Akrum
Members-
Posts
20500 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Akrum
-
jestem już jestem u ciebie kochana Klementynko :) wczoraj nie miałam czasu do ciebie zawitać, bo po malizne do Poznania jechałam :) chciałam wkleić kilka zdjęć Klementynki, które do ogłoszeń brałam, ale za nich nie chcą mi dzisiaj wejść na konto fotosika... aj Klementynka miała robione ogłoszenia o tutaj, one były robione 13.04.2010 więc są jeszcze w miarę świeże i aktualne. [COLOR=#000080][U][URL]http://www.eoferty.com.pl/klementynka_mala_i_sliczna_sunia_do_adopcji_180632.html[/URL][/U][/COLOR] [COLOR=#000080][U][URL="http://www.kupsprzedaj.pl/"][SIZE=3]www.kupsprzedaj.pl[/SIZE][/URL][/U][/COLOR] [COLOR=#000080][U][URL="http://www.adopcje.org/"][SIZE=3]www.adopcje.org[/SIZE][/URL][/U][/COLOR] [COLOR=#000080][U][URL="http://www.kupiepsa.pl/"][SIZE=3]www.kupiepsa.pl[/SIZE][/URL][/U][/COLOR] [COLOR=#000080][U][URL="http://www.ofertka.pl/"][SIZE=3]www.ofertka.pl[/SIZE][/URL][/U][/COLOR] [COLOR=#000080][U][URL="http://www.allezoo.pl/"][SIZE=3]www.allezoo.pl[/SIZE][/URL][/U][/COLOR] [COLOR=#000080][U][URL="http://www.drobny.pl/"][SIZE=3]www.drobny.pl[/SIZE][/URL][/U][/COLOR] [COLOR=#000080][U][URL="http://www.przygarnijzwierzaka.pl/"][SIZE=3]www.przygarnijzwierzaka.pl[/SIZE][/URL][/U][/COLOR] [COLOR=#000080][U][URL="http://www.spacerek.net/"][SIZE=3]www.spacerek.net[/SIZE][/URL][/U][/COLOR] [COLOR=#000080][U][URL="http://www.nasipupile.pl/"][SIZE=3]www.nasipupile.pl[/SIZE][/URL][/U][/COLOR] [COLOR=#000080][U][URL="http://www.ojej.pl/"][SIZE=3]www.ojej.pl[/SIZE][/URL][/U][/COLOR] [COLOR=#000080][U][URL="http://www.pajeczyna.pl/"][SIZE=3]www.pajeczyna.pl[/SIZE][/URL][/U][/COLOR] [COLOR=#000080][U][URL="http://www.pineska.pl/"][SIZE=3]www.pineska.pl[/SIZE][/URL][/U][/COLOR] [COLOR=#000080][U][URL="http://www.adopcjapsa.pl/"][SIZE=3]www.adopcjapsa.pl[/SIZE][/URL][/U][/COLOR] [COLOR=#000080][U][URL="http://www.rozglos.net/"][SIZE=3]www.rozglos.net[/SIZE][/URL][/U][/COLOR] [COLOR=#000080][U][SIZE=3]www.anonseogloszenia.pl[/SIZE][/U][/COLOR] [COLOR=#000080][U][URL="http://www.petsy.pl/"][SIZE=3]www.petsy.pl[/SIZE][/URL][/U][/COLOR] [COLOR=#000080][U][URL="http://www.e-zwierzak.pl/"][SIZE=3]www.e-zwierzak.pl[/SIZE][/URL][/U][/COLOR] [COLOR=#000080][U][URL="http://www.morusek.pl/"][SIZE=3]www.morusek.pl[/SIZE][/URL][/U][/COLOR] [COLOR=#000080][U][URL="http://www.adpedia.pl/"][SIZE=3]www.adpedia.pl[/SIZE][/URL][/U][/COLOR] [COLOR=#000080][U][URL="http://www.petworld.pl/"][SIZE=3]www.petworld.pl[/SIZE][/URL][/U][/COLOR] [COLOR=#000080][U][URL="http://www.ogloszenia.aleokazja.pl/"][SIZE=3]www.ogloszenia.aleokazja.pl[/SIZE][/URL][/U][/COLOR] [COLOR=#000080][U][URL="http://www.mammisia.pl/"][SIZE=3]www.mammisia.pl[/SIZE][/URL][/U][/COLOR] [COLOR=#000080][U][URL="http://www.wszystkotujest.pl/"][SIZE=3]www.wszystkotujest.pl[/SIZE][/URL][/U][/COLOR] [COLOR=#000080][U][URL="http://www.ale.gratka.pl/"][SIZE=3]www.ale.gratka.pl[/SIZE][/URL][/U][/COLOR] [COLOR=#000080][U][URL="http://www.przylepa.pl/"][SIZE=3]www.przylepa.pl[/SIZE][/URL][/U][/COLOR] [COLOR=#000080][U][URL="http://www.zgubiono.pl/"][SIZE=3]www.zgubiono.pl[/SIZE][/URL][/U][/COLOR] [COLOR=#000080][U][URL="http://www.ogloszenia-24h.pl/"][SIZE=3]www.ogloszenia-24h.pl[/SIZE][/URL][/U][/COLOR] [COLOR=#000080][U][URL="http://www.cafeanimal.pl/"][SIZE=3]www.cafeanimal.pl[/SIZE][/URL][/U][/COLOR] [COLOR=#000080][U][URL="http://www.gumtree.pl/"][SIZE=3]www.gumtree.pl[/SIZE][/URL][/U][/COLOR] [IMG]file:///C:/DOCUME%7E1/AGNIES%7E1/USTAWI%7E1/Temp/moz-screenshot-39.png[/IMG][IMG]file:///C:/DOCUME%7E1/AGNIES%7E1/USTAWI%7E1/Temp/moz-screenshot-40.png[/IMG]
-
Jejku :) ślicznie wszystkim dziękujemy za deklaracje, Gaspar w zamian zamerda dla was wesoło swoją kitą :) Już tylko 40 zł brakuje, więc dziś ciąg dalszy misji chodzenia po wątkach :) może jeszcze uda się ciągnąć kilka cioteczek, Bjuta, nie wiem jak ty, ale ja uważam, że można już zacząć organizować transport, co by Gasparek już ze schronu wyszedł i żeby psy mogły wrócić z powrotem na swój wybieg :)
-
o tak, byle było wszystko ok na tej wizycie :) Kropek już pewnie naszykowany :)
-
Schronisko w Ostrowie Wlkp - SZUKAMY WOLONTARIUSZY i DT!
Akrum replied to Malwi's topic in Już w nowym domu
a ja już się nie mogę doczekać, aż zobaczę dziś Broka na żywo i zabiorę go do domku :) ciekawe jak zareaguje na nasze ogony :) -
Henio znalazl wspanialy dom :) Wszyscy sie ciesza :)
Akrum replied to Szarotka's topic in Już w nowym domu
hm, nieciekawie... pałeczki ropy błękitnej - bakterie trudne do zwalczania, ponieważ są odporne na wiele antybiotyków, nie są też wrażliwe na standardowe środki odkażające. Mogą się tym zarazić zwierzęta i ludzie, ale tylko jeśli mają obniżoną odporność. -
Arwinku, co tam u ciebie? jak ci się żyje w nowym domku??
-
Promyczku, wiele cioteczek do ciebie zagląda, więc może i ktoś skusi się i zajrzy do Gasparka?? Zostało mało czasu,morbital czeka już na niego... a on jest mega ślicznym,silnym i pełnym życia ONkiem, brakuje już tylko 80 zł deklaracji stałych, miejsce w hoteliku zaklepane... http://www.dogomania.pl/threads/183624
-
Tiger wyrwany pijakom - po pobycie u Rytki znalazł dom marzeń!
Akrum replied to Helga&Ares's topic in Już w nowym domu
co tam u Tigera słychać?? jak się czuje?? -
Strzelali do niego dla zabawy - Lutek szczęśliwie już w domu .
Akrum replied to Izabella Hossa's topic in Już w nowym domu
Bardzo proszę wszystkich chociażby o obecność na wątku, Gaspar, piękny, silny i kochany ONek pomożemy mu uniknąć morbitalu?? brakuje tylko 80 zł deklaracji stałych... [url]http://www.dogomania.pl/threads/183624[/url] -
Strzelali do niego dla zabawy - Lutek szczęśliwie już w domu .
Akrum replied to Izabella Hossa's topic in Już w nowym domu
Lutek, fajny jesteś :) i fajnie mają twoi nowi właściciele ;) -
poprawiony link, tamten nie wchodzi:[url]http://www.dogomania.pl/threads/183624[/url]
-
Która z cioteczek zechce zawitać u Gasparka?? [COLOR=DarkRed]BRAKUJE JESZCZE 80 ZŁ BY UNIKNĄĆ MORBITALU, GASPAR PROSI O WSPARCIE:[/COLOR] [URL="http://www.dogomania.183624"]http://www.dogomania.pl/threads/183624[/URL]
-
Topikowe cioteczki, tak ładnie zbierały się deklaracje na Topika, proszę wspomóżcie choć jednorazowo Gasparka, on będzie mógł jechać chyba też do hoteliku gdzie jest Topik z tego co kojarzę, brakuje tylko 80 zł do tego,żeby uniknąć Morbitalu, proszę, pomóżcie:[url]http://www.dogomania.pl/threads/183624-GASPAR-pies-pod-ig%C5%82%C4%85-pom%C3%B3%C5%BCcie-nam[/url]!
-
Grosiu uśmiechnij się do nas :)
-
Przyjaciele już w hoteliku! Odeszli za TM [*] :(
Akrum replied to pati_zabrze's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
a kto zawita na wątku Gasparka? chociaż obecność jest ważna, brakuje mu tylko 90 zł, aby uniknąć zastrzyku z morbitalem, pomóżcie, proszę,miejsce whotelu już na niego czeka: http://www.dogomania.pl/threads/183624-GASPAR-pies-pod-ig%C5%82%C4%85-pom%C3%B3%C5%BCcie-nam! -
Mandarynkowe cioteczki, wejdźcie proszę na wątek Gasparka, brakuje 90 zł do uniknięcia morbitalu, hotelik też już zaklepany... obecność na wątku też potrzebna:[url]http://www.dogomania.pl/threads/183624-GASPAR-pies-pod-ig%C5%82%C4%85-pom%C3%B3%C5%BCcie-nam[/url]!
-
Rodi-Brenn-w nowym domu - czy tym razem zostanie tam na zawsze?
Akrum replied to GoniaP's topic in Już w nowym domu
ale Jamor drogi... 450 zł za miesiąc... ostatnio panie z hoteliku, w którym dochodzi do siebie zmasakrowany TOpik, proponowały że mają miejsce dla jednego ONka, bo one też mają podejście do onków, ale Welsh pójdzie do Jamora właśnie dlatego,żeby się z domownikami z dt zapoznać i potem do dt pójdzie. więc można by napisać do Pań z tamtego hoteliku, czy jeszcze mają miejsce i czy by nie chciały Rodim się zając, co?? koszt:350 zł na miesiąc.