Jump to content
Dogomania

NiJaSe

Members
  • Posts

    1947
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by NiJaSe

  1. no to mamy trzy dni czasu zeby cos zorganizowac
  2. to to wyzej to moja starsza corka jakby co ;p
  3. to miejmy baczenie na niego na Paluchu i mozemy w tym czasie szukac mu jakies domku
  4. no ba szefowo podpinaj sie :):)
  5. sunia juz w nowym domku , bedzie sie nazywala Tajga , jest juz po wizycie u weta , zostala dokladnie obejrzana i zaszczeoiona , za tydzien ma planowana sterylizacje i przy okazji rtg tylnych lap , ktore faktycznie stawia nie tak jak powinna. W domku pojadla , pospala a teraz oglada katy :) , dziewczyna trafila do super domku ,bedzie jej tam dobrze :)
  6. wyglada jak czekoladka :) ladniusi jest szukamy dla chlopaka DT albo poprzednich wlascicieli , wrzucilam go na nk
  7. bo my jestesmy czwarty swiat
  8. generalnie haszczaki sa dzieciom przyjazne mam nadzieje ze ten nie jest odstepstwem od normy jesli pani jest z wawy to moge zrobic wizyte przedadopcyjna ,jesli bedzie taka potrzeba
  9. Sunia jest do jutra u mnie , narazie obczaja co to sa te male miauczace :d , troche sie ich boi zwlaszcza Stefka ktory ja adoruje :p. Z Jadzia i Nikonem spoko z Niya jak to z Niya ... moje krolowa pokazuje ze ona tu najwazniejsza wiec sunia omija ja z respektem szerokim lukiem, Na spacerku grzeczna ,ladnie chodzi na smyczy , umie chodzic po schodach .... Jutro jedzie do nowego domu ,podpisuje z panstwem umowe przekazania psa z abnotacja ze jesli znajda sie wlasciciele sunia wroci do nich
  10. piekna dziewczynka , bede miec ja na oku :)
  11. Dobra słuchajcie trzeba sie pomału zaczac jakos organizowac , od przyszlego tygodnia bede miala więcej spokoju i będe mogła pomysleć jak przeprowadzić całą akcję.
  12. nie- na spokojnie , moge zapłacić później , nie pali się
  13. Nikon powoli wraca do siebie , pociągnąl mnie z cała swoja mocą dzisiaj na spacerze a to dobry znak ;p jeszcze biedak popiskuje , cięcie mial robione przy samym siusiaku i przez kilka dni bedzie mial siusiaka opuchnietego i pobolewajacego. Skoro śrut bezołowiowy to odpada mi wersja podtrucia organizmy olowiem , nie znam sie na srucie ale moze ma w skladzie cos co osłabia organizm. Wku...ja mnie Ci strzelacze obojętnie czy to myśliwy czy nie , lepiej żeby przy mnie nikt się nie chwalił posiadaniem sprzętu strzelającego bo rozwale mu to wtedy na pustym durnym łbie. Musze dopłacić u wetek 50 zl za badanie krwi ( hematologiczne i biochemia ) , dodatkowe kroplówki i tą keratynine czy jak jej tam. Za dodatkowe cięcie w celu usunięcia pocisku nie doliczyly ani zlotowki ogólem koszty Nikona to 580 zł u wetek + 80 zł Usg = 660 zł ( 135 zł - włosogłowki , 336 zł - zabieg odjajczania + dodatki w postaci badania krwi , dodatkowych kroplówek i lekow + karnityny i 109 zł ktore juz z własnych srodków wydalam na pierwsze odrobaczenie , zabezpieczenie od kleszczy , badanie kału i suplementy diety ) teraz jestem 50 zł na minusie a za miesiąc jeszcze bedzie badanie krwi do powtórki to kolejne ok.50 zł :/
  14. i biurokracji troche , postaram sie to zeskanowac bo to z kom kiepsko widac [IMG]http://img203.imageshack.us/img203/7048/18022010003.jpg[/IMG] [IMG]http://img685.imageshack.us/img685/9984/18022010005.jpg[/IMG]
  15. luska to czerwone to plastik ,to jasne to korodujacy olow :/ [IMG]tp://img220.imageshack.us/img220/605/18022010002.jpg[/IMG][IMG]http://img710.imageshack.us/img710/605/18022010002.jpg[/IMG]
