malawaszko - ogromne dzięki za zdjęcia i odwiedzenie naszych - m.in. - panien!:)
a zdjęcia oczywiscie są super! dziewczyny są szczęśliwsze, to widać,
jak dobrze rozumiem: Ulka proponuje by najpierw ogłaszam adopcję dla Meggy, a Peggy uspołeczniać dalej po odejściu Meggy do jej DS,
więc i ogłoszenia najpierw na jedną szykować - na Meggy
tak Ulka?
i co Wy na to?