Jump to content
Dogomania

Akrum

Members
  • Posts

    20500
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by Akrum

  1. super wyszły te zdjęcia :) Migotka jest na prawdę super psinką i bardzo towarzyską. Wczoraj na spacerze od razu dogadała się z moim stadem oraz z Beti od imperatora. Biegała, miała "głupawkę", skakała za piłką i patykami :) Super radosna małpka z niej :) ładnie chodzi bez smyczy, pilnuje się. Tylko brać i kochać tą małą radosną pchłę :)
  2. wow, co za cudowne wieści :) Gapcia się tak na sąsiadkę otwarła? tak zareagowała? suuuper :)
  3. Jakie cudowne wieści nam tu Nutusiu przyniosłaś :) I siku i koopa na dworze i trochę podreptała i na kanapę wskoczyła i buziaki z Kreską :) aż nie mogę uwierzyć, że to wszystko w 3 dni :)
  4. Co za pierdoła z tego Korka - jak może gonić i straszyć kotecki, a fee... niedobry Korek. Kurcze, mam nadzieję, że jak już Korek się "wyemocjonuje" wszystkimi nowymi rzeczami, to przestanie lać. Inaczej nikt nie będzie chłopaka chciał adoptować. Super, że się zagoiło już wszystko po jajcolach. Ciapuś - niszczyciel?? jej, tylko żeby nie dopadł czegoś cennego i nie podarł. Ciapka nikt nie szukał, zresztą Korka też nie. Oba znalezione błąkające się w okolicach Opalenicy. Ciapek już siedział w przytulisku od września jeśli dobrze pamiętam? Jeszcze chudszy był jak trafił do przytuliska. Jak się komuś psiak zgubi i CHCE go szukać,znaleźć, to dzwoni przeważnie do mnie lub do Pyrdki, bo nasze nr w gazecie lokalnej się ukazują. O Ciapka nikt nie dzwonił, nikt w lecznicy znajdującej się obok przytuliska też nie pytał. A przytulisko jest w centrum miasta praktycznie. Jeśli chodzi o kołnierze i kaftanik - nie wiem, czy będziesz na tym pikniku 29.04, jeśli tak, to przekaż Juldanom :) albo Andzike, a ona Juldanom :) Zrobiłam pakiecik ogłoszeń dla Korka z takim tekstem jak Andzike dała na FB :) 1. [URL]http://tablica.pl/oferta/piekny-mlody-kudlacz-korek-moze-ty-go-pokochasz-ID10gkf.html[/URL] 2. [URL]http://www.morusek.pl/ogloszenie/102590/Piekny-mlody-kudlacz-Korek-Moze-Ty-go-pokochasz/[/URL] 3. [URL]http://warszawa.gumtree.pl/c-Zwierzaki-psy-szczenieta-Piekny-mlody-kudlacz-Korek-Moze-Ty-go-pokochasz-Do-adopcji-W0QQAdIdZ372752458[/URL] 4. [URL]http://www.cafeanimal.pl/ogloszenia/oddam-zwierzaka-do-adopcji/psy/Piekny-mlody-kudlacz-Korek-Moze-Ty-go-pokochasz,62974[/URL] 5. [URL]http://www.doadopcji.pl/ogloszenie/102590/Piekny-mlody-kudlacz-Korek-Moze-Ty-go-pokochasz/[/URL] 6. [URL]http://www.mazowieckatablica.pl/ogloszenie-10782/piekny-mlody-kudlacz-korek-moze-ty-go-pokochasz.html#http://www.mazowieckatablica.pl/uploads/images/10782-big-1-1334819843.jpeg[/URL] 7. [URL]http://sloniu.pl/2/darmowe-ogloszenia/15-Zwierzaki/108-Psy/28148-Piekny_mlody_kudlacz_Korek_Moze_Ty_go_pokochasz_.html[/URL] 8. [URL]http://www.przygarnijzwierzaka.pl/ogloszenia/Piekny-mlody-kudlacz-Korek-Moze-Ty-go-pokochasz--id40233.html[/URL] 9. [URL]http://www.pupil.com.pl/ogloszenie-2505/piekny-mlody-kudlacz-korek-moze-ty-go-pokochasz.html#http://www.pupil.com.pl/uploads/images/2505-big-1-1334821032.jpeg[/URL] 