NiJaSe
Members-
Posts
1947 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by NiJaSe
-
Łatuś w typie jack rusella ma dom!! już w ds!
NiJaSe replied to Sylwia K's topic in Już w nowym domu
na wizyte z pania jestem umowiona na poniedzialek ,tak kolo 17 , pani ma wnuki w wieku 4 i 6 lat -
Łatuś w typie jack rusella ma dom!! już w ds!
NiJaSe replied to Sylwia K's topic in Już w nowym domu
a wukastrowany ??? ;p -
Łatuś w typie jack rusella ma dom!! już w ds!
NiJaSe replied to Sylwia K's topic in Już w nowym domu
ide na wizyte , mozecie mi strescic info o psiaku bo nie chce mi sie przez caly watek przedzierac :/ -
hahahaha tak sobie mysle ze Roleczka ma wiekszy woz ;p;p
-
Nikon znów w schronie! Potrzebna pomoc finansowa
NiJaSe replied to NiJaSe's topic in Już w nowym domu
wiem czytalam :):) ,sledze co sie dzieje mimo ze rzadko pisze dzialam ,dzialam w piatek do wetek i pewnie po malu umawianie na zabieg -
Nikon znów w schronie! Potrzebna pomoc finansowa
NiJaSe replied to NiJaSe's topic in Już w nowym domu
hehe a biedny Nikon tak sie staral zeby je dobrze schowac ;p -
Kosu zabierz nas ze soba :D ;p
-
heh Kasik az mi sie wiosna od tego zdjecia zamarzyla :):)
-
[quote name='obraczus87'][B][SIZE=3][COLOR=darkorange]Cioteczki, Wujkowie a co to za cisza u Staszka?? ;)[/COLOR][/SIZE][/B] [B][SIZE=3][COLOR=#ff8c00][/COLOR][/SIZE][/B] [B][SIZE=3][COLOR=#ff8c00]Może jest kto mieszka w Warszawie i ma ochote dowiedzić Staszka osobiście?? :loveu:[/COLOR][/SIZE][/B][/QUOTE] a kiedy ???
-
Nikon znów w schronie! Potrzebna pomoc finansowa
NiJaSe replied to NiJaSe's topic in Już w nowym domu
jeeeeee jajko namierzone ,jak dorwe jakis skaner to zeskanuje opis ,ale poki co zacytuje go wlasnorecznie "Jądro wnetrowskie lewe widoczne w jamie brzusznej ,bezposrednio lewobocznie od wypenionej kaem prostnicy,powyzej pęcherza moczowego,bezposrednio przy scianie jamy brzusznej i wzdluz aorty. Jądro ok.2,6x1,3 cm ,echogennosc nieco obnizona. Brak zmian ogniskowcy i torbieli" Ale jak je skubany ukryl , 10 minut lekarz szukal tego jajcoka ach i powiedzial mi ze te nawracajace sraki moga byc z przyczyny tego jajka ,bo ono tam na cos naciskac moze i wzmaga prelystatyke aaa impreza kosztowala 85 zeta wiec zostaje 20 zl na zabieg , w piatek ide do wetek z opisem i zobaczymy jaka bedzie wycena -
[quote name='Ivka78']Witam :) Pieski są obecnie u nas w stajni więc opiekę póki co mają i będą mieć.U weta jeszcze nie byliśmy ale na tyle na ile mogłam sprawdziłam czy samiec chociaż tatuaż ma - nie ma.Sunia dopiero się oswaja - jest bardzo nieśmiała.Jutro postaram się wkleić jakieś fotki małej bo na tych fotach słabo ją widać(cud że wogóle jakieś fotki mamy - psy są bardzo ruchliwe). Cierpliwie czekamy może znajdzie się właściciel - psy są na bank domowe co widać po zachowaniu - husky nawet komendy zna i raczej były razem w jednym domu(tak wydedukowaliśmy). Mam nadzieję że właściciele się znajdą :) Pozdrawiam serdecznie :)[/QUOTE] trzymam kciuki zeby wlasciciel sie znalazl , moze faktycznie kolezenstwo wypuscilo sie na swawolna wycieczke i droge do domu zgubily
-
na tronie palucha jest takie ogloszenie [FONT=tahoma][SIZE=2][COLOR=#22364f][B]Aneta Berkan[/B] 31 XII zaginęła w okolicach Pruszkowa starsza sunia rasy mix. Grzbiet czarny, łapy i pysk brązowe (czarna podpalana). Wysokość do 3/4 łydki. Ogon zwykle nosi opuszczony w dół. Dość korpulentna. Nie miała obroży. Ma 13 lat. Dla znalazcy WYSOKA NAGRODA. Wabi się Jamajka. [SIZE=1] data publikacji: 03-01-2010 [/SIZE][/COLOR][/SIZE][/FONT]
-
Nikon znów w schronie! Potrzebna pomoc finansowa
NiJaSe replied to NiJaSe's topic in Już w nowym domu
heheheh a ja chcialam dodac ze mi sie tez dosc czesto zdarza zawolac zamiast Nikon to Nikus :P;p -
Borys - poharatany pysk nie jest już sam. Ma swojego "ludzia" - Beatę
NiJaSe replied to kosu32's topic in Już w nowym domu
hehe farciarz ;p;p -
Nikon znów w schronie! Potrzebna pomoc finansowa
NiJaSe replied to NiJaSe's topic in Już w nowym domu
buuuahahahaha dobrze ze nie napisala ze Nikusiowi trzeba jajko wyciac :D:D -
Nikon znów w schronie! Potrzebna pomoc finansowa
NiJaSe replied to NiJaSe's topic in Już w nowym domu
i jeszcze raz [IMG]http://img683.imageshack.us/img683/2458/moje0322.jpg[/IMG] [IMG]http://img294.imageshack.us/img294/5055/moje0323.jpg[/IMG] -
Nikon znów w schronie! Potrzebna pomoc finansowa
NiJaSe replied to NiJaSe's topic in Już w nowym domu
Nikon na weeku u byc moze przyszlego swojego domku [IMG]http://img519.imageshack.us/img519/6541/moje0324.jpg[/IMG] [IMG]http://img519.imageshack.us/img519/8392/moje0319.jpg[/IMG] -
Miszka, Miszeńka, Kochany Rudasek - odeszła...
NiJaSe replied to kosu32's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
hehe roleczko myslisz ,ze w tych domach do sprawdzenia hoduja lwy ???? :O a na kapiel jakos na ten week co bedzie mozemy sie jakos ustawic ? pasuje wam ?:)