Jump to content
Dogomania

Mika31

Members
  • Posts

    62645
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by Mika31

  1. :BIG::BIG::BIG::BIG:[I][FONT=comic sans ms][SIZE=2][COLOR=#00ffff]Piraciku wszystkiego jamniczego [/COLOR][/SIZE][/FONT][/I][IMG]http://blondyniblondyna.blox.pl/resource/tort.JPG[/IMG][IMG]http://www.szperaj.com/o_images/20100506222451_1.jpg[/IMG]
  2. biedny maluch :-( mam nadzieję ,że jego właściciel się znajdzie
  3. wygląda jak mój Pikuś :-(
  4. szczerze nie wiem gdzie to zgłosić ale dla mnie takie coś to czysta bezczelność i obraza ciężko pracujących ludzi , którzy robią bazarki dla zwierząt [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/247481-SPRZEDAM-kojec-zagroda-dla-kr%C3%B3lika-gryzoni-b%C4%85d%C5%BA-psiaka"]http://www.dogomania.pl/forum/threads/247481-SPRZEDAM-kojec-zagroda-dla-kr%C3%B3lika-gryzoni-b%C4%85d%C5%BA-psiaka[/URL]
  5. czekamy na foty dobrze ,że ma taki cudowny dom
  6. może okociał na starość ;)
  7. nie ma jak jamnicza zazdrość:loveu:
  8. [B][FONT=comic sans ms][SIZE=5][I]PIKUSIU...................[/I][/SIZE][/FONT][/B][IMG]http://makraz.files.wordpress.com/2010/10/1281538_92770872.jpg?w=593[/IMG] [IMG]http://www.vcmentarz.pl/style/img/by.jpg[/IMG]
  9. [IMG]http://www.szczecin.telekwiaciarnia.pl/pol_pl_Bukiet-Szczescie-1187_1.jpg[/IMG][IMG]http://e-kartki.net.pl/kartki/52/5/d/5983.jpg[/IMG]
  10. malucha kolejna zima w schronie czeka:-(
  11. pozdrawiamy cieplutko Maksel śpi a Aleks koncertuje na kości
  12. u nas lało całą noc o szóstej przestało potem po siódmej rano znowu padał, niebo zachmurzone taka prawdziwa jesień nic tylko kocyk i ciepła herbatka
  13. pozdrawiamy w deszczowy poniedziałek :hand:
  14. ufff mały miał fart teraz Pani na pewno w chip zainwestuje
  15. oczywiście głosuje
  16. kolejna tragedia :shake:
  17. Gusiaczku pościel z mikrofazy lub mikrowłókna polecam łatwa w praniu tylko proszek , szybko schnie , łatwo schodzą wszelkie plamy .Występuje w kilku gatunkach ten na zdjęciu imituję gładką bawełnę , mam jeszcze polarowe a mama ma z aksamitu boskie i idealne w użytkowaniu nie farbuję nie traci koloru. Od kiedy dostałam na prezent pierwszy komplet tj. 2005 rok nie używam innych pościeli Mario próba eksmisji jamnika z łóżka jest jak próba odgryzienia własnej stopy wyjątkowo bolesna i z góry skazana na porażkę. Jamnik gdzieś w dna ma zapisany gen kołderkowo -łóżkowy
  18. bidulka ile złych rzeczy musiało ją spotkać :shake:
  19. [IMG]http://images64.fotosik.pl/195/1022c63bb4564e2egen.jpg[/IMG] [IMG]http://images62.fotosik.pl/195/2551b8f8cc8928b0gen.jpg[/IMG]
  20. [IMG]http://images64.fotosik.pl/195/b49922238a72f0ffgen.jpg[/IMG] [IMG]http://images65.fotosik.pl/195/11cbbbdfa9c83b88gen.jpg[/IMG]
  21. Mała sesja łóżkowa czyli ratunku ktoś zakłóca mój sen [IMG]http://images64.fotosik.pl/195/e4aa02427ad67c29gen.jpg[/IMG] [IMG]http://images65.fotosik.pl/195/373e37c4d68da796gen.jpg[/IMG]
  22. Zamiana miejsc o poranku [IMG]http://images62.fotosik.pl/195/c335a0020f5d6f62gen.jpg[/IMG] [IMG]http://images64.fotosik.pl/195/d42c3832a0a68901gen.jpg[/IMG]
  23. Trochę fotek udokumentowany pierwszy raz jak Aleks śpi na kanapie owinięty w kocyk .Trochę łezka się kręci to był ukochany koc Pikusia:-( [IMG]http://images62.fotosik.pl/195/c5966776b8b4080bgen.jpg[/IMG] [IMG]http://images61.fotosik.pl/195/d2eb560b3ea3b714gen.jpg[/IMG]
×
×
  • Create New...