Akrum
Members-
Posts
20500 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Akrum
-
zuzka, a masz może możliwość zrobienia zdjęcia koło człowieka, żeby potencalne domki wiedziały mniej więcej jaki Groszek jest wysoki. Trochę ogłoszeń już robię i wiem, jak takie zdjęcie dużo daje. Z opisu człowiek sobie czasami nie potrafi wyobrazić co i jak, a tak przynajmniej ma odniesienie. myslę nad tekstem dla Groszka do ogłoszeń... Ale myślę, że bardziej poetycko Szarotka i Ubocze coś wykombinują, ja niestety poezji układac nie umiem :oops:
-
[quote name='Madallena']o rany! jak 6 kilo skoczy na Pania, to rzeczywiscie problem ;/ Zaproponuj im 70 kg bernardyna! jak im skaczace 6 kilo przeszkadza! Moze wtedy zaakceptuja skakanie... Ludzie to palanty![/QUOTE] Mnie już nic nie zdziwi - w pracy dostaliśmy zgłoszenie i prowadzimy obserwacje uwaga - yorka, który pogryzł swoją właścicielkę.... Więc tak, ludzie to palanty...
-
Mrówka 9 l. mini babcinka, Pan zie marł. Już w domu Doczekała się!
Akrum replied to Paulina87's topic in Już w nowym domu
Mróweczko hopaj do góry... -
Talcott nie znałam Cię osobiście, ale czytałam ile dobrego robiłaś tu na ziemi dla naszych mniejszych braci... Bardzo mi smutno... niestety tak jest, że dobrzy ludzie za szybko odchodzą... Na pewno już zostałaś powitana za TM przez wszystkie nasze kochane stworzonka, które czasami też za szybko odchodziły od nas... Wesoło dla Ciebie na pewno zamerdały ogonkami... Żegnaj...
-
przystojniak Groszek :)
-
wszystkie cztery maluchy już w domkach! :) dziękuję Wam strasznie za pomoc!
Akrum replied to mru's topic in Już w nowym domu
witajcie maluchy... -
a właśnie chciałam zaproponować allegro, ale widzę że mshume już zrobi...
-
Rodi-Brenn-w nowym domu - czy tym razem zostanie tam na zawsze?
Akrum replied to GoniaP's topic in Już w nowym domu
jak tam fundusze Rodiego?? coś ktoś wpłaca?? trzeba by w pierwszym poście spisywać... ja też już przelałam kaskę... -
Niepełnosprawny Promyczek znalazł dom w Niemczech:)
Akrum replied to martka1982's topic in Już w nowym domu
Promyk, witaj. -
Juz nie łysa Balbinka we wspaniałym domu u Amici!!!
Akrum replied to GoniaP's topic in Już w nowym domu
Balbinko i jak się czujesz ?? Ciężko było się tu dobić, ale już cioteczki wracają do ciebie malutka kruszynko. -
jestem i ja... zaznaczam i zastanowie się co dalej...
-
Henio znalazl wspanialy dom :) Wszyscy sie ciesza :)
Akrum replied to Szarotka's topic in Już w nowym domu
cześć Heniek :) jak się czujesz ?? dogo wróciło - hurra !!! -
BINGO mix ON, nareszcie doczekał się SWOJEGO DOMKU!!
Akrum replied to Tola^^'s topic in Już w nowym domu
Smutne... współczuje... -
cześć Kropka :) widzę że te kilka dni nieobecności na dogo przyniosło wiele zmian :) cieszy mnie to :) a jest w ogóle jakieś zainteresowanie nią ??
-
i ja cię Topik witam po kilkudniowej nieobecności... na reszcie wracamy do normalności na dogo...
-
[quote name='zuzka']No nareszcie dogo ruszyło !!!![/QUOTE] I mi się udało :) na reszcie wracamy do normalności dogomaniackiej :)
-
Henio znalazl wspanialy dom :) Wszyscy sie ciesza :)
Akrum replied to Szarotka's topic in Już w nowym domu
No nareszcie się do ciebie dobiłam Heniu :) Cały weekend bez dogo, a dziś nie jest lepiej, 15 min czekałam aż się ta strona otworzy... paranoja... -
Juz nie łysa Balbinka we wspaniałym domu u Amici!!!
Akrum replied to GoniaP's topic in Już w nowym domu
I ja jestem, też o Balbince pamiętam, ale przez weekend nie mogłam w ogóle wejść na dogo, a dziś...porażka, strona otwiera mi się przez 10 min. Ja też porozsyłałam wszędzie gdzie mogłam informacje o allegro cegiełkowym, na nk też ludzie wchodzą, ale... Napisałam już kiedyś do p. Teresy B. z pytaniem, czy podtrzymuje chęć zaoferowania Balbince dt, ale nie odpisała. Ponowie dziś pytanie, wyślę jej znów pw. -
Witam cię Groszku i ja dopiero dzisiaj, bo przez weekend nie mogłam ani razu wejść na dogo... Super że już jesteś pachnący i mięciutki, mam nadzieję, że uszysko nadal ci stoi ;) I dołączam się do życzeń imieninowych dla zuzka - trochę spóźnione, ale jak już wcześniej wspomniałam cały weekend mnie dogo nie wpuszczało (nie wiem co się z nim dzieje), tak więc wszystkiego naj,naj, najlepszego, dużo radości i zadowolenia z tego, co robisz i żebyś zawsze miała na to siły :):loveu: