczek:) zrobię mu ogłoszenia EDIT: zrobiłam na tablica.pl opole i gumtree wrocław
  18. ja również:)
  19. jestem na zaproszenie lon_ci. biedna staruszka, płakać się chce...
  20. [quote name='Poker']No i co ?. pojechał dziś?[/QUOTE] pojechał dziś z samego rana:) oto mail od jego nowej pani: [URL="http://tablica.pl/oferty/uzytkownik/JWvn/"] [/URL] Witam, piesek jest bardzo bardzo grzeczny. Pewnie ma na to wpływ nowe zupełnie ,obce środowisko w jakim się znalazł. Podróż zniósł bardzo dobrze. W domu zjadł miseczkę karmy (dziękuję:) . Pije sporo wody. Na spacerze trochę ciągnie. Ale dajemy radę. A z imieniem to trochę z córką walczymy. Ona chce żeby nazywał się Snikers...hmmm...jak nie da się przekonać to cóż-zostanie. Ale narazie oczywiście nie reaguje na to imie. Nie szczeka. Nawet jak ktoś chodzi po korytarzu i jak córka zadzwoniła do drzwi. Bawiła się z nim chwilę piłeczką tenisową. Teraz nie chce się bawić. Myślę,że jest trochę osowiały i nieswój. Ale za parę dni napewno się zmieni.
×
×
  • Create New...