NiJaSe
Members-
Posts
1947 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by NiJaSe
-
Miszka, Miszeńka, Kochany Rudasek - odeszła...
NiJaSe replied to kosu32's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
a ja po prosbie moze ktos moglby nas wspomoc http://www.dogomania.pl/threads/1766...4#post13921794 nikon to haszczak z lodzi ,ktorego wzielam na tymczas , mam problemik bo okazalo sie ze poza niewycietym wnetrowskim jajkiem chlop przywlokl ze soba niejakie wlosoglowki i tym samym musze odrobaczyc cale swoje towrzyzstwo sztuk lacznie 9 i naciulac na wyciecie jajka -
[URL="http://www.dogomania.pl/../members/103556-NiJaSe"][/URL] [INDENT]a ja po prosbie moze ktos moglby nas wspomoc [URL="http://www.dogomania.pl/176663-NIKON-haszczak-w-DT-w-poszukiwaniu-zaginionego-jajka-czyli-pliz-o-wsparcie?p=13921794#post13921794"]http://www.dogomania.pl/threads/1766...4#post13921794[/URL] nikon to haszczak z lodzi ,ktorego wzielam na tymczas , mam problemik bo okazalo sie ze poza niewycietym wnetrowskim jajkiem chlop przywlokl ze soba niejakie wlosoglowki i tym samym musze odrobaczyc cale swoje towrzyzstwo sztuk lacznie 9 i naciulac na wyciecie jajka[/INDENT]
-
[INDENT]a ja po prosbie moze ktos moglby nas wspomoc [URL="http://www.dogomania.pl/176663-NIKON-haszczak-w-DT-w-poszukiwaniu-zaginionego-jajka-czyli-pliz-o-wsparcie?p=13921794#post13921794"]http://www.dogomania.pl/threads/1766...4#post13921794[/URL] nikon to haszczak z lodzi ,ktorego wzielam na tymczas , mam problemik bo okazalo sie ze poza niewycietym wnetrowskim jajkiem chlop przywlokl ze soba niejakie wlosoglowki i tym samym musze odrobaczyc cale swoje towrzyzstwo sztuk lacznie 9 i naciulac na wyciecie jajka[/INDENT]
-
a ja po prosbie moze ktos moglby nas wspomoc http://www.dogomania.pl/threads/1766...4#post13921794 nikon to haszczak z lodzi ,ktorego wzielam na tymczas , mam problemik bo okazalo sie ze poza niewycietym wnetrowskim jajkiem chlop przywlokl ze soba niejakie wlosoglowki i tym samym musze odrobaczyc cale swoje towrzyzstwo sztuk lacznie 9 i naciulac na wyciecie jajka
-
a ja po prosbie moze ktos moglby nas wspomoc [url]http://www.dogomania.pl/threads/176663-NIKON-haszczak-w-DT-w-poszukiwaniu-zaginionego-jajka-czyli-pliz-o-wsparcie?p=13921794#post13921794[/url] nikon to haszczak z lodzi ,ktorego wzielam na tymczas , mam problemik bo okazalo sie ze poza niewycietym wnetrowskim jajkiem chlop przywlokl ze soba niejakie wlosoglowki i tym samym musze odrobaczyc cale swoje towrzyzstwo sztuk lacznie 9 i naciulac na wyciecie jajka
-
Nikon znów w schronie! Potrzebna pomoc finansowa
NiJaSe replied to NiJaSe's topic in Już w nowym domu
jest tak wetki jednak slusznie uparly sie zeby jednak przebadac ta Nikonowa kupe , okazalo sie ze chlop ma jakies wlosoglowki czy jakos tak ...musze cale swoje towarzystwo odrobaczyc mocniejszym srodkiem , potrzeba na to 135 zl :/ i mam juz przy okazji cene kastracji 230 zl juz z antybiotykiem po zabiegu. potrzebuje waszej pomocy w zbiorce majatku na te wyczyny :/ , poki co lece jutro po te srodki , dadza mi je teraz bez kasy moge zplacic pozniej, Heheh a Nikon to straszny delikatnis , dzisiaj niechcacy tracilam go drzwiami , ranyyyy jakie on larum podniosl :O , wyl tak jakby go ktos ze skory obdzieral , az sie przestraszylam ze cos powaznego mu zrobilam. Skubaniec lezal potem z taka zbolala mina ze az sie serce krajalo ;p -
Miszka, Miszeńka, Kochany Rudasek - odeszła...
