Jump to content
Dogomania

NiJaSe

Members
  • Posts

    1947
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by NiJaSe

  1. dzisiaj też był na spacerku :) , zrobil maleńka kupeczke ,polezał z Niyą na trawce , jeszcze słabieńki jest ale teraz z kazdym dniem to juz musi byc tylko lepiej
  2. a mała dostaje jakis antybiotyk ? przepraszam jeśli nie doczytałam
  3. to super że dziewczyna nie ma babeszji , mam nadzieje ze chodzić tez bedzie normalnie , moze to tylko stłuczenie ? poszło 5 zł odemnie
  4. [quote name='Plicha']Kota jedzącego lody łyżeczką jeszcze nie widziałam :evil_lol: No terapia rzeczywiście skuteczna bedzie :cool3:[/QUOTE] bo stara prawda ludowa mówi ,ze wszelkie bariery łamią łakocie :evil_lol:
  5. LAmpa kwarcowa , nam nasze wetki pozyczają własnie zeby mieszkanie odkazić na wszelki wypadek
  6. a to czeka Omena jak wróci do domu , hehe i Lilke ostrowską tez ..... tak sie u nas psy rozwydrza ;) [video=youtube;ywp2WPMU2hA]http://www.youtube.com/watch?v=ywp2WPMU2hA[/video]
  7. [IMG]http://www.youtube.com/watch?v=pwf-SQ6vq24[/IMG]i dziesiejszy spacerek :) [video=youtube;pwf-SQ6vq24]http://www.youtube.com/watch?v=pwf-SQ6vq24[/video]
  8. na parwo i nosowke są testy płytkowe 10 minut i jest wynik ,moze warto zrobic na wszelki wypadek ?
  9. to my to mu cały czas mowimy :)
  10. na wszelki wypadek TFU TFU TFU przez lewe ramie i w niemalowane też odpukane
  11. Omen miał narkoze wziewną , on też był strasznie słaby jemu się udalo to i tej małej się uda z naszą pomocą wrzuciłyscie ja na NK i na facebooka ? dobrze by bylo z tekstem i poslkim i angielskim na face i na yotube z prośbą o wsparcie Omen dostawał za pomocą pompy infuzyjnej metoclopramid - to lek na pobudzanie pracy jelit ? czy mała miala coś takiego podawane ? i w kroplowkach aminokwasy i albuminy koniecznie nasi weci nie podawali środkow hamujących wymioty zeby nie zatajać objawów może cos z tych podpowiedzi wam się przyda
  12. dwie fotki z dzisiejszego spacerku , bardziej spędzonego na siedziąco niż na chodzonego no ale Omen jeszcze osłabiony i nie ukrywajmy jeszcze nie zdrowy OMEN REAKTYWACJA :D [IMG]http://img35.imageshack.us/img35/2318/omenreaktywacjao1.jpg[/IMG] [IMG]http://img257.imageshack.us/img257/9392/omenreaktywacjao2.jpg[/IMG]
  13. ale teraz to mi tej małej Lilki co tak jak i Omen o życie walczy szkoda :(
  14. heh Plicha ja to sobie zawsze wynajde coś czym się będe marwić
  15. jestem i ja , narazie nie dam rady wesprzeć finansowo ,ale bede mała dopingowac z naszą pomocą uda się jej wyzdrowieć
  16. napewno nabierze , dzisiaj na spacerku co chwila siadal ale mam nadzieje ze z każdym dniem będzie lepiej , nooo teraz to juz musi być trzymamy cały czas za niego kciuki ,ale mysle ze mozemy zbiorowo iśc wspierać Lilke , jej też sie wtedy uda
  17. Fela ma mój telefon , wiem że dzisiaj miala ogarniać sunie i jej maluchy , myśle ze pewnie dzisiaj albo jutro Lila zjawi sie u mnie
  18. [quote name='mru']nie puszczamy kciuków kochanie![/QUOTE] ale kciuki oczywiście jeszcze trzymamy , dopóki od lakarza nie usłysze że Omen jest zdrowy to wole cieszyć się ostrożnie
  19. Grzesiek jest u Omena ....wlaśnie do mnie zadzwonił i.... jest z nim na spacerku !!!!!!!! :multi::multi::multi::multi:, chłopak chyba zaczyna wracać do zdrowia :loveu:
  20. [quote name='NiJaSe']no Lotce to się trafilo superancko :) a do tego bedzie pod opieką najlepszych wetek jakie znam :). Jak ogarne Omena to postaram się podskoczyć do Lotki i zrobić jej jakieś fotki :)[/QUOTE] A u tej suczy jakies haszcze napewno swoje geny zostawiło , zwłaszcza na tym zdjeciu tylem to widac ,uszy i łeb idealnie haszcze, obfoccie ją jak będziecie miały okazje
  21. no Lotce to się trafilo superancko :) a do tego bedzie pod opieką najlepszych wetek jakie znam :). Jak ogarne Omena to postaram się podskoczyć do Lotki i zrobić jej jakieś fotki :)
  22. [quote name='idusiek']dzięki nijase. to stała czy jednorazowa?[/QUOTE] nie ma za co :p stała
  23. zawiozłam mu kocyk i podkłady , dzisiaj byłbardziej rześki , podnosil głowe , interesowal się tym co sie dzieje wokolo i nawet wyciągał sobie juz sam cewnik , teraz trzeba czekac zeby te jelita sie zagoily i zaczęły pracować. Jutro zawieziemy mu jeszcze gotowy kleik z siemienia lnianego , będzie dostawal mala łyżeczkę co godzina , wiecej na raz nie mozna żeby nie pobudzać wymiotów. Jestem dobrej myśli ,ale wasze kciuki dalej potrzebne
  24. 60x90 firmy Seni zapłaciłam 42 zł za 30 szt, sa tez takie po 5 szt.za 8zł , mniejsze 60 x 60 sa troche tansze kosztuja cos kolo 30 zl
  25. odemnie macie 5 zł ,możecie potrącać odrazu z opłaty za DT dla Lilki
×
×
  • Create New...