Jump to content
Dogomania

Aleksa.

Members
  • Posts

    19951
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by Aleksa.

  1. [quote name='obraczus87']Zoja, jak już bedzie można przyjechać bez ryzyka do Przytuliska, to napisz mi prosze.....[/QUOTE] To ja też wtedy przyjade jak mogę?:)
  2. O kurcze jakie teraz cudo!:) A ie będzie mu zimno??:(
  3. o jejku jaki słodziak.... :loveu:był wczesniej???:roll:
  4. Angi zrobiła Cyganowi troche ogłoszeń dziękujemy.:)
  5. Angi zrobiła malutkim trochę ogłoszeń dziękujemy.:)
  6. Angi zrobiła Mimi trochę ogłoszeń dziękujemy[IMG]http://www.dogomania.pl/../../images/smilies/icon_smile.gif[/IMG]
  7. Angi zrobiła Hasiorowi trochę ogłoszeń dziękujemy:)
  8. Angi zrobiła Big Dogowi trochę ogłoszeń dziękujemy:)
  9. Sliczna:loveu:
  10. [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images35.fotosik.pl/118/1e0910c7de19ad66.jpg[/IMG][/URL] czy to mógłby byc on? Znalazłam takie ogłoszenie: [URL]http://zaginionepsy.pl/obiekt,3460,Zaginiony,Poznan,Nero.html[/URL] tylko,że to Poznań
  11. Maligna adoptowała niedawno od Pani Joli Orinkę i jadą w odwiedziny do Borysa.:)
  12. Może to być ona? [URL]http://zaginionepsy.pl/obiekt,3091,Zaginiony,Mielno,Afra.html[/URL]
  13. To zależy jaki samochód dziewczyny wybiorą.:)
  14. ooooo jaki śliczny!!!3maj się mały!:)
  15. [quote name='Abrakadabra']Hmmmm.... Jakiego bazarku? :-o[/QUOTE] [URL]http://www.dogomania.pl/threads/179689-KsiAE-A-ki-i-film-na-kawaA-eczek-Psiobusu-do-15-02-g-20-00-zakoA-czony[/URL] chyba tego:)
  16. [quote name='Aleksandra95'] Hasiora: [URL]http://www.dogomania.pl/threads/179282-Do-adopcji-okoA-o-dwu-letni-siberian-husky[/URL] Big Doga: [URL]http://www.dogomania.pl/threads/179286-PomA-A-cie-znaleA-AE-mu-kochajAE-cy-domek[/URL] Mimi: [URL]http://www.dogomania.pl/threads/179536-Mimi-w-typie-wyA-A-a-WejdA-chociaA-na-chwilkAE[/URL] Cygana: [URL]http://www.dogomania.pl/threads/179376-Super-psiaczek-do-ADOPCJI-Pokochaj-go-a-on-na-pewno-teA-CiAE-pokocha-CYGAN[/URL] Lisi i Wilczki: [URL]http://www.dogomania.pl/threads/179499-MaleA-stwa-Lisia-i-Wilczka-szukajAE-domA-w-WejdA-chociaz-podnieA[/URL] :multi:[/QUOTE] Zmieniłam tytuły w wątkach może będą trochę lepsze:)
  17. w góre!!!Kto może pomóc w ogłoszeniach?
  18. [quote name='sylwija']to ja powtórzę pytaoie - A zbieramy na jakieś konkretne auto? Macie coś upatrzonego? czy wiemy, ile jeszcze brakuje pieniążków?[/QUOTE] Skopiuje z 1 postu:) [SIZE=3][B][FONT=Arial]Usiłujemy zebrać fundusze na kupienie starego samochodu[/FONT][/B][/SIZE] [FONT=Arial][SIZE=3]marki VV Polo diesel żeby z dwóch (z rozbitego, tego, który dachował) i dokupionego zrobić jeden –jeżdżący. Albo, jeśli się uda, kupić inny stary samochód na chodzie. Obojętne, jaki –[B]byle tylko jeździł[/B], byle można było na niego liczyć! polonez mógłby być?:) znalazłam taki wiem,że nie jest śliczny ale jeździ.:) [/SIZE][/FONT][URL]http://moto.allegro.pl/item928365865_polonez.html[/URL]
×
×
  • Create New...