Jump to content
Dogomania

Anula

Members
  • Posts

    22256
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    12

Everything posted by Anula

  1. Może wypróbować preparat Oro-Perfekt na psy koty.Jest to preparat w spray,można go kupić w Brico.Pryska się wszystkie rogi mebli czy też nawet działa na krzakach w ogrodach aby zwierzaki nie znaczyły terenu. A Puszek prawdopodobnie znaczy teren ze względu na Ikarka.Chce pokazać,że on w domu jest panem.Myślę,że kupić z dwa pampersy i wypróbować jak on się będzie zachowywał no i kastracja nie zaszkodzi a może dużo pomóc.
  2. No mi też jest ogromnie przykro,że przyczyniłam się w pewnym stopniu do adopcji Puszka i dane o psie były raczej nie zweryfikowane przez weta.Do takiej sytuacji absolutnie nigdy nie można dopuścić,ponieważ to razi w osoby,które pomagają psu w adopcji. Mam nadzieję,że P.Monika przyjmie przeprosiny ode mnie.Wiem,że słowo "przepraszam" to za mało.No ale byłam tylko pośrednikiem w adopcji i Puszka nie widziałam na oczy,tylko tyle co przeczytałam z pierwszego postu. BARDZO MI PRZYKRO - PRZEPRASZAM!
  3. Nawet na stronie schronu nie ma wszystkich psów tylko kilka.To jak one miały być adoptowane.W każdym kierunku są zaniedbania!
  4. [quote name='__Lara']No właśnie jest problem, bo michelle04 nie może w poniedziałek odebrać we Wrocławiu Kukiego, dopiero we wtorek... słuchajcie [B]musimy znaleźć kogoś kto zawiezie Kukiego z Wrocławia do Dzierżoniowa!!! [/B]To jakieś 60 km.... Kuki będzie w domu u michelle04 :) [B] Pomóżcie znaleźć transport! [/B][/QUOTE] O rany! to trzeba pisać na wrocławskim wątku i szybciutko założyć na transportowym wątek.
  5. O ile wiem u Michelle wszystkie psiaki zostały zaszczepione w tamtym tygodniu na wirusówki ze względu na przyjazd Kukiego.Na wszelki wypadek trzeba się jeszcze dopytać.
  6. Jeżeli wet zna skład leku to jest w stanie wyszukać zamiennik.Trzeba jeszcze poszperać w internecie jaki jest skład leku i spisać sobie i z tym iść do weta.Musi być odpowiednik tego leku.
  7. [quote name='krakowianka.fr']czytaj tu ad leku: http://www.przychodnia.pl/el/leki.php3?lek=551 sa tam tez wymienione zamienniki, zapytaj weta. Też przewaliłam internet a w nim apteki.COCORBOXSYLASUM jest wycofany a więc nikła szansa na kupienie go.Koniecznie szukać zamiennika trzeba o tym składzie. W tym linku jest lek o nazwie COCARBOXYLASUM - czy to jest ten sam co Lika napisała COCORBOXYLASUM? Jeżeli tak to wystarczy podawać witaminy z grupy B.
  8. To kto ocenił Puszka wiek na dwa lata?
  9. Jeżeli mogę wyrazić swoje zdanie to uważam,że nie może być cienia wątpliwości jeżeli chodzi o hotel,DT płatne. Akrum z Nowego Tomyśla zawiozła tam psiaka ale nie zostawiła.Ja się przychylam do Akrum decyzji i jestem też za nie. Jestem BDT,nie pobieram żadnych opłat związanych z wyżywieniem i ode mnie psiaki wyjeżdżają do DS z normalną wagą a potrafiły tylko przebywać trzy tygodnie.DT ,hotel pobierając pieniążki powinien psom zapewnić jedzenie nawet w nadmiarze,z tego względu chociażby,że pies przyjeżdża ze schronu.Moje ostatnie zdanie dotyczy haszczaka u tej Pani a o rezydentach już nie wspomnę,nie chodzi mi o fryzjera tylko o brudnego psa.No ale decyzja będzie należeć do większości.
