A... tego to nie widziałam - przeoczyłam [IMG]file:///C:/DOCUME%7E1/AGNIES%7E1/USTAWI%7E1/Temp/moz-screenshot-29.png[/IMG][IMG]file:///C:/DOCUME%7E1/AGNIES%7E1/USTAWI%7E1/Temp/moz-screenshot-30.png[/IMG][IMG]file:///C:/DOCUME%7E1/AGNIES%7E1/USTAWI%7E1/Temp/moz-screenshot-31.png[/IMG]
[quote name='Agucha']Macie już wyniki??? Na kiedy mają być?[/QUOTE]
ona dopiero będzie miała robione badania jak uda się ją wyciągnąć ze schronu...dlatego jeszcze nawet nie wiadomo co to za paskudztwo spowodowało te łyse placki...
stąd pilny apel o deklaracje!
[quote name='mariolka']Słomka/Pchełka nie ma watku. Kliknij na zdjecie. Tam jest opis i inne zdjęcia :)[/QUOTE]
ok dzięki :)
no to się zrobi pakiecik ogłoszeń :)
cioteczki, zapraszam na bazarek dla Małej. ostatnie dni: [url]http://www.dogomania.pl/threads/182878-Bob-Budowniczy-Ciaza-i-Karmienie-piersia-Blues-Brothers-Dla-Malej-do-14-04-9-00?p=14453388#post14453388[/url]
ojej... Groszek, mała dieta by ci się chyba jednak przydała :) słodka paróweczko :)
ale powiem ci w sekrecie, że do twarzy ci z tym :) taki słodziak z ciebie :)
[quote name='mru']pani chce z daleka przyjechać :) chyba 100 km ma ;) także musi się jej Miki podobać... :)[/QUOTE]
wow :) no to na prawdę musi się jej podobać :) byle tylko się nie odmyśliła :)
normalnie znów do niedzielnych wiadomości będę siedziała jak na szpilkach i myślała czy się uda...
ojej.. żeby R tylko nie zrobił tak, jak z Łatką, że niby zaklepana, a on ją np. zabierze i wyda na giełdzie...
żeby tylko ta Pani się już nie odmyśliła,żeby zakochała się w Miki...
[quote name='Yorija']Ona lubi czesanie?
I jeszcze jedno pytanie - widziała kiedyś kota? widzieliście jej reakcje na koty?
i jeszcze jedno - szczeka dużo?
jeszcze dopiszę jedno pytanie
na stronie psiego anioła widnieje informacje, że zasadniczo psy wydwane są osobom z Warszwy i okolic
czy to jest bardzo krytyczne kryterium adopcji?[/QUOTE]
pytasz bo coś się szykuje? masz jakiś pomysł? chętny domek?
Balbinko, ty nam tu nie rób zadnych psikusów z tym serduszkiem... ja mam nadzieję, że to tylko przez te ostatnie przejścia tak teraz to serduszko z lekka sobie zaszfankowało i że niedługo już wszystko wróci do normy.
A nużeńcom mówimy A KYSZ !!!