Akrum
Members-
Posts
20500 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Akrum
-
super wyszły te zdjęcia :) Migotka jest na prawdę super psinką i bardzo towarzyską. Wczoraj na spacerze od razu dogadała się z moim stadem oraz z Beti od imperatora. Biegała, miała "głupawkę", skakała za piłką i patykami :) Super radosna małpka z niej :) ładnie chodzi bez smyczy, pilnuje się. Tylko brać i kochać tą małą radosną pchłę :)
-
Gapcia dom może mieć tylko jeden - zostaje u nas do końca świata!
Akrum replied to Nutusia's topic in Już w nowym domu
wow, co za cudowne wieści :) Gapcia się tak na sąsiadkę otwarła? tak zareagowała? suuuper :) -
Gapcia dom może mieć tylko jeden - zostaje u nas do końca świata!
Akrum replied to Nutusia's topic in Już w nowym domu
Jakie cudowne wieści nam tu Nutusiu przyniosłaś :) I siku i koopa na dworze i trochę podreptała i na kanapę wskoczyła i buziaki z Kreską :) aż nie mogę uwierzyć, że to wszystko w 3 dni :) -
Co za pierdoła z tego Korka - jak może gonić i straszyć kotecki, a fee... niedobry Korek. Kurcze, mam nadzieję, że jak już Korek się "wyemocjonuje" wszystkimi nowymi rzeczami, to przestanie lać. Inaczej nikt nie będzie chłopaka chciał adoptować. Super, że się zagoiło już wszystko po jajcolach. Ciapuś - niszczyciel?? jej, tylko żeby nie dopadł czegoś cennego i nie podarł. Ciapka nikt nie szukał, zresztą Korka też nie. Oba znalezione błąkające się w okolicach Opalenicy. Ciapek już siedział w przytulisku od września jeśli dobrze pamiętam? Jeszcze chudszy był jak trafił do przytuliska. Jak się komuś psiak zgubi i CHCE go szukać,znaleźć, to dzwoni przeważnie do mnie lub do Pyrdki, bo nasze nr w gazecie lokalnej się ukazują. O Ciapka nikt nie dzwonił, nikt w lecznicy znajdującej się obok przytuliska też nie pytał. A przytulisko jest w centrum miasta praktycznie. Jeśli chodzi o kołnierze i kaftanik - nie wiem, czy będziesz na tym pikniku 29.04, jeśli tak, to przekaż Juldanom :) albo Andzike, a ona Juldanom :) Zrobiłam pakiecik ogłoszeń dla Korka z takim tekstem jak Andzike dała na FB :) 1. [URL]http://tablica.pl/oferta/piekny-mlody-kudlacz-korek-moze-ty-go-pokochasz-ID10gkf.html[/URL] 2. [URL]http://www.morusek.pl/ogloszenie/102590/Piekny-mlody-kudlacz-Korek-Moze-Ty-go-pokochasz/[/URL] 3. [URL]http://warszawa.gumtree.pl/c-Zwierzaki-psy-szczenieta-Piekny-mlody-kudlacz-Korek-Moze-Ty-go-pokochasz-Do-adopcji-W0QQAdIdZ372752458[/URL] 4. [URL]http://www.cafeanimal.pl/ogloszenia/oddam-zwierzaka-do-adopcji/psy/Piekny-mlody-kudlacz-Korek-Moze-Ty-go-pokochasz,62974[/URL] 5. [URL]http://www.doadopcji.pl/ogloszenie/102590/Piekny-mlody-kudlacz-Korek-Moze-Ty-go-pokochasz/[/URL] 6. [URL]http://www.mazowieckatablica.pl/ogloszenie-10782/piekny-mlody-kudlacz-korek-moze-ty-go-pokochasz.html#http://www.mazowieckatablica.pl/uploads/images/10782-big-1-1334819843.jpeg[/URL] 7. [URL]http://sloniu.pl/2/darmowe-ogloszenia/15-Zwierzaki/108-Psy/28148-Piekny_mlody_kudlacz_Korek_Moze_Ty_go_pokochasz_.html[/URL] 