Akrum
Members-
Posts
20500 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Akrum
-
ja też się mega wkurzyłam, bo prowadzę rozliczenia u kilku psów, wszystko wcięło. wszystkie zdjęcia na wątkach,wpisy - to już nieodwracalne :(
-
Patusia już znalazła swoją przystań- ma wspaniały DS :).
Akrum replied to toyota's topic in Już w nowym domu
też tak kiedyś myślałam, ale nasz i nie tylko nasz wet mówią, że już po dwóch tygodniach po cieczce można sterylizować bez żadnych problemów i konsekwencji. ja bynajmniej też wolę zawsze poczekać chociaż z miesiąc, no ale to zawsze zależy od sytuacji. W przypadku Patysi - Pani chodzi do dobrego weta, więc jestem spokojna, wiem że nie zrobi nic, żeby Patysi zaszkodzić :) Szkoda, że jutro czasu będzie tak mało, bo będziemy z dwoma psiakami w Poznaniu u weta blisko domu Patysi, ale niestety nie dam rady do niej wlecieć... -
Kuleczka i Muffinka, wraz z naszą Fibi, Fliką i Korkiem podesłane zostały do domku pewnego fajnego domku, który szuka dla siebie szczeniaka.
-
melduje się "sprytna" Akrum :evil_lol: jeszcze raz BARDZO DZIĘKUJĘ cioci aikowo, Juldanom, Andzike za pomoc nowotomyskim ciotkom w ogarnięciu opalenickich kudłaczy :) Ciapek ujął mnie od samego początku swoją "ciapowatością", swoim spojrzeniem, chudością... Już dawno miałysmy go wyciągać, lecz zawsze inny psiak był w większej potrzebie. W końcu się udało i zalapał się również alfowaty Korek :) Oba kudłacze są super, podczas kapieli zachowywały się bardzo grzecznie, w aucie jeżdżą spokojnie. Spacer z nimi - można się było zmęczyć, ale to był pierwszy spacer po opuszczeniu schronu, więc się nie dziwię, że miały tyle energii. Mam nadzieję, że Korek szybko załapie o co chodzi z nie sikaniem po domu. I szybko DS znajdzie, bo jest na prawdę piękny i ma ładne futerko. Ciapka trochę trzeba podtuczyć, a na pewno zadbać o sierść, bo ma brzydką, suchą, zniszczoną. Jednak jego spojrzenie - można się zakochać po uszy :)
-
Patusia już znalazła swoją przystań- ma wspaniały DS :).
Akrum replied to toyota's topic in Już w nowym domu
Emma rozmawiałam z DS Patysi. Mała była umówiona już na sterylkę, niestety kilka dni temu dostała cieczkę :shake: Pani ją teraz mocno pilnuje, była u weta i wet przesunął termin sterylizacji na za 5-6 tygodni. Ogolnie Pani jest z Patysi bardzo zadowolona, z drugą sunią się dogadują. Wszystko jest w jak najlepszym porządku. -
Myszka -w domu jest dziecko uczulone na sierść. PROSZĘ O RADY :(
Akrum replied to obraczus87's topic in Już w nowym domu
Co u Myszki slychać?? -
Przydreptałam tu prędziutko, jak tylko zobaczyłam, że się wpis pojawił :) Ewka, Michał - super było Was znów zobaczyć, iść z Wami i bandą na spacer i miło spędzić czas :) Nawet nie myślałam, że nasze psiaki tak się super dogadają, miałam obawy co do spotakania Borka z Gufim, ale od samego początku wszystkie psiaki zapałały do siebie przyjaźnią :) Fajnie się bawiły, wybiegały, nawet Gufi kąpiel zaliczył w rowie ;) pyszne smaczki zajadaly i nawet Kropka blisko podchodziła :) Super, szkoda że nie mieszkacie w NT.... Dziękujemy również za pomoc w transporcie kudlaczy oraz pomoc w kąpieli całej trójki :)
-
Wszystkie szczeniaczki już w swoich super domkach. SZCZĘŚCIA MALUCHY :)
Akrum replied to Akrum's topic in Już w nowym domu
Wczoraj miałam przyjemność spędzić dzień w towarzystwie Miszki :) Super z niej kluseczka, taka radosna, kochaniutka i pełna energii :) 3 godziny po lesie wczoraj dreptała w 8 psiowej ekipie i dzielnie dawała radę, tylko chwilkę było trzeba ją nieść. Nie bała się zupełnie nowych ludzi, nowych psów. Miałam też przyjemność poznać nowy domek Miszki. Pan opowiadał o swojej poprzedniej suni, o warunkach jakie zapewnią Miszce, o terenach do spacerów :) Przyjechali po Miszkę z zabawkami i kocykiem, co by się nie nudziła podczas długiej podróży - choć pewnie przespała całą drogę po wyprawie do lasu. Ja jestem bardzo zadowolona z nowego domku Miszki :) A skoro wszystkie maluszki już w swoich domkach, to chciałam [SIZE=5]BARDZO SERDECZNIE PODZIĘKOWAĆ WSZYSTKIM, KTÓRZY NAM POMOGLI Z MALUCHAMI. ZARÓWNO OSOBOM, KTÓRE WPŁACIŁY PIENIĄŻKI NA ICH UTRZYMANIE, SZCZEPIENIA, ORAZ OSOBOM, KTÓRE DAŁY IM SCHRONIENIE - NADIA, MACIEK - JESTEŚCIE KOCHANI - DZIĘKUJEMY ŚLICZNIE :) TO DZIĘKI WAM SZCZENIACZKI MIAŁY SZANSĘ NA LEPSZY START :)[/SIZE] [IMG]http://www.picturesanimations.com/h/hearts/hartmetroos-1.gif[/IMG] -
Pan PREZES trafił do najlepszego domu na świecie :) Powodzenia chłopaku.