  10. Dla mnie osobiście to jest jakaś utopia Radysy i : [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/228417-Dramat!!Ruska-wie%C5%9B-E%C5%81K-SYF-NIEGOSPODARNO%C5%9A%C4%86-%C5%81AMANIE-PRAWA-!!-WYSY%C5%81AMY-MAILE-[/url]!! [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/227348-W-K%C5%82aju-jak-w-raju-dramat-ps%C3%B3w-pod-opiek%C4%85-fundacji[/url]
  11. Nie dość,że fajne ale też śliczne są - potrzebują pomocy - pilne DT!
  12. A ja otrzymałam taką odpowiedź: Szanowna Pani Doceniamy Pani obywatelską postawę i wrażliwość na los zwierząt wyrażoną w przesłanym do nas mailu, jednak organem właściwym w tej sprawie jest Powiatowy Inspektorat Weterynarii, który ma siedzibę przy u. Suwalskiej 46, 19-300 Ełk, tel. (87) 610 23 17, fax. (87) 621 63 65, e-mail: [EMAIL="[email protected]"][COLOR=windowtext][email protected][/COLOR][/EMAIL], [URL="http://www.piwelk.pl/"][COLOR=windowtext]www.piwelk.pl[/COLOR][/URL]. Innymi organami, które mogą nadzorować poprawność funkcjonowania spółki „EKO-AR” pod względem zgodności działań z zawartymi umowami są gminy, które korzystają z usług powyższej spółki. Z poważaniem Adam Dobkowski Kierownik Biura Regionalnego Urzędu Marszałkowskiego Województwa Warmińsko-Mazurskiego w Ełku [COLOR=#000000][FONT=Calibri][/FONT][/COLOR][COLOR=#262626][FONT=Arial][/FONT][/COLOR][IMG]http://poczta.onet.pl/image.html?data=%7B%22storageType%22%3A%200%2C%20%22fileName%22%3A%20%22image001.gif%22%2C%20%22contentType%22%3A%20%22image/gif%22%2C%20%22mid%22%3A%2092188264%2C%20%22location%22%3A%20%22atch%3A38640533%3A92188264%3A21c0c77683461ed5c533a44d15f7e0fa%3A24105e84%22%7D[/IMG] [COLOR=#262626][FONT=Arial][B]URZĄD MARSZAŁKOWSKI WOJEWÓDZTWA WARMIŃSKO-MAZURSKIEGO Biuro Regionalne w Ełku [/B][/FONT][/COLOR][COLOR=#262626][FONT=Calibri] [/FONT][/COLOR][COLOR=#262626][FONT=Arial]10-562 Olsztyn ul. Emilii Plater 1 19-300 Ełk ul. Kajki 10 NIP: 739-29-65-551 REGON: 510 75 03 09 T: +48 87 621 65 32 F: +48 87 621 65 32 [COLOR=#262626][FONT=Arial]E:[/FONT][/COLOR] [COLOR=#0000ff][FONT=Arial][email protected][/FONT][/COLOR] [COLOR=#262626][FONT=Arial]W:[/FONT][/COLOR] [COLOR=#0000ff][FONT=Arial][U]wrota.warmia.mazury.pl[/U][/FONT][/COLOR] [/FONT][/COLOR]
  13. Jestem u malucha.Jest śliczny tylko zaniedbany. Szukamy DT? A jeszcze takie cudo jest też piesek: [IMG]http://img835.imageshack.us/img835/6852/2afz6yx.jpg[/IMG] Dobrze by było wątek przenieść na ogólny bo mało kto będzie zaglądał na małopolskim.
  14. Czy ten pies czy suczka w typie pekińczyka szuka domu,jest do adopcji?
  15. [quote name='malagos']Rany, nic się nie zmieniło...........[/QUOTE] Oczywiście,że się nic nie zmieniło,przy takiej ilości psów i znikomej adopcji nie wiem czy sama bym odnalazła swojego psa gdyby tam trafił. Ten przybytek powinien być podzielony przynajmniej na pięć schronisk,nie dziwię się,że wygląda jak obóz koncentracyjny.
