Jump to content
Dogomania

NiJaSe

Members
  • Posts

    1947
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by NiJaSe

  1. [quote name='Nikus']To możecie podliczyć czy to już wystarczy tej kasy?Bo po mojemu to chyba już jest na całość..[/QUOTE] Nikus w pierwszym poscie jest cala wyliczanka , staralam sie zeby byla przejrzysta :p
  2. w sumie to bardziej bylam wku... niz przestraszona ;p
  3. piekny jest , cholera tylko coraz ich wiecej ....echhhhh
  4. o rety rety nastepny :/ , Dora ja go chyba na gronie widzialam :(
  5. bo to wlasnie chyba o to chodzilo , pani miala do tej pory owczarka a to zupelnie inna bajka , martwila sie rzeczami ktore dla haszczakow sa zupelnie naturalne np.podchodzenie do kazdego obcego czlowieka i czule go witanie :d. Dobrze bedzie grunt ,ze pani Lena chce a to 99% sukcesu
  6. pewnie :) , bede z pania w ciaglym kontakcie i kazdy ewentualny problemik bede jej pomagac rozwiazac od reki :) , zaprosilam ja z sunia na wspolne haszcze spacerki :) , juz Niya ja nauczy dobrych nawykow ;p
  7. heheh abrakadabra no wiesz nie pisz bo jedna zbanowana zdecydowanie wystarczy :evil_lol:
  8. abrakadabra a ja to nie wiedzialam ,ze Ty psy nadgryzasz ?!:O ...rety czego to sie czlowiek dowiaduje ;p;p
  9. my juz po wizycie , problem nie byl tak powazny jak to wygladalo , pani Lena jest rewelacyjna a jej 12-o letnia corka to fajna , madra ,bardzo odpowiedzilna dziewczyna. Wprowadzilysmy pania w charakter haszczaka i mysle ze panie Lena bardzo dobrze sobie poradzi. Jak sie okazuje sunia warczala jak dziecko plakalo , a ze suczydlo nie ma ani ,ani w sobie cech dominantki wiec uwazam ,ze powarkiwanie wynikalo ze zwyklego styrachu przed tym dziwnym ,ciaglym dzwiekiem jakim jest placz , ewentualnie z niepoewnosci pt"rany co sie dzieje , co ja mam zrobic ?" . Biorac pod uwage ze sunia jest tam niecale dwa tygodnie , wiec miala prawo tak zareagowac , dzisiaj pani mowila ze juz nie warczala a ja bylam swiadkiem jak nasza niunia wycalowala malucha i czule patrzyla mu w oczka. No i chyba udalo mi sie pania do sterylki przekonac , najpierw byla za tym "a niech ma szczeniaki" ,ale uswiadomilysmy jej pare rzeczy i na koniec wizyty byla juz raczej "za" niz "przeciw". Poki co uwazam tez ,ze nalezy zrezygnowac z behawiorysty bo moze to przyniesc wiecej szkody niz pozytku z calym szacunkiem dla fachowca oczywiscie.
  10. Tundra naprawde tak zrobilam , zadzialala moje wrodzona zlosliwosc i powiedzialam jak Kuba bogu tak bog Kubie , u mnie sie to sprawdzilo , przeszlo jej to osikiwanie jak reka odjal a przeciez co chwila jakis nowy pies sie w domu zjawia i ani jej przez mysl nie przechodza demonstracje w postaci sikania
  11. heheh Niya ja tego zlego nawyku oduczyla :D:D
  12. przy kompuyerze ???!!!! ;)
  13. Rustamka a moze sprobuj zebrac ta jego kupe i wsadz mu ja do jego osobistej miski :d
  14. hehe eee tylko deko nienormalna ;p;p
  15. heh nie wiem czy to drastyczne ;p w sumie pozornie nienajmadrzejsze , ale jak sie okazalo skuteczne ,kociciy przeszlo jak reka odjal dobra pisze tu niech tam : wzielam mojej jasnie niezadowolonej sprzed nosa jej miske ze swierzo nalozonym jedzeniem ,ktore juz zaczela konsumować i polazlam do wc , to ona za mna swiecie oburzona ( a 2 minuty wczesniej nasikala mi na kpcie) i ku jej zgrozie , zdumieniu i nie wiem czemu jeszcze nasikalam jej do miski , miske oddalam i powedzialam smacznego. ;p;p . Sama mialam watpliwosci ,ale poskutkowalo , od miesiaca zero sikniecia poza kuwete :D
  16. ech bo ja sie wczoraj zamotalam 5 psow do ogarniecia i zamiast Niyi spuscilam Nikona ;p , juz mi sie w oczach te moje haszczaki mienily , wszystkie takie same a ja niedosc ze probuje ogarnac wszytskie to jeszcze z temp.ganiam ;p. Smrodziak jeden puscil sie jak blyskawica i tylem go widziala , ale po 15 minutach sam wrocil ,tyle ze ja juz mialam wizje ze wracam do domu siadam do kompa i pisze na dogo "Nikon zaginął. Warszawo pomocy;p;;"
  17. dotarła :) senkju !! juz Dorze przez tel.wczoraj zameldowalam Twoja 100 -ke :) Chlopaczyna ma sie dooobrze , wczoraj sobie poszalal wieczorem w sensie zrobil sobie samotna wycieczke naokolo kanalku :D
  18. hehe kusilo mnie przez chwile zeby napisac jak oduczylam kocice sikania gdzie popadanie w ramach prostestu ,ale moze jednak nie ;p;p
  19. uwierz mi da sie :) ;p;p
  20. koty z natury sa na nie , no chyba ze jest to Stefan ;p;p , niemniej jestem zdania ze wczesniej czy pozniej zwierzeta sie dogadaja ... a kot potrafi zapedy psa utemperowac w bardzo skuteczny sposob
  21. no to zaciskamy wszyscy kciukasy :)
  22. bardzo nierealne .... to moj pierwszy tymczasowicz ,ktory odszedl... nawet nie mialam pojecia że to takie ciężkie :(
  23. a nikt ze znajomych nie ma kota ? tak zeby pojsc na moment chociaz z nim i zobaczyc jaka jest reakcja ... chociaz z doswiadczenia wiem ,ze pies ktory trafia do domu z kotami przystosowuje sie do sytuacji i dotyczy to nawet haszczakow ,ktore slyna z polowan na male stworzenia ... tak tylko glosno mysle
  24. pamietacie o naszym Oskarku ? wczoraj mial imieniny......
×
×
  • Create New...