Jump to content
Dogomania

Aleksa.

Members
  • Posts

    19951
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by Aleksa.

  1. Ooo właśnie teraz zobaczyłam, że ma allegro! super!:multi:
  2. [URL]http://www.utracone.pl/temp-1320/zaginela-suczka-owczarka-niemieckiego.html[/URL] to ona?(nie wiem ale może)
  3. zmieniłam na propozycje paros jak coś to mogę zmienić.:)
  4. Ja mam husky to nawet czasem poszczeka.:D
  5. Jak nie ma jest galeria oddzielna do adopcji!:)
  6. [quote name='agnieszka32'] Pańcia szaleje :evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/QUOTE] oj szaleje,szaleje:evil_lol:
  7. To jaki tytuł? Nie mam pomysłu:(O banerek zaraz poproszę:roll:
  8. w góre!!! No kurcze nikt nie chce pięknego Cygana???
  9. Hehe może znajde czas.:) Nie wiadomo czy sytuacja się poprawiła u p.Joli żeby pojechać? Robię na nk u siebie galerie z psiakami do adopcji! To link do mojego profilu możecie zapraszać:eviltong: [URL]http://nasza-klasa.pl/#profile/11638525[/URL] w dziale przygarne psa znalazłam:[URL]http://www.dogomania.pl/threads/179636-Szukamy-kudA-acza-podobnego-do-Czarka-Wadowice[/URL] zastanawiam się nad lisią lub wilczką tylko czy one akceptuja koty???
×
×
  • Create New...