Jump to content
Dogomania

Akrum

Members
  • Posts

    20500
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by Akrum

  1. Lilka, Pinia, Teodor... mają domku, super, ale za to tyle mikrusów przybyło nowych... xmartix ma teraz duuużo pracy :)
  2. na razie zapisuje, skoro Bolkowi się udało, to tobie Azorku też się uda znaleźć nowy domek :)
  3. już miałam nadzieję, że i tu dzisiaj przeczytam o cudownym zakończeniu podesłania, ale widzę że cisza w tej sprawie...
  4. nie no, 3 dni mnie na dogo nie było, a tu takie szcześliwe wiadomości :) jejciu, jak ja się cieszę że Bolkowi się udało z tym nowym domkiem :) hurra - domek z ogródkiem ma i wspaniałych kochających ludzi obok siebie :) może kiedyś i ja będąc w okolicy dojrzę gdzieś radosnego Bolka :) ale by było fajnie :)
  5. Kosteczko, jak się cieszę nawet z tych mini postępów :) go-ja na wiosnę, już teraz czy za rok ten domek będziesz miała?
  6. Rodi czekamy na wieści od ciebie :)
  7. filmik super - fajną niespodziankę nam funia zrobiłaś :) ten merdający ogonek i radośnie uśmiechnięty pycholek - widać,jak się zmienił i jaki radosny jest :) mam nadzieję, że szybko Heniek do swojego domku pójdziesz i swojego ludzia znajdziesz :)
  8. [quote name='_bubu_']dziękujemy ! :) Jutro Mała będzie miała gościa, ktoś chce ją poznać, trzymajcie kciuki.[/QUOTE] trzymamy mocno i czekamy na info z tej wizyty.
  9. super,że tak się Misi udało :) to czekamy z niecierpliwością na fotorelacje ;)
  10. [quote name='Jaaga']Szymus/Koksik juz jest szczęśliwy. Będzie jeździł po całym świecie ze swoimi ludźmi. Od razu sobie wzajemnie przypadli do gustu.[/QUOTE] jejciu, żeby wszystkie psiaki trafiały do tak cudownych domków :) teraz kolej na Kale :)
  11. jestem i ja u tej ślicznotki... oh to oczko... nieciekawie to wygląda. finansowo ani transportowo niestety pomóc nie mogę, ale ogłoszenia jak już będzie czas na nie, to oczywiście mogę pomóc zrobić, jak dla Szymka i Nodika :)
  12. jak tam nasze maleństwo się czuje, są może jakieś info z nowego domku??
  13. odwiedzam cie Mandi :)
  14. Operko, jak się czujesz? wszystko dobrze po sterylce? teraz najgorsze dni przed tobą, bo będzie się goiło i swędziało, ale potem już śmigasz do swojego domku :)
  15. jejciu, Welsh pojechał w weekend na działkę? już się nie mogę doczekać relacji z tej wyprawy i zdjęć :)
  16. Tamarko, cały czas szukamy dla ciebie wspaniałego domku, ale niestety to musi troszkę potrwać...
  17. witaj z rana Bingo i hopsaj od razu na pierwszą, może jednak cię ktoś wypatrzy?
  18. Kubusiu, a ty nadal w dt siedzisz, gdzie twój ludź jest??
  19. jejciu...w czwartek byłam ostatni raz na dogo i proszę, 3 dni mojej nieobecności, a tu takie zmiany :) Sisi - jak się cieszę że ci się udało :) Madallena - gratuluję tak fajnej akcji z nowym domkiem - kolejna sunia dzięki Tobie ma teraz życie jak w raju :) powodzenia maleńka i czekamy na fotorelacje z nowego domku :)
  20. uf... jak dobrze, że wszystko wróciło do stanu poprzedniego, Arwinek wrócił do swojego domku, pewnie tęsknił za swoją Panią :placz: ale najważniejsze, że już z powrotem w domku :multi: dziękujemy za informacje :)
  21. jakie dobre wiadomości, operacja udana i od razu sterylka, mała wszystko dobrze zniosła, teraz po ogródku biega i dokazuje (szczeka) i domek już na nią nowy czeka :) cudownie, żeby wszystkie takie psiaki miały tak wspaniałe zakończenie z Happy Endem :)
  22. Heniek, choć idziemy na spacerek i będziemy cierpliwie czekać na niespodzianke, o której funia mówiła :)
  23. jejku, polizał cię po ręcę?? dla mnie to zawsze najlepsza rzecz, jaka mnie może spotakć od nowego psiaka czy tymczasowicza - jak już się otwiera i zaczyna kochać, to zaczyna lizać po ręcę, a potem buziaki już rozdaje po całej buzi :)\z tym zapaleniem - lepiej dlugo nie czekać i iść do lokalnego weta, choć skontrolować, bo skoro ropne zapalenie to może być, to pewnie go też coś pobolewa i może dlatego nie chce jeśc... ?
  24. [quote name='anita_happy']paczucha dotarła....[QUOTE] dzięki za info.
  25. taka Kostusia, taka lękliwa... ale wierzę, że jej przejdzie...
×
×
  • Create New...