Jump to content
Dogomania

Anula

Members
  • Posts

    22256
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    12

Everything posted by Anula

  1. A może jeszcze z innym dobrym wetem się skonsultować.zawsze by był człowiek pewniejszy,że to jest ta choroba a nie inna.Myszka miała jakieś robione RTG? Docha napisała jedno słowo "przetrącona".Może Myszka uległa wypadkowi i stąd jej taki chód i zachwiania równowagi.
  2. No,no nasz Bastuliński rozkręcił się aż miło czyta się.Dobrze,że chłopczyk pomimo tylu latek trzyma się nam.Tylko trzymać kciuki aby tak było jak najdłużej.Może Bastuś nie ma 18 lat jak ocenił go wet.
  3. Lika1771 sama musi zadecydować w jaki sposób pomóc suni.Niestety nikt tu nie jest władny w podjęciu jakiejkolwiek decyzji.Jedynie co - Gajunia nie może cierpieć,nie może odczuwać bólu to chyba każdy się z tym zgodzi. Gaja dostała jakiś antybiotyk na drogi moczowe i jakieś inne leki?
  4. [quote name='erka']Sunia z Nałęczowa wstawiona przez Anulę bardzo potrzebuje dt , konieczna jest operacja zerwanego więzadła i nie ma jej gdzie przechowac po zabiegu.[/QUOTE] Sunia już w DS!
  5. Jestem też u pudliszona.Mała ma imię? Skarpeta pudliszonowa może pomoże? Pudliszon jest tam umieszczony razem z wątkiem?
  6. [quote name='marako'][URL]http://allegro.pl/elektrody-do-ekg-50-sztuk-i2497191450.html[/URL] to chyba te.[/QUOTE] Mi się też wydaje,że to te,one chyba są żelowe i dla dorosłych.Przewaliłam sklepy z akcesoriami medycznymi i tam też na nie się natknęłam,jeszcze są dziecięce mniejsze okrągłe.Te warto kupić bo tamte co widziałam to szt.70gr. Aukcja jeszcze tylko dwa dni. Jestem ciekawa jak Gajunia znosi rechabilitację,a kupa to wielka niespodzianka,tak trzymać.
  7. [quote name='ocelot']Anula jak znajdziesz chwilkę to zajrzyj i powiedz czy sweterek jest męski czy damski:) [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/230535-Ciuszki-dla-maluszka-nastolatki-i-matki-%29-na-4-sunie-do-22-VIII-g-20-00"]http://www.dogomania.pl/forum/threads/230535-Ciuszki-dla-maluszka-nastolatki-i-matki-)-na-4-sunie-do-22-VIII-g-20-00[/URL] To druga część darów od Ciebie wystawiona:)[/QUOTE] Już zajrzałam i napisałam.Aniu jeżeli cokolwiek nie nadaje się na bazarek to po prostu wyrzuć.
  8. [quote name='docha']Aniu, ja bym wykupiła dla nich ogłoszenia tam gdzie Ty wykupujesz dla swych tymczasków, tylko nie pamiętam u kogo.[/QUOTE] Ja zawsze wykupywałam u CatAngel.Dziewczyna zbiera na sterylki kociaków bezdomnych,tym sposobem jest sporo wysterylizowanych kotek.Nie pamiętam na 130 albo 150 portalach ogłasza.Teraz dałam d...y z Kajunią - wykupiłam na bazarku chyba 50 ogłoszeń i kicha.We wrześniu zamawiam u CatAngel dla Kajuni i Bastusia,może się coś ruszy.Koszt ogłoszeń to 15zł.Najlepiej napisać prośbę o ogłoszenia na pw albo maila.
  9. [quote name='lika1771']Gaja musi miec taki stymulator [URL]http://allegro.pl/stymulator-miesni-sanitas-sem-40-sem40-krk-i2555317515.html[/URL] i elektrody do EKG Kendall ktorych nie moge znalesc na allegro..[/QUOTE] Znalazłam w goglach ten sam i jeszcze tańszy stymulator: [url]http://www.redcoon.pl/B175714-Sanitas-SEM-40_Stymulacja-pr%C4%85dem?refId=okazje[/url] A jeżeli chodzi o elektrody to są razem z urządzeniem.Nie mam pojęcia czy to są jednorazowe czy nie.W goglach też można poszukać tych elektrod jakieś są dla dzieci i dorosłych.
  10. [quote name='__Lara']giselle4 ma więcej sama napisać, natomiast Kuki został w hotelu :/ Państwo ponoć świetni, ale Kuki za żywiołowy, no i u nich, tzn. u sąsiadów koty się wylegują...[/QUOTE] To może innego psiaka wybrali u Michele a może z Dzierżoniowskiego Schroniska?
  11. Ja się też ogromnie cieszę,że psiaki mają i znalazły domki. A te psiaki,które czekają na domki są prześliczne,szczególnie Bojek i Rudolf są w moim typie.
  12. [quote name='Basia Z.']No ale ja sobie nie wyobrażam jak Lika będzie robic tak niebezpieczny zabieg skoro doktor twierdzi, że nie umie. Nie obrażam Liki broń Boże, wręcz współczuję jej, uważam że znalazła się w bardzo trudnej sytuacji bo chcieć to niestety nie zawsze znaczy móc. Nie mówiąc już o sytuacji w jakiej jest Gaja - skręcenie karku niezła perspektywa. Uważam, że należało suczkę zostawić u doktora. Inne psy przeżyły rozstanie z właścicielami to i ona by przeżyła. Nie wierzę, że ktoś zawozi psa do Sekuły i zostawia go tam na hospitalizacji jeśli go nie kocha... Co na to sama Lika ?[/QUOTE] Wiesz ja kiedyś też nie zostawiłam swojego psa w Klinice,po prostu nie mogłam.Nie mogłam znieść tej myśli,że on będzie tęsknił za nami.Leczyliśmy go z dobrym skutkiem w domu,pies nie był obciążony psychicznie.W przypadku Gajuni i Liki jest podobna sytuacja.Nie jestem przekonana czy by Gaja przeżyła to rozstanie.Gaja jest bardzo związana emocjonalnie z Liką a tym bardziej,że jest to psiak po przejściach. Wierzę,że Lika dużo nauczyła się od dr.i będzie stosowała się do jego wskazówek,tym bardziej,że może liczyć także na pomoc telefoniczną w razie jakiś wątpliwości. Wierzę w Likę i da radę! Oby tylko organizm Gajuni chciał współpracować to będzie super.
