NiJaSe
Members-
Posts
1947 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by NiJaSe
-
Szukamy DS dla pięknego Huskiego!!!PIESEK MA JUŻ SupER DS!!!!::):):):)
NiJaSe replied to Aleksa.'s topic in Już w nowym domu
trzymam kciuki i zapraszam tu , sytuacja haszczaka jest doslownie dramatyczna :( [url]http://www.dogomania.pl/threads/179559-Znaleziony-husky-ok-PA-onska-natychmiast-potrzebny-DT-i-transport-DZIS[/url] -
Szukamy DS dla pięknego Huskiego!!!PIESEK MA JUŻ SupER DS!!!!::):):):)
NiJaSe replied to Aleksa.'s topic in Już w nowym domu
i co z hasiorem ? co z ta chetna pania ? ktos cos wie ? -
psy tam sa tylko nie wiem ile , jak szukalam dzisiaj suni to zapytalam ochroniarza ile tych psow jest , powiedzial ze dwa ,ale cos mi nie lezy bo ten pan co dzwonil w sprawie Fei mowil ,ze w jednej budzie 5 ich spi , sluchajta trzeba sie zorganizowac , moze w ta niedziele co ?? zadzwonie do tego pana co sie nimi opiekuje zeby nas oprowadzial , kto chetny ? i na ktora godzine ?
-
Obraczus po stronie stadionu , postaram sie jak dam rade zrobic maly rekonesans jeszcze w tym tygodniu , ale fakt ze wczoraj jakis ochroniarz tez nam mowil i psach ktore sa tu dokarmiane no i ten pan dzisiaj... on im pomaga na tyle ile moze , sklecil im bude mowil ze 5 psiakow w niej sie gniezdzi , jest ponoc tez jakas 10-o letnia sunia z jakimis guzami ...obawiam sie ze te wiadomosci to tylko wierzcholek gory lodowej :/
-
W trakcie poszukiwan Frei , zanioslo mnie pod stadion X-lecia ... w sprawie zagionionej suni zadzwonil pan , ze widzial ,ze dokarmia tak jak i wszystkie inne bezdomne ktore sa pod stadionem ... oczywiscie zainteresowalam sie tematem i pociagnelam pana za jezyk.... Na parkingu przy stadionie od strony Zielnieckiej pan postawil psiakom bude i je dokarmia , psiakow jest 5 - 2 sunie i 3 -ech panów[B]. [COLOR=Blue]Na chwile obecna poznalysmy trojke z tego towarzystwa: 1. [COLOR=Red]KUMPEL[/COLOR]-mlody ok.2 letni psiak ,jak na moje oko mix haszczaka z rotkiem , przemily ,slodki jak cukierek , straszliwy pieszczoch - miziaj mnie , no miziaj ,miziaj .... nadaje sie do domu z dziecmi i z innymi psami bo nie przejawia agresji ani do tych ani do tych ;przyjacielsko nastawiony do calego świata. Troszke nieufnosci w nim owszem jest ,ale na bank szybko sie przelamie , on sie wrecz prosi calym soba o dom i swojego czlowieka. [IMG]http://farm5.static.flickr.com/4036/4356739790_af20143b3f_o.jpg[/IMG] 2.LUPO -Sierściuch postury basseta rownie mily i miziasty jak Kumpel , wedle mnie ma pewnie cos ok.2-3 lat. To cieply ,przyjacielski psiak , zdecydowanie koleżeński i zupelnie nieagresywny , troszke z niego chyba maly zawadiaka ,ale w dobrym tego slowa znaczeniu :) -"porozrabiam a potem zrobie slodka minke pt.nooo cos Ty nie gniewaj sie przeciez jestem taki kochany" [IMG]http://global.images8.fotosik.pl/207/17d9520575a64af7.jpg[/IMG] 3.[COLOR=Red]ZORKA[/COLOR] - niestety juz za TM :( Sunia lat chyba cos 8-9 , ma olbrzymiego guza na brzuchu. Sunia niiestety w przeciwieństwie do chlopakow jest nieufna i pochliwa , niewiele wiecej moge o niej teraz napisac , nie dala nam sie poznac :(....moze nastepnym razem [IMG]http://global.images8.fotosik.pl/207/16943a6e2739bdbb.jpg[/IMG] [/COLOR] Potrzebna jest mi wasza pomoc , trzeba sie tam wybrac w kilka osob , obfocic psiaki , opisać i zacząc organizować jakąs pomoc. Rany to jest przeciez kolejna potencjalna wylęgarnia szczeniakow !!!!!!![/B] [B]Naczelne panie fotografki wątku : Kaasik Doginka [U][COLOR=Red]zdjecia psiaków str.8-9 [SIZE=6]Ponieważ nasza pomoc nie spełnia oczekiwań proponuje przelać pieniądze na inne psiaki w potrzebie i przeniesc swoje deklaracje.[/SIZE] [COLOR=Blue][SIZE=6][/SIZE] Niezmarnujmy tej szansy !!!!! Hotelik jest dopiero w trakcie urządzania ,przed czerwcem powinien byc gotowy , mamy teoretycznie chwile czasu ,ale on pedzie jak oszalaly trzeba zaczac juz teraz !!!! Musimy nazbierać 200 zl na jednego psa poki co na pierwszy ogien idzie Kumpel , miejsce juz jest brakuje tylko kasy !!! [COLOR=Red]DEKLARACJE: [COLOR=Black]NiJaSe - 5 zł SBD -5 zł Anja2210- 5 zl kaasik91 - 10 zl Atomowka - 10 zł TZ Atomówki - 10 zl :) Awit - 5 zl Piromanka - 10 zl [COLOR=Red]Deklaracje jednorazowe: [COLOR=Black]Syla- 20 zl [/COLOR][/COLOR] [COLOR=SeaGreen][COLOR=Red]WPŁAT DOKONUJEMY : [/COLOR] [/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/U][/B][COLOR=SeaGreen][B]Fundacja Międzynarodowy Ruch na Rzecz Zwierząt - Viva! ul. Kopernika 6/8 00 - 367 Warszawa[/B] [COLOR=Red][B]27 1370 1109 0000 1706 4838 7311[/B][/COLOR] [B] dopisek "[/B][B]psiaki stadion" [COLOR=Red]WPŁATY: [/COLOR][/B][/COLOR][B]20 zł. - Piotr C. 15 zł. - Anna K. 10 zł. - Agata L. [/B][B]Atomowka 20 zł. - Sylwia B. 10 zł. - Katarzyna R.[/B] [B]Kaasik[/B]
-
a ja dzisiaj poznalam Orso , a ja dzisiaj poznalam Orso :):):) hehehe Malgosia przyjechala z nim dzisiaj do mnie i razem cala haszczo-Orsowa banda udalismy sie na poszukiwania zaginionej suni. Do przyjazni miedzy psami jeszcze chwila , chlopak strasznie sie owarczal w moim towarzystwem a z Nikonem to wojna na calego , ciagle zaczepki ze soba szukali ;p