Jump to content
Dogomania

Mika31

Members
  • Posts

    62645
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by Mika31

  1. i nasza kruszynka [IMG]http://images63.fotosik.pl/996/0f9c124d1a2d1217gen.jpg[/IMG][IMG]http://images64.fotosik.pl/998/cdf3eea714ac7c9agen.jpg[/IMG][IMG]http://images64.fotosik.pl/998/1ce198c2500de6d6gen.jpg[/IMG]
  2. Aluś w całej okazałości [IMG]http://images61.fotosik.pl/996/f4b52d8ec126bd0bgen.jpg[/IMG][IMG]http://images64.fotosik.pl/998/aa04afe2e53ab32dgen.jpg[/IMG][IMG]http://images61.fotosik.pl/996/830d44f602632fd9gen.jpg[/IMG]
  3. Aluś z sąsiadem czyli miłość z za płotu [IMG]http://images64.fotosik.pl/998/3d9985e89c3ccf62gen.jpg[/IMG][IMG]http://images63.fotosik.pl/996/2407d11004b1f3bbgen.jpg[/IMG][IMG]http://images65.fotosik.pl/998/22595d16ad2f2eadgen.jpg[/IMG]
  4. najpierw zielono mi czyli pięknie kwitnąca kalina ma w tym roku kwiaty wielkości grapefruita [IMG]http://images64.fotosik.pl/998/aad722b802e93de2gen.jpg[/IMG][IMG]http://images61.fotosik.pl/996/aa34897639eef9cdgen.jpg[/IMG]
  5. trzymam kciuki , mojemu Maksikowi też serduszko padło na amen ,tylko on wiekowy jest a ty Rulon chłopie masz dużo kotów do obszczekania jeszcze
  6. bardzo nie szczęśliwy bo Maksik ma apetyt nic mu nie zostawia
  7. Aluś broi dziś dostał nową zabawkę trwała jakieś 10 minut . Tylko patrzy kiedy będzie miska pełna lub może iść na dwór.
  8. u Maksia oprócz pobudzenia i dreptania na szczęście nie ma innych oddziaływań , zmniejszyliśmy dawkę o połowę , lekarz kazał odstawić natychmiast jak stan ulegnie poprawie ale niestety wszystko wraca i lek najprawdopodobniej zostanie z nami do końca .
  9. sterydy pregnizon przeciw zapalnie i teofilinę na oskrzela to własnie po niej go tak nosi
  10. Maksiu tylko trzy razy wstawał w nocy teraz dostał tabletki i go nosi , biegać po schodach zachciało , bardzo boję się najblizszej zmiany pogody upału i wilgoci
  11. my mieliśmy średnią noc trochę tuptania, wczoraj byliśmy na badaniach tak ze spokojem i konsultacji kazali być gotowi na najgorsze Maksiu ma bardzo słabe serduszko , skrajnie nie wydolne . Podane leki mu pomagają ale to tylko na krótką metę , przy poprawie mieliśmy odstawić i niestety nie można zaraz się dusi .Zapewniamy mu komfort na resztę dni oby było ich jak najwięcej
  12. bardzo mi przykro Amisiu biegaj szczęśliwy za TM :-(, Elu przytulam mocno
  13. a może to pełnia u nas przez kilka dni piękny księżyc w okna świecił , u Maksa okazało się reakcją na lek wczoraj o 22 pojechaliśmy do doktora i tuptał do 2 w nocy potem spał
  14. i jest bardzo ciężka do zwalczenia potrzeba długiego leczenia wiem bo ją miałam
  15. biedna malutka :shake: szacunek dla ludzi , którzy zamiast się porzucić psa poprosili o pomoc
  16. u nas słonko ale lodowaty silny wiatr Maksel śpi
  17. Pajuszku przecież człowieka stworzono tylko po to by służył jamnikowi , a każdy jamniczy król musi mieć swoją świtę.
  18. lekarz wie zdarza mu się to teraz coraz rzadziej z reguły jeżeli ma wymiotować .Tym razem ani wymioty brzuszek miękki , siku tylko dla znaczenia terenu , serduszko miarowe , ja odniosłam wrażenie ,że leki pomogły i Maksiu tryskał energią . Nasza noc przypominała Benny Hill show jak wszyscy gonili się po schodach .Nawet w nocy jeść chciał choć kolacje zjadł obfitą i jeszcze był deser . Serduszko teraz miarowe i nie wali tak jak dwa poprzednie dni .rano czyli o 7 był spacer i apetyt dopisuję teraz w sweterku siedzi w słoneczku .
  19. oj noc jak z horroru .maksik zagonił moją mamę o 21 do łóżka ja szłam spać o 23 od 22,30 zaczął tuptać biegał po schodach po pokojach od mamy do taty do mnie a Aleks za nim :shake: i tak to trwało do 6 rano. Z piętra na parter , z łóżka na dwór z posłanka na fotel tapczan łóżko .Pchła była nie do opanowania. Lecz mimo całych podróży nie miał problemów z oddychaniem .
  20. i po okropnej nocy ..............
  21. ja od 7 po ścianach chodzę na teraz jest lepiej ale to po podanych zastrzykach a co będzie wieczorem tyle ,że ma apetyt
  22. Maksia serduszko się poddaje jeżeli maksymalne dawki leków nie pomogą to nie ma ratunku :-(
×
×
  • Create New...