8. [URL]http://www.przygarnijzwierzaka.pl/ogloszenia/Piekny-mlody-kudlacz-Korek-Moze-Ty-go-pokochasz--id40233.html[/URL] 9. [URL]http://www.pupil.com.pl/ogloszenie-2505/piekny-mlody-kudlacz-korek-moze-ty-go-pokochasz.html#http://www.pupil.com.pl/uploads/images/2505-big-1-1334821032.jpeg[/URL] 10. [URL]http://warszawa.kokosy.pl/zwierzaki/psy/53203.html[/URL] 11. [URL]http://zwierzaki.a4z.pl/objects/show/id/4227/name/oddam-do-adopcji-piekny-mlody-kudlacz-korek-moze-ty-go-pokochasz-warszawa-i-okolice.html[/URL] 12. [URL]http://www.zwierzaki.nasza-lista.com/zwierzak/Psy/6463/Piekny_mlody_kudlacz_Korek_Moze_Ty_go_pokochasz.html[/URL] 13. [URL]http://www.adopcjapsa.pl/adopcja-psa-pies-szuka-domu,ogloszenie,53332,Lw==.html[/URL] 14. [URL]http://warszawa.olx.pl/item_page.php?Id=356939934&ts=1334821940[/URL] 15. [URL]http://zwierzeta.i-bazar.pl/psy/2227751-piekny-mlody-kudlacz-korek-moze-ty-go-pokochasz/[/URL] 16. [URL]http://warszawa.lento.pl/piekny-mlody-kudlacz-korek-moze-ty-go,370944.html[/URL] 17. [URL]http://www.oglaszamy24.pl/ogloszenie/1015627485/warszawa-Piekny-mlody-kudlacz-Korek-Moze-Ty-go-pokochasz.html[/URL] 18. [URL]http://adsy.pl/ogloszenia/61/posts/6_Spo_eczno_/10_Oddam_zwierzaka/67351_Pi_kny_m_ody_kud_acz_Korek_Mo_e_Ty_go_pokochasz_.html[/URL] 19. [URL]http://adpedia.pl/mazowieckie/warszawa/drobne/zwierzeta/ogloszenie/piekny_mlody_kudlacz_korek_moze_ty_go_pokochasz?,213607/[/URL] 20. [URL]http://petsy.pl/ogloszenia/2/1_Psy/34_Wielorasowe/24754_Pi_kny_m_ody_kud_acz_Korek_Mo_e_Ty_go_pokochasz_.html[/URL] 21. [URL]http://www.e-pupilek.pl/ogloszenie,piekny-mlody-kudlacz-korek-moze-ty-go-pokochasz,0bOpTb8l0vTSUba8EbrHO,1350.html[/URL] 22. [URL]http://www.psy.pl/ogloszenia-psy/art26482,piekny-mlody-kudlacz-korek-moze-ty-go-pokochasz.html[/URL] 23. [URL]http://warszawa.cwirek.pl/oddam-przyjme-zamienie/piekny-mlody-kudlacz-korek-moze-ty-go,idbb58f5dj26437.html[/URL] 24. [URL]http://ale.gratka.pl/ogloszenie/20855653.html[/URL] 25. [URL]http://www.petworld.pl/ogloszenie/psy/piekny-mlody-kudlacz-korek-moze-ty-go-pokochasz/47246[/URL] 26. [URL]http://www.pineska.pl/?do=view&id=107424&title=piekny-mlody-kudlacz-korek-moze-ty-go-pokochasz[/URL] 27. [URL]http://e-zwierzak.pl/pl/ogloszenie/37087/piekny-mlody-kudlacz-korek_-moze-ty-go-pokochasz_/[/URL] 28. [URL]http://warszawa.swistek.pl/piekny-mlody-kudlacz-korek-moze-ty-go-pokochasz-_154048.html[/URL] 29. [URL]http://www.bezrodowodu.pl/ogloszenie-2140/piekny-mlody-kudlacz-korek-moze-ty-go-pokochasz.html#http://www.bezrodowodu.pl/uploads/images/2140-big-2-1334826317.jpeg[/URL] 30. [URL]http://zwierzeta.azbazar.pl/ogloszenia/38316/[/URL]
-
SZAGI - malutki sznaucerek już szczęśliwy w nowym domku!
Akrum replied to Andzike's topic in Już w nowym domu
cudowny duet: [URL]http://img710.imageshack.us/img710/9717/szagiilara.jpg[/URL] -
podesłałam już wczoraj maila do gazety z Kuleczką i Muffinką. jeśli wydrukują, to się dziewczyny będą lansować.
-
Pan PREZES trafił do najlepszego domu na świecie :) Powodzenia chłopaku.