  13. ...............................
  14. To były dwie wizyty u dr.tak? Więcej nie będzie? Lika wraca do domu z Gajunią?
  15. Dorotko nie choruj nam! Samo raczej nie przejdzie,potrzeba badań i dobrej diagnozy. Orlen po fryzjerze przepięknościowy! Jest cudny! Jest na kim oko zawiesić - oj jest! Już wcześniej miałam zapytać ale jakoś mi się zapominało - jakie Orlen ma oczy - czarne czy brązowe?
  16. [quote name='Bogusik']Anulka,ale fotek nie ma....:niewiem:....dlaczego?[/QUOTE] [quote name='wieso']przedtem byly, widzielismy, teraz tez nie widzimy....[/QUOTE] U góry na pasku kręci się zielone kółeczko z tytułem wątku a więc przeładowany serwer trzeba poczekać albo wrócić za kilka minut.Tak się dzieje i to nie pierwszy raz.
  17. [quote name='Poker']Anula, wszystko jest OK.Każdy pomysł jest wart zastanowienia. Pomyślę nad tym chociaż mam propozycję domku na kilka dni,żeby ocenić zachowanie Frygulca w nowym środowisku.[/QUOTE] Już nie będę zaśmiecać wątku Myszki tylko jeszcze jedno zdanie napiszę,że po dwóch tygodniach można na spokojnie ocenić zachowanie psa,kilka dni za bardzo nie pokarze jak on się zachowuje ze względu na nowe warunki.
  18. [quote name='ocelot']Ona bardzo się już przywiązała....[/QUOTE] Tak Kaja już czuje się u nas bardzo swobodnie.Lubi wszystkich jednak mnie darzy szczególnym uczuciem to widać na każdym kroku. A tak sobie odpoczywam na kanapie: [IMG]http://www.empikfoto.pl/albumy61/341951/1536171/53586245_img_0574.jpg[/IMG] A to mój ulubiony ponton-łóżeczko przy pańci łóżku w sypialni: [IMG]http://www.empikfoto.pl/albumy61/341951/1536171/53586199_img_0578.jpg[/IMG] A tak sobie obserwuję wszystko z Mikim aby nic nie umknęło mojej uwadze i jestem zawsze w pogotowiu aby móc obszczekać tak na wszelki wypadek: [IMG]http://www.empikfoto.pl/albumy61/341951/1536171/53586225_img_0576.jpg[/IMG]
  19. Wszyscy zaglądamy do naszego Misia Bastulińskiego - jest śliczny i taki dostojny nasz Pan!
  20. Ja też trzymam kciuki za jutrzejszy dzień.Dzięki Marako za informacje. Lila wystarczy pieniążków na wizyty jeżeli nie to krzycz,będziemy coś radzić. Ile dr.przewiduje wizyt?
  21. [quote name='Poker']Frygulec nie nadaje się do adopcji.U tej Pani jest 92.letnia mama na wózku i nie wiem jak menda by się zachowywała.Obecna opiekunka suni zaopiekuje się nią należycie , a ja będę czuwać nad całym procesem leczniczym. Hildebrand jest weterynarzem ogólnym i onkologiem.[/QUOTE] A może urlopować Frygulca np.na tydzień u Pani i zobaczyć jak ona by się zachowywała tam.Coś w rodzaju DT a może kto wie,DT by się przekształcił w DS.A Myszce w późniejszym czasie by się znalazło DS po wyleczeniu,jeżeli ta choroba jest wyleczalna. Ja tak głośno myślę-przepraszam jeżeli coś nie tak.
  22. Tak tylko,że jak nawet powstanie nowy kojec u Biafry dla Leo to za hotelowanie psa też trzeba będzie płacić.
  23. Nie wiem czy dobrze myślę.Może udało by się Frygolca wyadoptować Pani a Myszkę wziąć na DT i ją doprowadzić pod względem zdrowia do ładu.Wydaje mi się opcja by była super.Myszka by miała dobrą opiekę weterynaryjną.Ona jest młodziutka,kurcze co jej dolega?
  24. Gajunia albo już jest w Piotrowicach albo dojeżdża chyba.Teraz te godziny będą bardzo decydujące dla dziewczynki. Ciekawe co dr.Sekula powie?
  25. To jest duża suma brakująca.Nie wiem co dalej,w pierwszych postach wątku wyrażałam swoją obawę o finanse ale praktycznie zbyto mnie a więc nie odzywałam się już na ten temat.Może dla Leo szukać innego hoteliku-tańszego,ponieważ nie wiemy jak długo Leo będzie szukał domu.U Biafry też wielka niewiadoma,kiedy Leo by miał trafić do niej. Dogo07 chyba umieściła Leo na FB-może tam prosić o deklaracje.Ja nie dam rady zwiększyć swojej deklaracji,ponieważ sama mam tymczasowiczkę w BDT i mam też inne zobowiązania finansowe.
×
×
  • Create New...