Jump to content
Dogomania

Igam

Members
  • Posts

    2286
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Igam

  1. [quote name='UlaFeta']Igam moze niech kupia KONG,to sie czyms zajmie.[/QUOTE] Kong, kula smakula, rozsypane chrupki, kostki... ale w momencie zamknięcia drzwi pies zostawia wszystko i zaczyna szczekać. Czasu trzeba, czasu. Musi się przyzwyczaić, że to zamknięte pomieszczenie to jego dom i ktoś do niego na pewno wróci. Będzie dobrze :) Musi być
  2. [quote name='bric-a-brac']Igam, co do Bipka, to strzałów się nie boi, bo to dzielny kawaler :evil_lol: Na kleszcze można zabezpieczyć już. Odrobaczany był jakoś w okolicach lutego. Daj znać jak coś będziesz wiedzieć z domku :)[/QUOTE] Bipek niestety bardzo szczeka i wyje kiedy zostaje w domu sam. Zostawienie smakołyków czy zabawki nie skutkuje. Zamówiona została klatka kenelowa. Może dzięki niej Bipuś będzie mógł się troszkę wyluzować :)
  3. Bardzo trzymałam za nią kciuki i tak się cieszyłam... Stonepuppet - dziękuję i bardzo, bardzo Wam współczuję tego bólu i straty. To niewyobrażalnie ciężkie i niemożliwe do pogodzenia, nigdy, nawet po wielu, wielu latach :( Babciu-Bubciu, biegaj szczęśliwa po zielonych łąkach [*] Ale myśl, że choć przez tydzień miała najkochańszy Dom na świecie pokazuje, że warto jednak pomagać. Mimo rozpaczy, mimo bólu nie rezygnujcie z tego. Niestety, wiele jeszcze takich samotnych piesków na świecie :(
  4. Ach Dusje, czuję, że już nie możesz się doczekać... że chciałabyś aby już był Ten Dzień :) Cieszę się niezwykle razem z Tobą :multi:
  5. Rudzielce widziałam przez chwilkę na żywo - cudne są :) Jakiej są płci te rudzielce? To zrobie ogłoszenie papierowe i porozwieszam w swojej okolicy.
  6. Cudowna informacja :) Kredkę koniecznie trzeba wysterylizować (rozumiem, że Bronek "poszedł" bez kastracji i nie na łańcuch?)
  7. Oj, to bardzo smutna wiadomość :( Dobrze, że dostała środki p/bólowe. I najważniesze, że ma Was :loveu: Na pewno jej serduszko cieszy się niesłychanie - własny Dom, własna Pani i Pan. Ja też patrząc na mojego staruszka mówię mu, dlaczego nie odnaleźliśmy się wcześniej... Ech, życie :(
  8. Jak już wiecie :) Bipek trafił do cudownego domku - domu Mamy mojej koleżanki Moniki. Monika m.in. pomagała w przeprowadzce Znajdek :) A jej Mama zakochała się w Bipku od pierwszego wejrzenia :) A oto garść informacji: "[COLOR=black][FONT=Verdana]Pierwszą noc przespał grzecznie. Bipek jest prawie grzeczny. Niestety widac, ze nie mieszkal w domu i nie lubi zostawac sam, bo kiedy mama musiala pojechac do lekarza, wtedy caly czas szczekal i porwal obicie drzwi i siknal sobie. Jak robila probne wyjscie do piwnicy był grzeczny. Musi się przyzwyczaic, nauczyc, ze czlowiek czasem go zostawi samego."[/FONT][/COLOR] I przekazuje pytania: 1. Kiedy był odrobaczany? 2. Kiedy był zakrapiany p/kleszczom? 3. Czy boi się burzy i wystrzałów (pytanie, żeby ew. zapobiec strachom ;) ) Informacje o tym jak zachowywał się dziś będą pewnie jutro :)
  9. Ja tam wolę konkretny :) ale najlepiej, żeby się Kinga wypowiedziała
  10. zaglądam do "kózek" z rana
  11. Kingo :loveu: Dziękujemy Ci za Twoje dobre serce. Gdyby tylko było więcej takich ludzi... ech... Myślę, że można skorzystać z propozycji Ty$ki i porobić im ogłoszenia - Kredce, która najlepiej żeby trafiła na kanapę i Bronkowi, który chyba może spokojnie mieszkać na dworzu. Co myślisz? Ty$ka, ułożysz sama tekst? Zdjęć jest dużo (i są cudne :) )
  12. Uważam, że lepiej zaszczepić. Koszt nieduży, a Dusje nie będzie musiała od razu po wetach ganiać. Niech się z Jadzieńką najpierw ukochają :)
  13. Kopiuję z "transportowego": [quote name='emdziolek'][COLOR=#000000][B]29 czerwca jedziemy z Poznania do Anglii[/B] [/COLOR][U]Do granicy przez Nowy Tomyśl, Świebodzin[/U] Później Niemcy, Holandia, Belgia, Francja Możemy zabrać jakiegoś psiaka albo przewieźć jakieś rzeczy jak trzeba[/QUOTE]
  14. Tak jest. Niedaleko Warszawy.
  15. melduję się u bidaków :( podrzucę choć
  16. Kredka to zapewne typowy kanapowiec :) Spokojna, przytulaśna. Trzymam kciuki za najlepsze domki dla psiaczków :)
  17. Katarzyna Jodkowska - stomatolog. Przyjmuje m.in. na Powst. Śląskich. Sanacja jamy ustnej (5), plastyka dziąsła, badanie histop-pat wyciętego nadziąślaka.
  18. Tak. Wizyta u dr Jodkowskiej, wizyta u kardiologa (badanie, echo, ekg) i zabieg u dr Jodkowskiej. Sam zabieg kosztował ponad 700 pln.
  19. Przepraszam Olu, a znasz tego "miłośnika"?
  20. Melduję się u szczeniorków i tak jak obiecałam dam po 20 pln na każdego psiaczka. Tylko tak mogę pomóc
  21. Super zdjęcia :) Uśmiech Kredki - słodziutki :p Bez ogłoszeń to ani rusz. Trzeba napisać fajny tekst o Kredce czy Bronku, a potem - kopiuj - wklej - kopiuj - wklej (na ogłoszeniowych portalach). Popytaj - może dałoby radę wysterylizować sunie przez jakąś Fundację, która działa na tym terenie? Bo za chwilę będzie więcej psiaków... [I]Dopatrzyłam się, że LadyS "robi" ogłoszenia. Mogę wykupić pakiet dla Kredki i Bronka - jeśli chcesz.[/I]
×
×
  • Create New...