jolek teraz to on ma krotka , dwa wory z niego zczesalam i wyglada teraz jak wyplosz , teraz to mu dopiero porzadny podszerstek zaczyna wyratsac , ladnie rosnie bo dostaje jako bonus do zarla olej z lososia norweskiego
[quote name='marlenka']Sięga do kolana grzbietem głowa ciut wyżej . Nie jest duzy , średniak ... ale szalony uwielbia sie bawić zreszta widac tak bryka po śniegu . Masz jakiś domek na oku ??? Mam jeszcze Yorka mix jakby ktoś był zainteresowany ...[/QUOTE]
to sie okaze pewnie za jakis czas ....
pokaz tego mixa yorka ...ktos mnie ostatnio pytal
nie Roleczka sama ja u mnie zostawila , bedzie u mnie do przyszlej niedzieli :)
kurde ale mam hardcore , nie mam opcji wychodze na spacety na dwie tury ;p