10. [URL]http://warszawa.kokosy.pl/zwierzaki/psy/53203.html[/URL] 11. [URL]http://zwierzaki.a4z.pl/objects/show/id/4227/name/oddam-do-adopcji-piekny-mlody-kudlacz-korek-moze-ty-go-pokochasz-warszawa-i-okolice.html[/URL] 12. [URL]http://www.zwierzaki.nasza-lista.com/zwierzak/Psy/6463/Piekny_mlody_kudlacz_Korek_Moze_Ty_go_pokochasz.html[/URL] 13. [URL]http://www.adopcjapsa.pl/adopcja-psa-pies-szuka-domu,ogloszenie,53332,Lw==.html[/URL] 14. [URL]http://warszawa.olx.pl/item_page.php?Id=356939934&ts=1334821940[/URL] 15. [URL]http://zwierzeta.i-bazar.pl/psy/2227751-piekny-mlody-kudlacz-korek-moze-ty-go-pokochasz/[/URL] 16. [URL]http://warszawa.lento.pl/piekny-mlody-kudlacz-korek-moze-ty-go,370944.html[/URL] 17. [URL]http://www.oglaszamy24.pl/ogloszenie/1015627485/warszawa-Piekny-mlody-kudlacz-Korek-Moze-Ty-go-pokochasz.html[/URL] 18. [URL]http://adsy.pl/ogloszenia/61/posts/6_Spo_eczno_/10_Oddam_zwierzaka/67351_Pi_kny_m_ody_kud_acz_Korek_Mo_e_Ty_go_pokochasz_.html[/URL] 19. [URL]http://adpedia.pl/mazowieckie/warszawa/drobne/zwierzeta/ogloszenie/piekny_mlody_kudlacz_korek_moze_ty_go_pokochasz?,213607/[/URL] 20. [URL]http://petsy.pl/ogloszenia/2/1_Psy/34_Wielorasowe/24754_Pi_kny_m_ody_kud_acz_Korek_Mo_e_Ty_go_pokochasz_.html[/URL] 21. [URL]http://www.e-pupilek.pl/ogloszenie,piekny-mlody-kudlacz-korek-moze-ty-go-pokochasz,0bOpTb8l0vTSUba8EbrHO,1350.html[/URL] 22. [URL]http://www.psy.pl/ogloszenia-psy/art26482,piekny-mlody-kudlacz-korek-moze-ty-go-pokochasz.html[/URL] 23. [URL]http://warszawa.cwirek.pl/oddam-przyjme-zamienie/piekny-mlody-kudlacz-korek-moze-ty-go,idbb58f5dj26437.html[/URL] 24. [URL]http://ale.gratka.pl/ogloszenie/20855653.html[/URL] 25. [URL]http://www.petworld.pl/ogloszenie/psy/piekny-mlody-kudlacz-korek-moze-ty-go-pokochasz/47246[/URL] 26. [URL]http://www.pineska.pl/?do=view&id=107424&title=piekny-mlody-kudlacz-korek-moze-ty-go-pokochasz[/URL] 27. [URL]http://e-zwierzak.pl/pl/ogloszenie/37087/piekny-mlody-kudlacz-korek_-moze-ty-go-pokochasz_/[/URL] 28. [URL]http://warszawa.swistek.pl/piekny-mlody-kudlacz-korek-moze-ty-go-pokochasz-_154048.html[/URL] 29. [URL]http://www.bezrodowodu.pl/ogloszenie-2140/piekny-mlody-kudlacz-korek-moze-ty-go-pokochasz.html#http://www.bezrodowodu.pl/uploads/images/2140-big-2-1334826317.jpeg[/URL] 30. [URL]http://zwierzeta.azbazar.pl/ogloszenia/38316/[/URL]
  5. [quote name='megi_winters']poszla dzisiaj kaska ode mnie na psinke[/QUOTE] dzięki wielkie Magduniu kochana :)
  6. W piątek Flika i Korek przyjeżdżają na szczepienia i mają się pojawić w lecznicy 3 zainteresowane domki, zobaczymy co z tego wyjdzie.
  7. jak tam się miewają chłopaki?? czy Korek nadal poluje na kotecki? czy już sobie odpuścił?? i jak tam miejsce po jajuszkach? wszystko dobrze się goi??
  8. cudowny duet: [URL]http://img710.imageshack.us/img710/9717/szagiilara.jpg[/URL]
  9. podesłałam już wczoraj maila do gazety z Kuleczką i Muffinką. jeśli wydrukują, to się dziewczyny będą lansować.
