Jump to content
Dogomania

Mika31

Members
  • Posts

    62645
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by Mika31

  1. mój Maks jak go wziełam z ulicy też kradł jedzenie jak się człowiek na chwile obrócił ale trzeba być wyrozumiały i pracować z psem a nie go oddawać jak stare buty
  2. :loveu:śliczny sweterek biedny Rudolf:-(:-(:-(:-(
  3. cudne foty widać jaki szczęśliwy
  4. śliczne taksówki modele jak na wyborach miss
  5. wszystkiego najlepszego!!!!!!!!!!!jaki on już duży
  6. po co komu życie bez jamnika niby życie ale bez sensu
  7. źli są najlepsi teraz mam pracowitego opiekuńczego przystojnego chodzący ideał bo wytrzymuje ze mną tylko szkoda że większość czasu spędzamy w innych strefach czasowych z Lodka był by prawdziwy uwodziciel
  8. ale tacy są najlepsi zawsze po nich płaczemy
  9. :cool3:;)szkoda że jest psem był by facet idealny
  10. pamiętamy!!!!!!!!!!
  11. normalnie sesja jak do vogue
  12. cuda prawdziwe
  13. cudne foty mizianko dla malucha ps.moje też uwielbiają pluszaki
  14. ostra walka a ile ideologii
  15. łoś boski pasuje do Goliacika!!!
  16. to zdjęcie na okładke Vogue
  17. Lodek prawdziwy z ciebie uwodziciel
  18. miłego urlopu dużo kotów!!!!!!!
  19. cuda się zdarzają
  20. ciocia tyle tragedii w tygodniu że chcemy popatrzeć na szczęśliwe jamniki
  21. super!!!!!!!!!!
  22. Kasiu trzymaj się Pinesko bądż szczęśliwa kiedyś się spotkamy malutka
  23. Kasiu nie wiem co powiedzieć ogrom cierpienia i bezradność którą widzisz Pineska miała szczęście że stanełaś na jej drodze zrobiłaś wszystko co mogłaś mam nadzieje że los da jej spokojną śmierć tylko oto prosić.Jestem cały sercem z tobą
×
×
  • Create New...