Jump to content
Dogomania

Aleksa.

Members
  • Posts

    19951
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by Aleksa.

  1. Może ma Fiodorka tylko zdjęcie wasze sobie wział!!!!:angryy:
  2. Może ma Fiodorka tylko zdjęcie wasze sobie wział!!!!
  3. to ja jesscze raz zapytam:) Freja jest u p.Joli?:)
  4. ok trzymam kciuki niestety będe dopiero rano przy komputerze.(przed szkoła ) mam nadzieje ze przeczytam dooobre wieści!!!:)
  5. Tylko na stronie Klembowa nie ma napisane czy to sunia czy pies!:(
  6. Nie znam:) Byłam tam tylko 2 razy:) A p.Celinę widziałam tylko raz!:) nie ważne oby to byla ona...
  7. Czy wszystkie szczeniaki już znalazły domki???:)
  8. Nie szukacie innego domku????
  9. [quote name='obraczus87']Dzwoń :) nie wstydź się!!!![/QUOTE] Nie zadzwonie wstydzę się !
  10. [quote name='obraczus87']Dzwoń :) nie wstydź się!!!![/QUOTE] Nie zadzwonie wstydzę się !:roll::-(
  11. Wysłałam maila i tak! Może jednak jest!:) Oby to Ona!!!
  12. Kurcze ja nie zadzwonie bo się wstydze!:evil_lol:Ktoś chętny?
  13. Mogę napisać do Pana który pracuje w klembowie? pisać?:)
  14. Ja nie będe przepraszam chodzę do szkoły! jak ona to się ciesze:) bylo by super jak okazde sie ze mogłam pomóc
  15. Czy to może być szurka? [url]http://stowarzyszenieopiekinadzwierzetami.pl/index.php?id=112&item=325[/url]
×
×
  • Create New...