Akrum replied to Akrum's topic in Już w nowym domu
Żal że Prezesik musi mieć robiony zabieg, ale najważniejsze, że ma przy sobie tak kochającą pańcie, że są ze sobą tak szczęśliwi :) A z wieści księgowych :) [SIZE=4]Na konto wpłynęły pieniążki od: Emma53: 50 zł Bożena J. z fb: 50 zł farmerka63: 100 zł ślicznie dziękuję :loveu:[/SIZE] [IMG]http://www.picturesanimations.com/h/hearts/hart-glitter-01.gif[/IMG] Razem mamy już 200 zł -
>>>Szariczek już nie cierpi, odszedł spokojnie...<<<
Akrum replied to Olena84's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Szariku biedaku nasz... LILUtosi, rób ten RTG, jeśli leki nie pomogą, a swoją drogą nawet jeśli będzie widać, że mniej cierpi, to moim zdaniem i tak dobrze by było zrobić chłopakowi RTG, w końcu nie młody już jest i warto by było sprawdzić, czy nie ma żadnych zmian zwyrodnieniowych na kręgosłupie. Ile płaciłaś za wszystko? -
Gapcia dom może mieć tylko jeden - zostaje u nas do końca świata!
Akrum replied to Nutusia's topic in Już w nowym domu
Gapciu, otwieraj się szybciutko na ludzi, zaufaj - a będziesz szczęśliwa. Jesteś bezpieczna, nie bój się niczego i nikogo. Już tak wiele w życiu przeszłaś - teraz czas na to, byś poczuła się kochana i chciana :) -
Gapcia dom może mieć tylko jeden - zostaje u nas do końca świata!
Akrum replied to Nutusia's topic in Już w nowym domu
[quote name='Nutusia']Trzymaj, trzymaj! Dziewczyneczki, czy ona była zakrapiana na pchły i kleszcze?...[/QUOTE] była, ale 3 tygodnie temu i to jakimś zwykłym środkiem. przed wyjazdem już nie kropliłam, bo wiedziałam że będziesz musiała ją wykąpać, więc byłoby to bez sensu. Jak możesz, to proszę zakropl ją środkiem, który wg Ciebie jest najlepszy. -
Kropka - kochana sunieczka :) Zostaje u nas na stałe :)
Akrum replied to Akrum's topic in Już w nowym domu
Ewka, dziękuję ślicznie za piękne zdjęcia :) moja kochana banda ogonków :) Muszę jeszcze powklejać tu zdjęcia z lasu - jak nie zapomnę :) Andzike - z chęcią bym przyjechała na piknik, ale... trochę daleko. Ponad 3 godziny w jedną stronę, a jeszcze wrócić trzeba. -
Gapcia dom może mieć tylko jeden - zostaje u nas do końca świata!
Akrum replied to Nutusia's topic in Już w nowym domu
i ja przydreptałam z rana zobaczyć co u Gapci, jak tam po wizycie u weta? jak minął Gapci wczorajszy dzień?? -
Górnik-odszedł za TM otoczony miłoscią...
Akrum replied to caryca26's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
przydreptałam do staruszka... ostatnio mnie takie psiaki najbardziej wzruszają. niestety finansowo pomóc nie mogę, bo same borykamy się z rachunkami za leczenie, za hoteliki naszych podopiecznych i kieszenie wciąż puste, ale chociaż pomogę w rozsyłaniu wątku... -
Diana doczekała się własnego Domu- takiego, o którym dla niej marzyliśmy
Akrum replied to Juldan's topic in Już w nowym domu
tak, smyczka i szelki. nie wiem - nie pamiętam, ale jak Gaja przyjechała do hoteliku, to dałam jej takie szelki niebiesko jakieś tam. one chyba zostały w hoteliku. Myślę, że na Dianę będą dobre. Tym bardziej, że niestety Diana niezbyt sobie na smyczy radzi, więc to nawet dla niej dobre rozwiązanie, bo będzie ćwiczyła chodzenie na smyczy i nie ciągnięcie :) -
Myszka -w domu jest dziecko uczulone na sierść. PROSZĘ O RADY :(
Akrum replied to obraczus87's topic in Już w nowym domu
[quote name='obraczus87']Dalej jest strachulcem. Tego sie juz u Niej raczej nie zmieni... [/QUOTE] oj zmieni się zmieni :) słuchaj ciotki od wypłoszków :) wiem co mówię :) w końcu mam u siebie taką jedną, co przez rok udawała niedostępną dla ludzi, bojącą się wszystkiego. Teraz - śmiga po łąkach z uśmiechniętym pycholem i z dnia na dzień coraz bardziej mnie zaskakuje :)