NiJaSe replied to kosu32's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
heh no przeta mowilam od poczatku ze beda z niej ludzie , tfu znaczy sie psy ;) ...pies ?;p -
i wzjemnie AniaN :):) Cudna ta sunieczka jest , cholerka zapomnialam jak sie bedzie teraz nazywala jakos cos Dżona , Dżoana .Dzenny ??? cos w ten desen :) A Timon faktycznie oszalal na jej punkcie , az mu sie serduszka nad glowa unosza , probowal jakies bezecenstwa na naszych oczach uskuteczniac ku wielkiemu oberzeniu i protestowi Niyi , zreszta dzieki Niyi do rzadnych seksualnych aktow nie doszlo bo oszczekala chlopaka , ze ona na takie swinstwa patrzec nie zamierza ;p;p
-
Nikon znów w schronie! Potrzebna pomoc finansowa
NiJaSe replied to NiJaSe's topic in Już w nowym domu
no troszke trzaba bo brakuje poki co , chwilke czasu mamy damy rade ,trza tu ludzi posciagac i dobrze bedzie -
Krysiu nie martw sie , primo pani ktora chce adoptowac Kaje to bliska znajoma mojego kolegi i on wystawil jej bardzo dobre rekomendacje a duo jade do niej na wizyte i masz moje slowo ,ze wybadam porzadnie czy sie nadaje zeby miec taka panne u siebie :. A opowiesc suuuuuper , wg mnie bardzo dobrze Ci idzie :)
-
Nikon znów w schronie! Potrzebna pomoc finansowa
NiJaSe replied to NiJaSe's topic in Już w nowym domu
mam 20 zl co mi z usg zostalo aa wogole to Nikon dostal w prezencie jakis wypas srodek na siersc i na szybsze nabieranie masy od wetek normalnie ja je aj low ju po calosci :) -
Nikon znów w schronie! Potrzebna pomoc finansowa
NiJaSe replied to NiJaSe's topic in Już w nowym domu
bylam dzisiaj z usg u wetek , narazie nie wiem ile zabieg bedzie kosztowal bo musza sie naradzic jak go ciac , jako ze jajko ukryte jest dosyc gleboko , ale na pewno nie bedzie to wiecej niz 250 juz ze wszystkim z operacja , antybiotykami ,zdejmowaniem szwow. Tak czy siak nie wczesniej niz 2 tyg bo wolalyby zeby od poprzedniego zabiegu minelo cos kolo 2 miesiecy no i zeby Nikon nabral jeszcze pare kilo -
Łatuś w typie jack rusella ma dom!! już w ds!
NiJaSe replied to Sylwia K's topic in Już w nowym domu
[B]Sylwia [/B]zmieniaj no szybciutko tytul , ze kasa na kastracje czy jakos tak , i na pw po ludziach naganic biegusiem , ile na taka kastracje trzeba ? ze 200 stowy ? nie ma co jojczyc tylko zabrac sie do roboty -
Łatuś w typie jack rusella ma dom!! już w ds!
NiJaSe replied to Sylwia K's topic in Już w nowym domu
wiec tak oto moje zdanie ;p czy teraz czy pozniej Latek znajdzie dom , juz w tej chwili mozna szybciutko ciulac kase na kastracje i ciachnac go jak najszybciej. Nie ma na co czekac a wiec rekawy zakasac i do roboty ( rany i nastepny pies bedzie sie na mnie mscil , tylko zeby nie poszla fama ze orpha to niszczycielka psich narzadow ;p) -
Łatuś w typie jack rusella ma dom!! już w ds!
NiJaSe replied to Sylwia K's topic in Już w nowym domu
buuahahahah cos mi sie zdaje ze ja to cidowne odnalezienie jego jajka okupie ranami szarpanymi ;p;p -
Łatuś w typie jack rusella ma dom!! już w ds!
NiJaSe replied to Sylwia K's topic in Już w nowym domu
haha no i sie msci ...dzisiaj na spacerze tak mnie pociagnal ze wylozylam sie jak dluga i z z 5 metrow za nim na brzuchu przejechalam ku uciesze gawiedzi ;/, cale kolana mam poscierane -
Łatuś w typie jack rusella ma dom!! już w ds!
NiJaSe replied to Sylwia K's topic in Już w nowym domu
heheh nawet jak to jest ukryte jajko jak u moje tymczasowicz Nikona :D:D , biedny skrzetnie je ukrywal a ja bezczelna spwodowalam do spolki z dr marcinskim wykrycie tej skrzetnie obmyslonej kryjowki ;p;p -
Łatuś w typie jack rusella ma dom!! już w ds!
NiJaSe replied to Sylwia K's topic in Już w nowym domu
i bardzo mnie to cieszy :) -
Łatuś w typie jack rusella ma dom!! już w ds!
NiJaSe replied to Sylwia K's topic in Już w nowym domu
po rozmowie z pania narazie bym ostudzila zapaly , bo pani szuka pieska w typie rasy i z tego co z nia moment porozmawialam nie jest zdecydowana na Latusia na 100% , natomiast bardzo chetnie sie ze mna spotka i porozmawia , przeprasza ze to tak ,ale chce byc pewna swojego wyboru ...podejscie dla mnie gut , mowi wprost a to sobie cenie. Zobaczymy jak bedzie po wizycie , chcialam sie juz umowic na jutro ,ale moglabym tam byc dopiero po 19 a pani mowi ze o 18 przyjezdzaja do niej wnuki na week , a rozmawiac by wolala majac wolna glowe bo to za powazna sprawa zeby sie rozpraszac na uciszanie dzieci, Jesli wizyta wypadnie na plus a pani zdecyduje sie na Latusia , naprawde uparlabym sie zeby pojechal juz wykastrowany -
Łatuś w typie jack rusella ma dom!! już w ds!
NiJaSe replied to Sylwia K's topic in Już w nowym domu
jak dom okaze sie ok. i pani sie na niego zdecyduje to mysle ,ze trzeba by o kastracji pomyslec , tak zeby psiak juz trafil do nowego domu w full serwisie , takie jest moje zdanie , wole zeby psiaki trafialy do domow juz po kastracji/sterylizacji , bo to a ktos zapomni a przelozy na pozniej ....