Jak znajdę czas to porobię.:)Jak na razie siedzę przy komputerze i odrabiam lekcje;/
Po prostu chodziło mi o post
[quote name='zoja.']Aleksandrę nam wcięło...[/QUOTE] nie wiedziałam o co chodzi:evil_lol:
Ale tak pomyślałam żeby ktoś założył wątek Gusi napisał że zbieramy pieniądze na leczenie Gusi i specialna karme itd może ktoś by zwrócił uwagę!:roll: