biedak ale mam nadzieje że się wszystko uda mój Maks jak go złapałam bałam się że będzie gryzł a on się przytulił jak by mu ulżyło że ma już ciepły domek.trzymam kciuki
ciotki wtrące się ja adoptowałam pieska który ma nogę żle zrośniętą po starym złamaniu lepiej załatwcie to od razu mój Pik czasami jak go boli chodzi na 3 a normalnie stawia nóżke na dwóch palcach.a na infekcje paluszków polecam opatrunki ze srebrem