Jump to content
Dogomania

Aleksa.

Members
  • Posts

    19951
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by Aleksa.

  1. Pani jest prawdopodobnie z Warszawy bo pytała się czy piesek przebywa w okolicach Wawy!:) Pani napisała,że to znajomy jej jest zainteresowany.
  2. post 695 [URL]http://www.dogomania.pl/threads/126514-CiEPA-E-ZIMOWE-KUBRAKI-DLA-PSA-W-BEZDOMNYCH-KTOA-JESZCZE-CHAE-TNY/page70[/URL] bardzo podobny piesek do Fiodorka:(
  3. Zobaczymy. Podałam nr. do p. Joli ta pani pytała się jakie ma zachowanie do dzieci?:roll:
  4. Na gronie napisał do mnie chętny.:)
  5. Ale na maila nie chce zaśmiecać wątku bo to długie.:)
  6. Ja mam jeszcze według mnie łatwiejszą.:)
  7. To podajcie maila.(kosu32 nie obrazisz sie mam nadzieje):)
  8. Ja umiem wstawiać zdjęcia.:)Mogę wysłać na maila instrukcje od kosu 32(mam nadzieje że się nie obrazi). Na gronie napisała do mnie osoba zainteresowana Hasiorem:)
  9. eh no dobrze mogę któryś skasowac jak się da!!:( A mam pytanie czy p.Jola dała by rade przygarnąć jedną sunie która się błaka już 3 tyg na targówku(wawa) bardzo strachliwa:(
  10. [QUOTE=Aleksandra95;14133993 Ale tak pomyślałam żeby ktoś założył wątek Gusi napisał że zbieramy pieniądze na leczenie Gusi i specialna karme itd może ktoś by zwrócił uwagę!:roll:[/QUOTE] :) powtórzę!!!:)
  11. Jak znajdę czas to porobię.:)Jak na razie siedzę przy komputerze i odrabiam lekcje;/ Po prostu chodziło mi o post [quote name='zoja.']Aleksandrę nam wcięło...[/QUOTE] nie wiedziałam o co chodzi:evil_lol: Ale tak pomyślałam żeby ktoś założył wątek Gusi napisał że zbieramy pieniądze na leczenie Gusi i specialna karme itd może ktoś by zwrócił uwagę!:roll:
  12. Zapraszam na wątek Big Doga też ma coś w sobie z ogara: [U][url]http://www.dogomania.pl/threads/179286-Big-Dog-z-wyjAE-tkowymi-zdolnoA-ciami-i-ponadprzeciAE-tnAE-inteligencjAE[/url][/U][URL="http://www.dogomania.pl/../179286-Big-Dog-z-wyjAE-tkowymi-zdolnoA-ciami-i-ponadprzeciAE-tnAE-inteligencjAE"] [/URL]
  13. Właśnie,właśnie jak z odwiedzinami?:)
  14. To jeszcze sporo a może allegro założyć? Wysyłałam ludziom na PW ale chyba nic!:(
  15. Mnie? Ja ciągle jestem tylko nie pisze:) Czyżby ogłoszenia potrzebne???:evil_lol:
  16. A ja bym ją wzięła do siebie:) ale niestety nie mogę nawet juz próbowałam namówić rodziców:(
  17. pokazuj się ! Niech ktoś się Tobą zainteresuje!!!:)
×
×
  • Create New...