Jump to content
Dogomania

Mika31

Members
  • Posts

    62645
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by Mika31

  1. oj cwaniaki dziś znowu były nie szczęśliwe beton lali i były zamknięte w domu .Bardzo nie zadowolone jamniki
  2. cała grzybnia zasuszona na wiór , brak kurek i deszczu to trochę co padało nie wiele pomogło
  3. sezon zapraw u nas brak grzybów niestety:shake:
  4. Teraz najnowszy komunikat o jamniczym sprycie . Mama wzięła psy na smycz i zawiązała o słupki , położyła kocyk i zabawki .Kiedy nikt nie patrzył Aleks postanowił uwolnić Maksia przegryzł jego smycz a potem zaczął gryźć swoją :diabloti: . Teraz są zamknięte z powrotem w domu a mama musi kupić Maksowi nową automatyczną smycz:p
  5. i nochalkowo na koniec [IMG]http://images62.fotosik.pl/76/1344fa782683f8e5gen.jpg[/IMG]
  6. [IMG]http://images61.fotosik.pl/76/5c7e8189f8788940gen.jpg[/IMG][IMG]http://images61.fotosik.pl/76/7fc1fc19507cf40agen.jpg[/IMG]
  7. Miziają mnie a na dwór nie wypuszczą [IMG]http://images65.fotosik.pl/76/cd5591f408c6a2acgen.jpg[/IMG]
  8. Zniechęcone jamniki z powodu remontu płotu utknęły w domu ze mną oj nie były szczęśliwe:diabloti: [IMG]http://images62.fotosik.pl/76/af06a9ae9236441agen.jpg[/IMG]
  9. zmęczone jamniki [IMG]http://images65.fotosik.pl/76/69496bbd527af82dgen.jpg[/IMG][IMG]http://images61.fotosik.pl/76/df942391a6595fffgen.jpg[/IMG]
  10. Gratulację Maksia wiedziałam że zostanie na zawsze :loveu:
  11. bardzo są nieszczęśliwe bo nie mogą uczestniczyć w pracach remontowych
  12. trzymam się wczoraj balkon rozbierałam nanosiłam się gruzu a dziś zdycham:shake: za to psy pełne energii nawet Maksio
  13. kochane malutka wszystkiego dobrego w nowym domku
  14. rozmiar Aleksandra słodziak :loveu:
  15. staruszki potrafią zaskoczyć ma ponad 14 letniego jamnika niby taki staruszek a bieg do bramy w sekundę .Wymiziaj malutką od nas proszę
  16. cholera biedne staruszki taki wysyp ostatnio:-(
  17. wiek ma się w sercu a to co napisali w dowodzie jest mało ważne ;)
  18. wszystkiego dobrego malutka:lol:
  19. u mnie skrajnie wysokie ciśnienie :shake: pogoda ogólnie fatalna kocham lato ale lubię pić wodę nie nią oddychać
  20. jak wszyscy sercowcy ciśnienie waruje czekam na zmianę pogody , Maksia też męczą upały nawet dostaje większą dawkę leków:shake:
  21. Wszystkiego co Naj............ [IMG]http://www.stronka-agusi.pl/gify/images/664roze37wa0.gif[/IMG]
  22. ale miały wypoczynek nie ma jak kopać w zielonej trawce;)
  23. koty bojowe Rytka masz na nie pozwolenie ?;)
×
×
  • Create New...