Jump to content
Dogomania

Mika31

Members
  • Posts

    62645
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by Mika31

  1. Lara ma racje idzcie za ciosem psiak będzie jeszcze potrzebował a jak zostanie to dacie innemu
  2. Edi Kubusiu pokaż pyszczek!!!
  3. dziwie się bo jest piękny szkoda że mam do was tak daleko bo może namówiła bym domowników na kolejnego psa ale szybko znajdzie dom
  4. wspaniała wiadomość a szuka go ktoś?
  5. cudownie z panią na ogórkach,będziemy kciuki trzymać za Maksia musi być dobrze.Kasiu trzymam kciuki!
  6. oczy napewno ropieją od zębów antybiotyk powinien załatwić sprawe inaczej bakteria od zębów może uszkodzić serduszko,białe krwinki to też wina infekcji od zębów.tłuszczak lepszy niż przepuklina trzymaj się Maksiu!!!
  7. bo były wakacje bo się znudził bo nie modny bo...po prostu ludzie w góre Karmelku!!
  8. maluszku do góry!!!
  9. i ja też pancie i Jumke podniose
  10. wrzuć zdjęcie staruszka na wątek jamnikow ostatnio staruszki znajdują domki
  11. polska rzeczywistość a pomyśleć że żyjemy w katolickim kraju to gdzie miłosierdzie i umiłowanie drugiej istoty?
  12. Kubuś prawdziwy jamol mój Maks uwielbia pluszowe króliki!
  13. zapisuje sobie daj adres wątku na jamniki w potrzebie
  14. pewnie że tak pies niknie w oczach!trzeba mu pomóc na ostatnim zdjęciu widać jak schudł
  15. Kubuś hoop do góry!!!
  16. słodka kruszyna wygląda jak mój Maks!!!
  17. całusy dla chłopaków!!!
  18. trudna sytuacja oby ktoś jeszcze zadzwonił
  19. rozumiem domek na stałe!!!!czyli cud?
  20. ciotki błagam załóżcie jamnikowi osobny wątek bo inaczej cięzko będzie z pomocą więcej jamniczych ciotek się zleci
  21. tyle jamników ostatnio znalazło ds lub trafiło do dt może i tu stanie się cud
  22. pogoda straszna ale bardzo się ciesze nowe życie dla Maksia!!!!
  23. z charakterem!!!!
  24. piękna kruszyna prawdziwa dama!
×
×
  • Create New...