Jump to content
Dogomania

Aleksa.

Members
  • Posts

    19951
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by Aleksa.

  1. Może poproszę rodziców żeby mnie zawieźli do p.Joli i porobię.:)ale to w przyszły weekend
  2. ja siedziałam w ferie około 3 godziny i kazdy pojedynczo.( Szczerze męczące;))
  3. aha.Ważne że ma nowy dom!:)
  4. A może włąściciele jej szukają?:(
  5. A ta sunia szczeniaczków to jest Pana czy znaleziona?:)
  6. Nie ma za co. Jak tylko mam czas to z chęcią robię. Mimi no co Ty gdzie twój domek???:)
  7. Czyli HASIOR;d I BIG DOG W DOMKU!!!!!!!!!::):):):):)):):):):
  8. Aha to super:)
  9. Jak to????:multi::multi::multi::multi::multi::multi:]Pani Jola nic nie pisała:( ale super!!!!!!!!:):):):)
  10. Widziałam dzisiaj Raise :) koleżanke Orinki jest cudowna!:loveu::loveu::loveu:
  11. [INDENT] [URL="http://zaginionepsy.pl/obiekt,3637,Znaleziony,Koronowo,NN.html"]http://zaginionepsy.pl/obiekt,3637,Z...ronowo,NN.html[/URL] może ktos szuka tej suni[IMG]http://www.dogomania.pl/../../images/smilies/icon_frown.gif[/IMG] [/INDENT]
  12. [URL]http://www.petworld.pl/ogloszenie/koty/przyjme-kotke-do-2-3-miesiecy/12961[/URL] jest jeszcze taka kotka?
  13. a jest prześliczny! sma bym go wzieła;p!
  14. Taaak:multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi:SuPEr!!!!!!
  15. Oh... i wszystko już wiadomo:(
  16. eh....szkoda...:( taki piękny i nikt go nie szuka? Na pewno nie ma mikroczipa ani tatuażu?:(
  17. może o oczach szczeniaka ale nikt go jeszcze sobie nie wypatrzył!:(
  18. Mimi szukaj domku,szukaj sliczna jesteś przecież!!!
×
×
  • Create New...