Jump to content
Dogomania

NiJaSe

Members
  • Posts

    1947
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by NiJaSe

  1. hmmm haszczaki i haskopodobne czasem tak maja ,ze groznie mrucza ale tak naprawde nie oznacza to agresji
  2. hehe sluzbowy mundurek :D , porfirie sledze w tych swoich analizach :) hehe no nie wiedzialam ,ze mam pisac ze znam ;p
  3. a hehehehe nie siostro tylko pani laborantko :):)
  4. oto ja ..... zimowa Jadzia :) [IMG]http://img515.imageshack.us/img515/6597/jadziulacuudna.jpg[/IMG]
  5. zdjecie jest boskie , normalnie az mnie zatkalo :) poprosze :)
  6. jezaaaaaaaaaaaaaa Kaasik cuuuudooooo , masz jeszcze jakies zdjatka mojego stadka ? to plizzz na [email protected] ,prosze ,proszeeeeee
  7. a moja Jadzia z zadu wyglada jak dobrze wypasiona kobylka ;)
  8. jolek teraz to on ma krotka , dwa wory z niego zczesalam i wyglada teraz jak wyplosz , teraz to mu dopiero porzadny podszerstek zaczyna wyratsac , ladnie rosnie bo dostaje jako bonus do zarla olej z lososia norweskiego
  9. ech szkoda ,ze sie nia dalo uwiecznic Miszkowych susow :) , pieknie to robi :)
  10. heheh nooo snieżny potwor ,ktory chcia zbalamucis kasina linke i zabrac ja na dluuuuga wycieczke ;p;p
  11. a juz jestem i patrzam na bidaka
  12. [quote name='marlenka']Sięga do kolana grzbietem głowa ciut wyżej . Nie jest duzy , średniak ... ale szalony uwielbia sie bawić zreszta widac tak bryka po śniegu . Masz jakiś domek na oku ??? Mam jeszcze Yorka mix jakby ktoś był zainteresowany ...[/QUOTE] to sie okaze pewnie za jakis czas .... pokaz tego mixa yorka ...ktos mnie ostatnio pytal
  13. marlenka Baster to dokąd sięga , w sensie jak duzy jest ? glupi pytam ,ale sami wiecie jak to jest ze zdjeciami
  14. cholewa no jakis DT by sie przydal ..kasa by wtedy poszla na leczenie :/ , tylko nie mam pomyslu na nikogo kto by go wzial :(
  15. Oskar mi śnił wczoraj ... i wcale nie byl niewidomy ....
  16. nie musze jechac ;p , te 4 przystanki to na pieszo moge przeleciec ;p;p , to rzut moherem odemnie :)
  17. mnie masz na mysli Dora ??;p;p
  18. hehe mam sajgon ,ale tylko jak na spacer ide na cztery smycze i oczywiscie kazde chce isc w inna strone ;p;p , a tak to loooz :)
  19. piekny jest ...
  20. dziekuje w imieniu Oskara i Malgosi i swoim tez ...jestescie wspaniali ....
  21. dziekuje w imieniu Oskara i Malgosi i swoim tez ...jestescie wspaniali ....
  22. nie Roleczka sama ja u mnie zostawila , bedzie u mnie do przyszlej niedzieli :) kurde ale mam hardcore , nie mam opcji wychodze na spacety na dwie tury ;p
×
×
  • Create New...