Jump to content
Dogomania

Mika31

Members
  • Posts

    62645
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by Mika31

  1. :-(:-(:-(:-(bidulka ale ma pecha
  2. u nas też ani grzyba w lesie
  3. mądra malutka mizianko dla bandy
  4. ja też się pisze
  5. może duże może jak rekonwalescencja pójdzie dobrze to może w styczniu mam dosyć 1,5 roku dom/szpital można po ścianach chodzić.Nigdy nie byłam osobą która siedzi na tyłku a to właśnie robiłam.Trzy lata temu pracowałam studiowałam i podróżowałam i ciągle było mi mało bardzo za tym tęsknie mój tz mówił że ja nie mam czasu umrzeć był w błędzie ale jestem optymistą
  6. ten rok był ciężki ale obiecano mi że na wiosne wrócę do pracy
  7. poczekam ja wprawdzie z powodu choroby rencista ale do wieku emertylnego mam jeszcze 30 lat
  8. ;)no ewentualnie będzie takie nasze miasto
  9. ciocie kupimy teren i postawimy swoje miasto JAMNIKÓW wstęp tylko z jamnikami
  10. Jamników Lubelski podoba mi się o mnie mówią ta pani od jamniczków a mam tylko dwa
  11. bianka gratuluje tż zdjęcia cudowne!!
  12. mój Pik jak przyjechał do mnie to przespał 2 dni
  13. bardzo nieszczęśliwe psy w kąpieli
  14. ja też trzymam kciuki
×
×
  • Create New...