-
Posts
22256 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
12
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Anula
-
Sonia-miala wspanialy dom.ZA TM-ZEGNAJ.....
Anula replied to lika1771's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Ja też nie mogę się doczekać i czekam na wieści. -
Kochane Cioteczki i Wujkowie nie opuszczajcie wątku Filipunia,bądźmy wszyscy przy Agnieszce,jej rodzinie i Filipku i dalej obserwujmy metamorfozę już nie mojego ale dla mnie zawsze kochanego Filipunia. A ja zapraszam na wątek kolejnej bidy,która przyjedzie do mnie w piątek resocjalizować się a jest w totalnej depresji. [URL]http://www.dogomania.pl/threads/211302-Jestem-PON....czyli-POLSKI-OWCZAREK-NIZINNY-szuka-pomocy-na-CITO[/URL]!!!
-
[quote name='Poker']a ja będę odbierać sunie do DT u nas czyli mamy szansę się spotkać.[/QUOTE] Nie wiem czy dobrze zrozumiałam,to Budrysek przywiezie sunię razem z PONikiem do Wrocławia?
-
[quote name='moni12']Anula masz ręke do psiaków i wielkie serce. Tak się cieszę , ze Filipek ma taki dobry domek.[/QUOTE] Trudno powiedzieć czy mam dobrą rękę do psiaków.Jedno jest pewne,że:PO RAZ KOLEJNY ŁAŃCUSZEK LUDZI DOBREJ WOLI POŁĄCZYŁ OGNIWA I TYM SPOSOBEM FILIPEK MA KOCHAJĄCY PRAWDZIWY DOM I WIE,ŻE JUŻ NIKT GO NIE SKRZYWDZI.
-
Kajtek-widzę nie oczami a sercem-ma dom w Miliczu!
Anula replied to caryca26's topic in Już w nowym domu
Dziękuję za zaproszenie i bardzo przepraszam ale jestem zadeklarowana na maxa i nie mogę już więcej pomóc co mogłam. -
[quote name='agusia35']To ja jeszcze raz dziękuje za Filipka.Trochę się martwie bo jada 1 dziennie wieczorem, ale 2 miseczki. Wczoraj miał lekkie rozwolnienie, ale dzisiaj jest już dobrze. Pozdrawiam![/QUOTE] Agnieszko nie martw się,jeżeli nie szuka i nie podchodzi do miseczki z jedzeniem to znaczy,że mu starcza jeden posiłek.U mnie,ponieważ jest rezydent to Filipek jadł trzy razy dziennie aby zjeść wszystko i zostawić pustą michę dla rezydenta,u Ciebie nie czuje takiego zagrożenia,że drugi zwierzak opróżni mu michę.W przypadku przebywających u mnie na DT psiaków to rezydent jest lekarstwem,ponieważ szybko nabierają ciałka.
-
[quote name='beka']Ale super wiadomość:). Zmieniać tytuł??[/QUOTE Myślę,że tak Agnieszka i jej rodzina pokochali go już w drzwiach.Filipek w najwspanialszym domku na świecie!
-
[quote name='agusia35']Bardzo się cieszę że kolejny piesio będzie miał tak wspaniałą opiekę jak Filipek.[/QUOTE] Ooo! Witamy Panią Agnieszkę,która dała Filipkowi wspaniały,bardzo,bardzo ciepły domek i mam nadzieję,że będzie zaglądała na wątek i kibicowała PONikowi.
-
Ja też jestem u Puszka,może dać znać malawaszce o nim.Może on jest w typie sznupka?
-
[quote name='agusia35']Zdziśka zaakceptował to jest dla niego świetna zabawa,bo z ludzmi jeszcze nie umie się bawic. Po spacerze już wie która klatka schodowa jest jego, wejdzie do domu pije i idzie się przywitac ze Zdziśkiem. Zaczyna się do mnie przytulac i przed chwilą wskoczył na kanape ,leży przy mnie i chce żeby go głaskac i przytulac jest przekochany nie myślałam ,że tak szybko mnie zaakceptuje. Pozdrawiam wszystkich którzy dzielą się sercem z psinkami!!![/QUOTE] Agnieszko dziękuję za wspaniałe,podtrzymujące na duchu wiadomości.A Filipunio na bank wyczół wspaniałych kochających go ludzi,skoro tak się zachowuje.Agnieszko bardzo,a bardzo dziękuję za danie szansy dla Filipka i wzięcie go pod swój dach.
-
Tory... pociągi.... śmierć... Magik w hotelu. Dworek w schronisku
Anula replied to ocelot's topic in Już w nowym domu
[quote name='borderterrier']A na jakim dworcu dokładnie one są??[/QUOTE] W Tomaszowie Mazowieckim jest tylko jeden Dworzec Kolejowy. -
[quote name='_Goldenek2']Ale reszta też chciałaby wiedzieć jak Filipek :([/QUOTE] Agnieszka napisała na pw. ja również pozdrawiam, noc minęła bardzo spokojnie o 8.00 spacerek ,po schodach już chodzi bez problemu. Bardzo mu się spodobały spacery i chodzi za mną krok w krok z małymi przerwami na szczekanie przy klatce Zdziśka , to jest jego rozrywka Będzie dobrze i myślę,że Filipek też zaakceptuje Ździsia tylko trzeba mu dać trochę czasu - a może już go zaakceptował i tym szczekaniem przywołuje go do zabawy?
