Jump to content
Dogomania

NiJaSe

Members
  • Posts

    1947
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by NiJaSe

  1. a tu pytalyscie ?? [url]http://www.dogomania.pl/threads/176436-OferujAE-transport-za-zwrot-kosztA-w-Warszawa-dowolne-miejsce-w-Polsce-Warszawa[/url]
  2. no to znow bede miala stres bo moje haszczeta sie z balkonu przez 24 godziny nie rusza :/. Naprawde ma byc -30 ????
  3. Awit nie 9 sztuk to sama zwierzyna 4 psy i 5 kotow :d
  4. ech teraz juz sama nie wiem ,ale nabralam dystansu. Pani jakies 10 minut temu zadzwonila "ktos do mnie dzwonil" (przy poprzedniej rozmowie mowila ze sobie zapisala moj nr.) i powiedziala ze przeprasza ale zapomniala , zeby przelozyc na kiedy indziej i ze to ona sie do mnie odezwie :/. Obawiam sie ze pewnie sie nie odezwie .....
  5. hehehehe juz to gdzies kiedys czytalam , ale i tak za kazdym razem jak widze ten tekst nie odmiawiam sobie przeczytania go :). Przy okazji podawania tabletek teraz stwierdzilam ,ze : a) Setka jest kotem b) Stefan jest psem ;p
  6. no pewnie ze zdam relacje a jakze
  7. Jolek bo to jest juz jest bardziej operacja niz zabieg , jajko jest gleboko schowane i w malo dogodnym miejscu i musza go ciac. Normalnie zaplacilabym ok.400zł ,ale moje wetki zawsze robia mi taniej
  8. to dzisiaj , mam nadzieje ze domek jest ok i ze pani zdecyduje sie na Łatka
  9. Kosu brakuje juz tylko na sam zabieg wyciecia jajka czyli 230 zl
  10. dzizas sory zapomnialam napisac , ze wizyta przelozna na jutro na 17 !!!! jak wroce zdam relacje
  11. Roleczko zglos sie po nr konta do Dory , ona mi potem przesle pelna sume jako ze ja i ksiegowanie to porazka i nieporozumienie totalne. Dziekuje Ci dobra kobieto , Nikon pewnie by nie dziekowal bo nie po to te jajko tak chowal zeby mu je teraz wycieli ;p
  12. jestem nienormalna...... Obraczus wybacz..... zwolnilam sie wczesniej z pracy bo mnie nosilo musialam juz w tej chwili i popedzilam do wetek po srodek ....towarzystwo juz po podaniu tabletek. Mam chyba jakas nerwice natrectw i manie przesladowcza w jednym :/ , dostalam amoku ...wzielam z pracy srodek do odkazania sal operacyjnych i latam po calej chalupie i odkazam mieszkanie ....malo tego - pranie ktore zaczelam chyba zajmie mi trzy dni , piore wszystko co mi w rece wpadlo lacznie z maskotkami jakie moje dziewczyny przechowuja bo na nich tez napewno sa jajka tych wstretnych pasozytow .... powinnam isc na terapie ?? do tego wpadlam na genialny pomysl ,ze pojde jutro do lekarki po recepte na srodki do odrobaczania ludzi .... dzieci mnie wyklnal chyba. juz kiedys taki cyrk urzadzilam jak mloda wszy przyniosla , ganialam za bratem ktory wtedy byl sciety na pale lysa i chcialam mu leb polewac srodkiem na te scierwa , rodzina bliska byla tego zeby mnie zwiazac i w piwnicy zamknac , bo te male weszki to bylo miki przy cyrku jaki odstawilam ....pralam tez wsio , jak wyschlo pralam od nowa , 100 razy dziennie mylam podloge i cale mieszkanie tez 100 razy dziennie pryskalam preparatem odkazajacym .... ten stan wlasnie wrocil , wszedzie widze te niewidoczne jajka pasozytow ,ktore sie podstepnie czaja z kazdego kata :/
  13. Azura jest najbardziej zajadla , kiedys jak akurat odrobaczal ja moj TZ , to z wscieklosci przegryzla mu sie przez paznokiec kciuka na wylot i jak slowo nie wiedzialam kto glosniej wrzeszczal on czy kocica
  14. hahaha postaram sie , znaczy ja sama siebie to moze nie , ale postaram sie zeby moja mlodziez stala w gotowosci i nagrywala :D:D
  15. i nieniejszym jeszcze raz w imieniu swoim i calej kocio-psiej bandy baaaaardzo DZIEKUJEMY !!!! hehe koty co prawda pewnie nie beda zachwycone bo znow ta glupia baba bedzie im cos do gardel wpychac wbrew ich woli ;p i bardzo aktywnemu sprzeciwowi. Najgorsze dla nich ,ze opanowalam sztuke podawania im tabletek , po prostu zawijam delikwenta na scislo w recznik , rozwieram paszcze przy akompaniamencie wrzaskow , prychan i dzikich pomrukow i wrzucam tabletke.... a potem szybko puszczam i jeszcze szybciej uciekam przed pazurami palajacymi checia zemsty
  16. [quote name='Nikus']Dziękujemy:) Pani Prezes jesteś wielka:) ja już nie śmiałem prosić....[/QUOTE] tez niesmialam , bo jest tyle powazniejszych spraw na ktore sa pieniazki potrzebne :(
  17. padam przed kundelkowa na kolana !!!! i tym wlosoglowkom to ja wszytskie te durnowate wloski osobiscie z tych ich glowek powyrywam
  18. hehe wez daj spokoj latam po necie i czytam o tych stworach , normalnie wyobraznia zaczyna mnie ponosic i jeszcze z rozpedu sama polkne ten srodek ;p;p. Chociaz doczytalam ze sa psie , swinskie i ludzkie .... jezaaaaaa wyobrazilam sobie inwazje wlosoglowek .... przy czym nie wiem czemu mam przed oczyna owlosione obficie glowy ;p
  19. porozsylalam wczoraj troche watek , ale cos kiepski odzew a wogole z wrazenia mi sie te wloso cos tam snily :P , normalnie fobii dostalam
  20. lece dzisiaj po te srodki na te cusie co sie w jelitach Nikona zagniezdzily , ranyyyyy znowu podawanie tabletek kotom mnie czeka :/ , bo psy to pikus .... Szuakmy kasyyyyy aaaalllllloooooooo
  21. tez pierwszy raz o tym paskudztwie uslyszalam , wczesniej nie mialam o tym pojecia , ponoc wczepia sie w scianki jelita ....brrrrrrrrrrrrrrr fuuuuujjjj
  22. a to paskudztwa po ludziach tez lazi ?
×
×
  • Create New...