Jump to content
Dogomania

Ewanka

Members
  • Posts

    8383
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Ewanka

  1. Aguś, jak Ty dajesz radę finansowo ..... przy 5-ciu psach w domu ???? :crazyeye: Powiedz szczerze ... czy masz teraz kasę na tego weta??? :roll:
  2. Ufff, to fantastycznie, że Pekinek już dotarł na miejsce ... trochę się bałam tej "łączonej" podróży, że któreś ogniwo nie wypali ... jesteście dziewczyny super :)
  3. Mizianko dla Dafi ... ma dziewczynka tłumy wielbicielek ;)
  4. Mysza, jak Ty dajesz radę to wszystko ogarnąć ... kondycyjnie??? Mam nadzieję, że nie zapomniałaś wymiziać Paxika od jego wielbicielek ;)
  5. [quote name='Osa']Mały zjadł udko z ryżem w trybie ssąco - odrzutowym ,wiadomo domowe żarełko :) Napił się wody, westchnął czyli spuścił powietrze,wywalił się na kocyku i śpi... Wszystko jest Ok. Jutro też już wszystko dograne. Właśnie za to je kocham za te niezależne charaktery za tą niesłużalczość wobec człowieka a jednocześnie wielką miłość którą obdarowują przyjaciół. Pekiny i shih po prostu kocha się na zabój albo nie - dla mnie są miłością życia.[/QUOTE] Ogromnie się cieszę, że maluch dobrze się czuje w nowym miejscu :) Też mam do nich wieeeeeelki sentyment, znałam cudowną sunię Lhasa Apso ... a przez długie lata mialam w domu koty perskie , tęsknym okiem zerkam na tego Pekina, niestety renta mocno mnie ogranicza, ale coraz bardziej myślę o zorganizowaniu hoteliku dla płaskich nosków i może innych małych psiaków ... ciekawe, czy one się wzajemnie tolerują ;)
  6. [quote name='Madallena']heh, czytalas artykul na onecie :p z chartem afganskim na miejscu 1 zgadzam sie w 100%![/QUOTE] Też czytałaś ;) ... z wieloma się zgadzam, cóż, mają trochę koci charakter ... to czasem zaleta ;)
  7. Śliczna mała ... czy wiadomo coś o jej zdrowiu?
  8. [quote name='Osa']Mały już u koleżanki Pobawił się z jej dorosłym synem, napił wody i czeka na kocyku na udko z ryżem. Zadzwonię do niej ok.21.00 jak tam się dalej sprawuje tymczasowy lokator :)[/QUOTE] To wspaniała wiadomość :) ... no to już spokojnie czekamy na nowe wieści ... to ponoć jedna z najmniej posłusznych ras ;)
  9. [quote name='gonia66']Na wątku Mróweczki zaproponowalam DT u mojej córki i Jej chłopaka( studentki) do konca czerwca, tylko z opcją zakupu jedzonka:)DOmek we Wrocławiu- w 4 piętrowym bloku, na parterze, z tylu podwórko i ogródki działkowe:) Jakby co- chca pomoc jakiejs biedzie malutkiej, w dużej potrzebie:)[/QUOTE] Tak, myślę, że to dobry pomysł ... najważniejsze, żeby sunie były jak najszybciej w ciepłym domku. Też rozważam zorganizowanie hoteliku dla takich potrzebujących malizn, jestem na rencie, więc cały czas w domu, no i mam ogromny ogrodzony ogród. :)
  10. Angel ... rozsyłasz i jestem :) ... wprawdzie niewiele pomogę, ale też porozsyłam.
  11. Obie sunie śliczne i myślę, że nie będzie kłopotu ze znalezieniem domków ... jednak chyba przydałby się dobry dt, żeby najpierw o nie troszkę zadbać, wykąpać, odrobaczyć itp. :)
  12. Cieszę się, że sprawa się tak szybko wyjaśniła ... teraz tylko transport i sędziwy pekińczyk uratowany :) Oby jak najszybciej się to udało sfinalizować !
  13. Może przydałby się jakiś bazarek (?) ... jakie są plany, wyciągnąć go ze schronu i co dalej ... dt ... hotelik ... bo od razu ds to chyba nie realne, trzeba by go trochę poznac, oswoić, wykąpać itp. A co z jego zdrowiem??? ... czyli jeszcze wizyta u veta. Co sądzicie?
  14. Sliczny psiak ... to nie do wiary, że siedzi w schronie :( Jak długo tam jest? Czytam, że ktoś go wziął i oddał??? Zgroza!!!
  15. Może i moje kciuki się przydadzą ? ;) Śliczna sucz, młoda, wysterylizowana ... nie powinno być kłopotu ze znalezieniem domku!
  16. Miejmy nadzieję, że się uda !!! :)
  17. I ja przyłączam się do kciukasów za nowy domek :)
  18. Wielka szkoda, że się nie udało ... trzymam kciuki za nowy, jeszcze lepszy domek :)
  19. Wspaniałe foty ... facet jest na mega-urlopie :)
  20. Co za szczęście że psiakiem zaopiekowała się dobra duszyczka ... inaczej, nawet nie chcę myśleć, co by się stało :(
  21. [quote name='Kar0la']Myślę, że ludzie zachwycili się opcją posiadania psa w typie yorka i nie przemyśleli wszystkiego.[/QUOTE] Też mi to tak wygląda ... szkoda psiaka, taka huśtawka, co kilka dni nowy domek, nie jest dla niego dobra, ale widzę, że nie ma innego wyjścia :(
  22. Jestem ... bardzo współczuję psakowi ... podnoszę wątek :) ... wrócę.
  23. Niebywała akcja :crazyeye: ... dziewczyny, jesteście wielkie :loveu: ... cały czas się uczę, jak rewelacyjnie można pomagać psim nieszczęśnikom. Jestem pod wielkim wrażeniem !!!
×
×
  • Create New...