-
Cecylka - poprzez DT u Anuli już w DS :) powodzenia czarnulko!!!
Anula replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
Serdecznie dziękuję Pokerku za wizytę po/a.Chociaż mamy fotki Calinki i możemy porównać jak się zmieniła.A ten duży brzuszek może być wynikiem choroby Cushinga.No i widać,że Calinka nie głoduje.Sierść ładnie odrosła,już nie jest łysolkiem.Trochę się martwię tym brzuszkiem jednak i wynikami,żeby nie było jak u malawaszki -Pepa -odeszła,a nic tego nie zapowiadało. -
Cecylka - poprzez DT u Anuli już w DS :) powodzenia czarnulko!!!
Anula replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
Dzisiaj Poker jest umówiona z Panią Calinki o 19.30 na wizytę po/a,a więc czekamy na wieści a może fotki Calineczki? -
Pani Agnieszko -jak minęła nocka i pierwszy dzień naszego Filipunia w nowym domku.
-
[quote name='anetek100']pierwsze co rzuca sie w oczy na zdjęciach to ta soczyście zielona trawa,że aż w oczy razi...cudnie:):):)a Piesio ehhh no miło na sercu się robi:)[/QUOTE] No pewnie,że miło na sercu się robi,oby takich zakończeń było multum.A trawa,przyroda to właśnie świat zwierząt w którym pięknie się wkomponowują.Fotki cudo,a na fotkach Sawyer przepięknościowy i na pewno szczęśliwy.Jest śliczny.
-
[quote name='mar']Anula - super, że bierzesz tego PON-a. Mam nadzieję, że ułoży się jak z Filipkiem. Jestem Twoim wielkim fanem. Pozdrawiam, Marcin[/QUOTE] Serdecznie dziękuję - miło mi.Teraz trzymajmy kciuki aby plan nasz się udał.
-
Zwrot pieniążków przyszedł.Bardzo dziękuję.
-
[quote name='Agnieszka Co.']Gdy będzie niekontaktujący to trzebaby też sprawdzić dokładnie stan uszu i popatrzeć za ewentualnym tatuażem. Anula - czy Ty też pracujesz w gimnazjum? ;)[/QUOTE] W gimnazjum bym nie miała na bank cierpliwości.Szybciej dogaduję się ze zwierzętami jak z ludźmi.Już mój tymczasowiczek Filipek w swoim wymarzonym domku u kochających go ludzi.Sama sprawdziłam odwożąc go.
-
[quote name='Poker']Ale się cieszę :multi::multi:. Pewnie po SPA to dopiero będzie z niego cudeńko.[/QUOTE] Ja też bardzo i czekam na fotki z nowego domku - i chyba nie tylko ja.Wszystkiego dobrego Sprocetku w nowym domku.
-
Przedstawiam fakturę z zakupu paliwa. [IMG]http://www.empikfoto.pl/albumy33/341951/1180636/42146348_img_1391.jpg[/IMG]
-
Po wstępnych rozmowach z Budrysek uzgodniłam,że PON jedzie do mnie na DT.Prawdopodobnie będzie to w piątek.Budrysek przywiezie go do Wrocławia a ja go odbiorę.No ale jeszcze poczekajmy na Budrysek.
-
I ja przygoniłam w te pędy do Filipunia.Przeczytałam dwa razy aby nasycić się wiadomościami o Filipku -Filipku dużo szczęścia w nowym domku i daj sobie na wstrzymanie z kurkami bo to też twój świat -zwierzątka i żyj z nimi w zgodzie.A mój tymczasowiczek też Filipek dzisiaj dostał wspaniały pełen serca domek.
-
I jeszcze. [IMG]http://www.empikfoto.pl/albumy33/341951/1180636/42140783_img_1317.jpg[/IMG][IMG]http://www.empikfoto.pl/albumy33/341951/1180636/42140791_img_1338.jpg[/IMG][IMG]http://www.empikfoto.pl/albumy33/341951/1180636/42140801_img_1341.jpg[/IMG][IMG]http://www.empikfoto.pl/albumy33/341951/1180636/42140837_img_1367.jpg[/IMG][IMG]http://www.empikfoto.pl/albumy33/341951/1180636/42140852_img_1372.jpg[/IMG]
-
No i oto fotki. [IMG]http://www.empikfoto.pl/albumy33/341951/1180636/42140729_img_1300.jpg[/IMG][IMG]http://www.empikfoto.pl/albumy33/341951/1180636/42140747_img_1303.jpg[/IMG][IMG]http://www.empikfoto.pl/albumy33/341951/1180636/42140752_img_1314.jpg[/IMG][IMG]http://www.empikfoto.pl/albumy33/341951/1180636/42140770_img_1316.jpg[/IMG][IMG]http://www.empikfoto.pl/albumy33/341951/1180636/42140778_img_1318.jpg[/IMG]