  10. Żal że Prezesik musi mieć robiony zabieg, ale najważniejsze, że ma przy sobie tak kochającą pańcie, że są ze sobą tak szczęśliwi :) A z wieści księgowych :) [SIZE=4]Na konto wpłynęły pieniążki od: Emma53: 50 zł Bożena J. z fb: 50 zł farmerka63: 100 zł ślicznie dziękuję :loveu:[/SIZE] [IMG]http://www.picturesanimations.com/h/hearts/hart-glitter-01.gif[/IMG] Razem mamy już 200 zł
  11. Szariku biedaku nasz... LILUtosi, rób ten RTG, jeśli leki nie pomogą, a swoją drogą nawet jeśli będzie widać, że mniej cierpi, to moim zdaniem i tak dobrze by było zrobić chłopakowi RTG, w końcu nie młody już jest i warto by było sprawdzić, czy nie ma żadnych zmian zwyrodnieniowych na kręgosłupie. Ile płaciłaś za wszystko?
  12. Gapciu, otwieraj się szybciutko na ludzi, zaufaj - a będziesz szczęśliwa. Jesteś bezpieczna, nie bój się niczego i nikogo. Już tak wiele w życiu przeszłaś - teraz czas na to, byś poczuła się kochana i chciana :)
  13. odwiedzam cię Pikusiu nasz wspaniały i dopytuje o to, czy jak wet byl u ciebie ostatnim razem, gdy stracha nam Pikusiu napędziłeś, to ciocia stonka coś płaciła?? bo nie wiem, czy było napisane i zniknęło.
  14. a czy ja bym mogła prosić jeszcze raz nr konta? chciałam zrobić zwrot za Pikusia.
  15. doszła, za chwilkę zrobię rozliczenie :)
  16. [quote name='Nutusia']Trzymaj, trzymaj! Dziewczyneczki, czy ona była zakrapiana na pchły i kleszcze?...[/QUOTE] była, ale 3 tygodnie temu i to jakimś zwykłym środkiem. przed wyjazdem już nie kropliłam, bo wiedziałam że będziesz musiała ją wykąpać, więc byłoby to bez sensu. Jak możesz, to proszę zakropl ją środkiem, który wg Ciebie jest najlepszy.
  17. Ewka, dziękuję ślicznie za piękne zdjęcia :) moja kochana banda ogonków :) Muszę jeszcze powklejać tu zdjęcia z lasu - jak nie zapomnę :) Andzike - z chęcią bym przyjechała na piknik, ale... trochę daleko. Ponad 3 godziny w jedną stronę, a jeszcze wrócić trzeba.
  18. i ja przydreptałam z rana zobaczyć co u Gapci, jak tam po wizycie u weta? jak minął Gapci wczorajszy dzień??
  19. haha, ja tylko kilka wkleiłam :) i jeszcze zdradzę sekret, że niedługo kolega do Pikusia dojedzie, za co bardzo, bardzo dziękujemy :):):)
  20. przydreptałam do staruszka... ostatnio mnie takie psiaki najbardziej wzruszają. niestety finansowo pomóc nie mogę, bo same borykamy się z rachunkami za leczenie, za hoteliki naszych podopiecznych i kieszenie wciąż puste, ale chociaż pomogę w rozsyłaniu wątku...
  21. jejku, moje małe kochane psisko :) ostatnio bardzo mnie takie staruszki urzekają...
  22. jejku, jaki Pikuś ma piękny kubraczek :0 Pikuś się tutaj taki wysoki wydaje :)
  23. tak, smyczka i szelki. nie wiem - nie pamiętam, ale jak Gaja przyjechała do hoteliku, to dałam jej takie szelki niebiesko jakieś tam. one chyba zostały w hoteliku. Myślę, że na Dianę będą dobre. Tym bardziej, że niestety Diana niezbyt sobie na smyczy radzi, więc to nawet dla niej dobre rozwiązanie, bo będzie ćwiczyła chodzenie na smyczy i nie ciągnięcie :)
  24. [quote name='obraczus87']Dalej jest strachulcem. Tego sie juz u Niej raczej nie zmieni... [/QUOTE] oj zmieni się zmieni :) słuchaj ciotki od wypłoszków :) wiem co mówię :) w końcu mam u siebie taką jedną, co przez rok udawała niedostępną dla ludzi, bojącą się wszystkiego. Teraz - śmiga po łąkach z uśmiechniętym pycholem i z dnia na dzień coraz bardziej mnie zaskakuje :)
×
×
  • Create New...