Jump to content
Dogomania

Mika31

Members
  • Posts

    62645
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by Mika31

  1. Jumka to rogaty aniołek!
  2. Kochana Aniu dziękuje za szanse dla Dosi!
  3. Tylko siedzieć i ryczeć!!!!!!!!!!
  4. Mnie przeraża jedna rzecz ile takich jamisiów czeka na ratunek,ile innych psów jest na łasce swoich panów i pań....:-(
  5. Amisiu wszystkiego dobrego państwo wiedzą że muszą uważać na jego zdrowie?
  6. Trzymam kciuki za malucha.Taki adoptowany piesek to skarb kocha całym sercem!
  7. Prawdziwy przystojniak teraz tylko dobry domek potrzebny słodziak.
  8. Do góry Suzi dobrze że już jest bezpieczna.
  9. Kochany maluszku trzymaj się mocno!
  10. Żegnaj maluszku świat się nadal kręci a ciebie już nie ma żyj nadzieją że teraz już nie cierpisz i jesteś wstanie ludzią wybaczyć to co ci zrobili pobiegaj z moim Kacperkiem i Izą...żegnaj gdziekolwiek jesteś....
  11. dlaczego maluszku...śpij spokojnie malutki
  12. :modla:Maluszku trzymaj się mocno musisz żyć
  13. Słodki maluszku trzymaj się mocno ciocie cię kochają!Mój Pikuś też patrzy co u małego
  14. Tak to bywa u jamoli ale to znak że jest lepiej nerki pracują?
  15. Zdrowiej maluszku błagam winny jest tylko weterynarz i tylko troche ludzie bo mogli szybciej prosić o pomoc.Stało się pies teraz najważniejszy.
  16. błagam malutki trzymaj się.pytanie nerki pracuja po nawodnieniu?
  17. Proszę ją uściskać ode mnie niech malutka dochodzi do siebie.pozdrawiam Anioła!
  18. maluszku myśle o tobie błagam walcz...proszę...
  19. Jak mozna trzymaj się malutki proszę....Siedze i rycze...bezradność wobec potworów...
  20. Absolutnie cudowny!!!!!!!!!!Kocham cię Ami!!!!!!!!!!
  21. :buzi::buzi:Całusy dla słodkiego Karmelka:buzi:
  22. Jest cudny gdzie twój domek
×
×
  • Create New...