[quote name='słodkokwaśna']Buńka ....aleś Ty szybka....jeszcze nie wstawiaj. ....
Marzenko czy możemy sobie wybrać różne banerki , czy tylko jeden lub 2 mają być dla wszystkich?[/QUOTE]
banerki pewnie są na Picassie Marzenki, więc wszystkie możecie mieć:)
Istar19 zawsze daje taki duży wybór, a banerki piękne:)