Jump to content
Dogomania

Mika31

Members
  • Posts

    62645
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by Mika31

  1. serio Saro-Niuniu mam ten problem z Pikiem ale go nie mogę wykastrować a jak wziełam z ulicy Maxa a w domu był Kacperek za tm to Maksiu też znaczył po Kacperku stare miejsca sprzed wielu lat.Bardzo żałuje że nie mogę Pika wykastrować jak czuje suczki z cieczką to ma taką faze że atakuje Maksa robi się taki terytorialny i zazdrosny gryzie staruszka i dlatego momo że mam czas i miejsce nie mogę zostać dt no może dla szczeniaka
  2. to typowe zachowanie terytorialne sterylka powinna pomóc
  3. szukaj tu [url]http://mapapomocy.dogomania.pl/cat.php?id=54[/url]
  4. moja deklaracja pójdzie jutro
  5. szczerze marne szanse na deklaracje tyle psów bez kasy ch..... a nie można prosić nie wiem może jakaś fundacja by pomogła sama nie wiem
  6. Muchomorek [url]http://www.dogomania.pl/threads/192694-Babule%C5%84ka-miniatura-jamiczka-niewiele-%C5%BCycia-zosta%C5%82o-odesz%C5%82a-ju%C5%BC-za-TM-([/url] Precelek [url]http://www.dogomania.pl/threads/191875-By%C5%82-Precelek-nie-ma-Precelka.-Cichutko-%C5%BCy%C5%82-i-cichutko-odszed%C5%82-za-T%C4%99czowy-Most[/url] Nika [url]http://www.dogomania.pl/threads/204598-Starogard-Gd.-Nika-jamnicza-babinka-ma-wspania%C5%82y-DT-...-Nika-za-TM-[/url]...
  7. ja wspominam mojego Kacperka Ize i Tine oraz Krecika którego nie udało się uratować [url]http://jamniki.eadopcje.org/psiak/40[/url]
  8. ciociu powiem ci tak jak adoptowałam Pika to pierwszy tydzień był idealny a potem nam pokazał może on po prostu odreagowuje schron
  9. a odjajczony jest może znaczy terytorium
  10. ciociu jak kanapa wyschnie to nasyp na to miejsce proszku do pieczenia zostaw na godzine i odkurz ja tak robie z dywanem wydaje mi się że go chorubsko czyma
  11. do weta a kanape przetrzyj octem jabłkowym moje odstrasza
  12. mizianko dla Sho!!!czekamy na foty
  13. czasami to znaczenie terytorium mój Pik ma bardzo słabe serce i nie mogę go wykastrować a często śpi tak mocno że nie chce iść siku rano z tatą o 5 potem ze mną o 7 lub 8 rano woli grzać tyłek w łóżku
  14. mój Pik potrafi do łóżka bo woli spać zamiast iść na siku
  15. ja adoptowałam psa z Milanówka nie mogłam po niego jechać choruje ale był transport innego psa do Szczecina dołożyłam 200 do transportu i Pik dojechał po same drzwi
  16. super foty mina Tuptusia rozwala a Tinka patrzy tak żałośnie
  17. :-(:-(:-(:-(:-(:-(:-(:-(:-(:-(:-(
  18. ciocie zapraszam i przepraszam że tak a nie na pw [url]http://www.dogomania.pl/threads/215335-b%C5%82agam-o-DT-dla-jamnika-szorstkow%C5%82osego-do-niedzieli-musi-znale%C5%BC%C4%87-dom-inaczej-schron[/url]
  19. ciociu a jamnik ma tatuaż lub chip masz możliwość sprawdzenia
  20. on jest cudowny!!!!!!!!!!
×
×
  • Create New...