ja mogę powiedzieć z doświadczenia że może nie być łatwo ja mojego Maksa dwa tygodnie łapałam a dał się złapać na suczke.karmiłam go i nie dał się złapać i szedł starszy pan z sunią i Maks podszedł do niej i tak stał się moim psem
pomarzyć można żeby wygrać w lotka i móc opłacić biedaką dt lub hoteliki!ale tylko pomażyć życie nauczyło mnie jednego pieniądze ciągną do tych co je mają a nie do tych co ich potrzebują.Dobrej nocy Zafirku i tobie Ginny