  16. Nikon tuz po narkozie [IMG]http://img341.imageshack.us/img341/9124/18022010.jpg[/IMG] a tu juz byly nerwy bo nie zaczal oddychac :/ [IMG]http://img85.imageshack.us/img85/4565/18022010001a.jpg[/IMG]
  17. Nikon odspypa dzien pelen wrazen , jajko wyciete , bylo bardzo malutkie i bardzo gleboko ukryte , mialo jakies zrosty juz wiec pora najwyzsza byla zeby je wyciac. Zaraz wstawie zdjecie pocisku jaki wetki z niego wyciagnely :/ , pocisk olowiano-plastikowy , mozliwe ze to uwalniajacy sie olow powodowal to ze Nikon tak wolno przybieral na wadze i mial te historie z rozwolnieniem :/. W badaniu krwi hematologicznym i biochemicznym wyszedl obnizony mocznik , kreatynina i leukocyty zdecydowanie ponizej normy, Chlopak dostal kroplowki z witamin z grupy B i cos tam jeszcze , mowily co ,ale bylam tak napieta ze nie zapamietalam :/. Te 56 zl jednak sie niestety przydalo bo w sumie zaplacilam 336 zl , do kosztow doszlo badanie krwi i karnityna ktora dostal do lykania , za dodatkowa atrakcje w postaci pocisku dziewczyny nie doliczyly nic. Narazie mam go obserwowac a za jakies 3-4 tygodnie powtorka badania krwi , bo reakcja na narkoze swiadczy o tym ,ze cos w organizmie bylo nie tak. Generalnie jest tak ,ze faktycznie Nikon jest chudy jak szczapa ,ale na wadze przybral ( wazenie z dzisiaj 21,700 kg) , tyle ze caly ten przybor to rozbudowa miesni. Widzialam ,ze chudy ale poniewaz calkiem niedawno wyczesalysmy z niego tony futra to zwalilam ta chudosc wlasnie na znaczny ubytek owlosienia :/. Glupio podparlam sie tym ,ze jak wyczesuje dziewczyny to tez wygladaja po tym jakby z obozu wyszly ...
  18. Nikon po zabiegu juz niestety nie obylo sie bez niespodzianek ... po narkozie domiesniowej , Nikon dostal bezdechu - dawka ktora dostal byla i tak mniejsza niz powinien dostac , bo dziewczyny sa ostrozne i nigdy nie daja odrazu calosci. !0 minut wetka robila mu usta - usta ,zeby zaskoczyl , na szczescie sie udalo , ciag dalszy zabiegu byl juz ok. Dziewczyny pobraly mu krew na badania lacznie z jonogramem , rozmazem itp. , juz wiem ,ze cos w tej krwi nie do konca jest ok , narazie dostalam krotkie info przez tel , zaraz po niego ide to bede wiedziala dokladnie co jest nie tak. No i jeszcze jedna NIESPODZIANKA ..... jak dziewczyny go przenosily na stol to wetka na wysokosci lewej lopatki poczula jakies zgrubienie .... przyjrzaly sie temu blizej podczas zabiegu , naciely i .... wyciagnely luske :olow z jakims plastikiem , czyli raczej nie bron mysliwska bo chyba srut to by byl.... ktos do mojego Nikona strzelal :/... moze te zmiany we krwi i te jego problemy żoladkowe to wynik zatrucia olowiem ? cholera jasna juz mam nerwa :(
  19. ja tam nic nie powiem , ale on chyba umie czytac ;p
  20. hehehe on chyba cos czuje ,ze sie cos ktoi bo jakis taki melancholijny jest od przedwczoraj :p , grzeczniutki jak aniołek i caly czas zamyslony , nawet mniej je niz zawsze ....ech biedny Nikos no , tak sobie schowal to jajeczko to musieli je znaleźć ;p
  21. tak jest psze pani , wplynelo na konto 166 zl :):) oo to juz jutro :) , o 11 mam go zaprowadzic a o jakies 15 zglosic sie po odbior calkowicie odjajczonego psa :D:D
  22. a zaraz wskocze na konto i sprawdze :)
  23. mam nastepnego zaginionego http://www.dogomania.pl/threads/180015-Klaudyn-Wawy-zaginAE-A-bearded-collie
  24. pomożecie ? pewnie tak , glupio sie pytam ;p [url]http://www.dogomania.pl/threads/180015-Klaudyn-Wawy-zaginAE-A-bearded-collie[/url]
  25. zaginal psiak , okolice Wawy [url]http://www.dogomania.pl/threads/180015-Klaudyn-Wawy-zaginAE-A-bearded-collie?p=14123585#post14123585[/url]
×
×
  • Create New...