Akrum replied to Akrum's topic in Już w nowym domu
farmerka63 - ja już nie wiem, jak mam Ci dziękować, za ogromną pomoc i wsparcie, jakie nam udzielasz :) DZIĘKUJEMY :) tak, na to samo konto możesz wplacić :) DZIĘKUJĘ :) -
Pan PREZES trafił do najlepszego domu na świecie :) Powodzenia chłopaku.
Akrum replied to Akrum's topic in Już w nowym domu
pewnie ja :p -
Sambusiu, jak ja bym chciała, żeby to łóżko zamieniła na swoje łóżko w swoim domku ze swoim człowiekiem u boku.
-
Zadzwoniła do mnie dzisiaj Pani, znalazła mój nr w necie, jakieś 1,5 miesiąca temu zgubił jej się stary (ok. 16 letni) kudłaczek biało-czarny, nie widział na jedno oko, problemy z chodzeniem. Więc pełna optymizmu wysłałam Pani kilka zdjęć Pikusia - jak trafił do przytuliska, jak został wykąpany i wyczesany, zdjęcie obciętego Pikusia. Z niecierpliwością czekałam na maila zwrotnego. Niestety Pani odpisała, że Pikuś jest bardzo podobny, ale to nie jest jednak jej Max. Już miałam nadzieję, ze historia Pikusia zakończy się takim fajnym happy-endem.
-
i takiego domku życzę Bambusiowi.
-
ja cały czas życzę Migusi by znalazła najlepszy domek na świecie, zasługuje na to mała srulka ;)
-
Karma, obróżka,smyczka, miseczka i posłanko - to ruda dostała od nas w prezencie,by nowe lepsze życie zaczęła z czymś swoim :) Pieniążki na transport przekazane, w poniedziałek ruda opuszcza przytulisko i jedzie :) Nutusia, od razu będziesz musiała do weta uderzyć i aborcyjną umówić, a ja lecę po dofinansowanie ze skarbonki sterylkowej. Mam nadzieję, że Twój wet wystawia faktury? Z Poznania transport jest, Pyrdka załatwiała.
-
Diana doczekała się własnego Domu- takiego, o którym dla niej marzyliśmy
Akrum replied to Juldan's topic in Już w nowym domu
Dianko kochana, już w poniedziałek będzie wszystko wiadomo. Pięknie się mordusia prezentuje w domowych warunkach, szkoda że nie ma w ogóle zainteresowania z ogłoszeń... -
Kropka - kochana sunieczka :) Zostaje u nas na stałe :)
Akrum replied to Akrum's topic in Już w nowym domu
Kropka znów dzisiaj na spacerku zaliczyła tarzanko :mad: już sobie kupiłam szampon dla psów do częstego stosowania z różnymi olejkami, co by jej skóry nie przesuszyć. Taka Kropcia, no... A ostatnio Kropka miała przyjemność spacerować z Juldanami i Gufim i Zuzką :) I na moje oko - spisała się super :) -
Pan PREZES trafił do najlepszego domu na świecie :) Powodzenia chłopaku.
Akrum replied to Akrum's topic in Już w nowym domu
mobilizujemy siły i organizujemy zbiórkę. trzeba pomóc domkowi Prezesa.