Jump to content
Dogomania

Ewanka

Members
  • Posts

    8383
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Ewanka

  1. Dobrze, że zajrzałam ... kolejna porcja nadmorskich fotek :) ... a na nich, marlejowa mina już mniej nstalgiczna, to po prostu szczęśliwy pies z doświadczeniem życiowym ... lub jak kto woli, doświadczony przez życie, niestety.
  2. Jestem na zaproszenie, biedne psiaki, żeby chociaż ostatnie lata udało im się spędzić na wolności, w nowym domku ... podnoszę, na razie nic więcej nie mogę zrobić.
  3. Marlej farciarz, a do tego bardzo fotogeniczny ... ale rzeczywiście, w oczach melancholia pozostała, a może już taka jego uroda :)
  4. Domek z ogródkiem to wspaniała perspektywa :) , tylko czy Pani poradzi sobie z psem z problemami psychicznymi ... ja mam (ponad dwa lata) psa z dogo i dopiero po bardzo długim czasie doszedł do siebie, a stany lękowe sporadycznie, ale jednak, ma nadal. Chodzi mi tylko o to, by dokładnie uprzedzać potencjalne DS o problemach depresyjnych psiaka, by po krótkim czasie nie wrócił z adopcji, bo to byłby dla niego dodatkowy wielki stres.
  5. Przeczytałam wątek od deski do deski ... bardzo smutna historia baaaaaaaaaaardzo smutnego psa :( ... jedyna nadzieja w wielkich sercach dogomaniaczek, mogę wesprzeć jedynie duchowo, bo kasa ostatnio mnie nie lubi ... może za jakiś czas.
  6. Fota z ON-kami rewelacyjna, można posłać na konkurs foto i główna nagroda murowana ! :) Jak miło się czyta o zwierzolubach ... tych, co dzielą się sercem i tych, co serce im przywożą ... trzymam kciuki za mamusię i za szczylki-słodziaki. Urwisku i Opuncjo, jesteście najdzielniejsi !!!!!! ... dopiero teraz zdałam sobie spawę z rozmiaru Waszego zwierzyńca :crazyeye:
  7. Mysza, gratuluję :) ... dłuższy czas byłam bez netu ... wracam, a tu taka radosna wiadomość. Brunuś szczęściarz, pięknieje w oczach !!!
  8. ... a marlejowych nadmorskich fotek, nadal ani widu ani słychu ... :(
  9. Czytam , czytam i napodziwiać się nie mogę, wspaniała robota !!! Maluszki dadzą radę, mamuśka też bardzo dzielna ... Opuncjo i Urwisku, jesteście na medal, na zloty medal !!!!!!!! :iloveyou:
  10. Podnoszę maluchy ... i trzymam kciuki za szczęśliwy finał.
  11. Marlej na fotach cudnie wyluzowany :loveu: ... aromatyczną łapę ściskam i trzymam kciuki za brak na osiedlu debilnych "petardo-podrzutków" :angryy:
  12. Nareszcie, po dłuższej przerwie, dorwałam się do netu :D ... cudna radosna rodzinka, buziole dla wszystkich mordek ;)
  13. Przyszłam łapkę marlejową uściskać, Gusi się pokłonić za jej czary mary, a tu ... wakacje na całego ... pozazdrościć ;)
  14. Wspaniała wiadomość ... wszystkiego najlepszgo na nowej drodze życia :loveu:
  15. Bardzo się cieszę i zdrówka sunieczce życzę :)
  16. :buzi: ... wspieram i kciuki trzymam, musi być dobrze !!!
  17. Idusiek, czyżby już ktoś starał się o sunię?
  18. Ja wiedziałam, że ANIOŁ :) Łapę ściskam z szacunkiem !!!
  19. Piękna sunia ... na innym forum wyczytałam, że sterylka, optymalnie, 3 miesiące po cieczce. Gdyby nie niesprzyjające okoliczności, wzięłabym ją do optycznego odstraszania potencjalnych złodziei :evil_lol: ... bo mój collie raczej zaprasza ich do wejścia :mad:
  20. [quote name='gusia0106']A u nas była wczoraj Ciocia Tora&Faro. I chwaliła Marlejka, i głaskała - po głowie, po łapkach, po brzuszku. Ba! Nawet poszedł przy Niej zjeść do kuchni - a to już nie lada wyczyn. I dał Cioci powąchać łapkę - nieustająco śmierdzącą skarpetami ;) I byliśmy na spacerze bez smyczy i nachwalić się go nie mogłam bo się słuchał IDEALNIE. I do zabawy zaczepiał. I w ogóle. I dostał prezenty od Cioci. I w ogóle :)[/QUOTE] To balsam na serce cichych wielbicielek Marleja - zuch chłpak!!! Widzę, że robi się z niego powoli ... odpowiedzialny facet - pan domu !!! ;)
  21. Też myślę, że najważniejsze są postępy i to galopujące :) ... zważywszy na stan, w jakim był Marlej na początku, to przecież była jakaś mega-depresja!!! Trzymam kciuki i łapkę ściskam z szucunkiem :)
  22. Z wielką przyjemnością przezytałam wieści z nowego domu Riki - Lisy, mądra sunia i prawdziwa szczęściara :)
  23. Gusiu, uściśnij marlejową łapę od ciotki ze wsi ;) ... wspaniałe postępy robi chłopak, nie myślałam, że to możliwe w tak krótkim czasie.
×
×
  • Create New...