  16. [quote name='Anula']Napisałam prośbę na pw i na tym wątku o tekst dla Kukiego: [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/224542-Teksty-do-og%C5%82osze%C5%84-dla-psiak%C3%B3w-i-kot%C3%B3w-w-potrzebie?p=19278626#post19278626"]http://www.dogomania.pl/forum/threads/224542-Teksty-do-ogłoszeń-dla-psiaków-i-kotów-w-potrzebie?p=19278626#post19278626[/URL][/QUOTE] Jest tekst dla Kukiego proszę korzystać! Kuki, miał kiedyś własciciela, był kochanym, miłym towaryszem ludzkiego życia. Do czasu. Pewnego dnia jego właściciel wywiózł go nad zbiornik wodny otoczony lasami i polami. Zostawił go tam, odjechał, łamiąc biednemu Kukiemu jego serduszko. Przez okolicznych wieśniaków był przeganiamy kamieniami. Pewna osoba, gdy go zauważyła, stwierdziła, że nie może on tam dłużej zostać. Dała mu szansę, Kuki pojechał do domu tymcasowego. Okazał się przemiłym psiakiem, bez cienia agresji. Jednak ta historia nie kończy się szczęśliwie. Kuki, jeśli nie znajdzie domu do 2 lipca, będzie musiał pojechać do hoteliku. Czy dostanie kolejny cios od losu? Ty możesz to zmienić! Skontaktuj się z nami!
  17. [quote name='laula']Moge pomoc w ogloszeniach, tylko tekst i zdjecia poprosze na mail. [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL][/QUOTE] Podesłałam na maila tekst i fotki taki jak skonstruowała malawaszka.
  18. [quote name='PaulinKa030894'][LEFT][COLOR=#333333][FONT=lucida grande]PROPONUJE TERAZ ZACZAC PISAC DO BURMISTRZA GRAJEWA ON TEZ NIE WIDZI PROBLEMU[/FONT][/COLOR] [COLOR=#333333][FONT=lucida grande]Wójt - Stanisław Szleter [/FONT][/COLOR] [COLOR=#333333][FONT=lucida grande]Urząd Gminy Grajewo[/FONT][/COLOR] [COLOR=#333333][FONT=lucida grande]ul. Komunalna 6[/FONT][/COLOR] [COLOR=#333333][FONT=lucida grande]19 - 200 Grajewo[/FONT][/COLOR] [COLOR=#333333][FONT=lucida grande]tel. fax. 0 86 272 30 00[/FONT][/COLOR] [COLOR=#333333][FONT=lucida grande]e-mail: [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL][/FONT][/COLOR][/LEFT] [/QUOTE] Już wysłane
  19. [quote name='Vicky62']Kurierem bardzo szybko, przeważnie na drugi dzień jest przesyłka jeśli wysłana przed południem[/QUOTE] Paczka priorytetem albo list wysłany jest na drugi dzień. A nie macie kogoś na miejscu aby wydrukował ulotki,tego trzeba trochę aby rozdać ludziom,nawet do skrzynek można wrzucać.Też można porozmawiać z tymi osobami co roznoszą reklamy sklepów.
  20. Kora jak będziesz w schronie odwiedź tą sunię. Może jakiś tekst wysupłasz to ja jej wykupię ogłoszenia gdzieś na bazarku.Tak mi szkoda tej kudłatki! [IMG]http://img72.imageshack.us/img72/9084/sam8054.jpg[/IMG]
  21. To są pierwsze chwile Puszka w nowym domku.Puszek i Ikar muszą sobie wyrobić hierarchię tj.kto ma być przewodnikiem stada.Wszystko powinno się z upływem czasu ułożyć.Psy muszą się dogadać i będzie okey.Jeżeli Puszek nie jest wykastrowany dobrze by było poddać go zabiegowi,jest duże prawdopodobieństwo,że przestanie znaczyć teren.W tej chwili Puszek znaczy teren aby pokazać kto tu rządzi tak to wygląda z samcami.
  22. Nie ma to jak porządnie obstrzyżony pies! Brawo dziewczyny! A jutro czekamy na resztę metamorfozy naszego Bastusia. Raczej już nie będzie naszym Misiaczkiem.
  23. No to mocno trzymam kciuki za domek.Domek się wydaje sensowny ale należy go sprawdzić.Można zapytać gdzie domek się znajduje,jeżeli to nie tajemnica.
  24. [quote name='Puszek-Okruszek']Mam wieści od Beatki :) Puszek już w Lublinie!!![/QUOTE] A co dalej? Jeżeli Beatka albo Ty będziesz potrzebowała tą kwotę,którą zaoferowałam na transport to proszę się przypomnieć na pw.
  25. I co słychać w Darłowie? Są jakieś psiaki w tej pseudo-przechowalni? Poprawiono warunki?
×
×
  • Create New...