Akrum
Members-
Posts
20500 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Akrum
-
Loluś pojechał do cudownego DS - bądź szczęśliwy psiaku :)
Akrum replied to Akrum's topic in Już w nowym domu
a my kochanym cioteczkom za paliwo zwrócimy :) już się doczekać nie mogę :) [B][url=http://www.dogomania.pl/threads/218297-Ksia%C5%BCkowisko-tu-znajdziesz-prezenty-pod-choink%C4%99-do-04.12.2011-r.-g.-23-00.?p=18067237#post18067237]Chcesz kupić fajną książkę na prezent świąteczny?? Zapraszam do nas![/url][/B] -
mam nadzieję, że uda się zakupić budę odpowiednio dużą dla obu psiaków... [B] [url=http://www.dogomania.pl/threads/218297-Ksia%C5%BCkowisko-tu-znajdziesz-prezenty-pod-choink%C4%99-do-04.12.2011-r.-g.-23-00.?p=18067237#post18067237]Chcesz kupić fajną książkę na prezent świąteczny?? Zapraszam do nas![/url][/B]
-
Dzielna mamusia już w drodze do lepszego życia !!! pojechała do DT
Akrum replied to Becia Lublin's topic in Już w nowym domu
też mi się wydaje, że to nie powinno być przeszkodą do tego, by jechać do DT... jeśli tylko DT zabezpieczy ją dokładnie na pierwsze spacery (obroża, szelki i dwie smycze) to nie powinno być problemu. [B][url=http://www.dogomania.pl/threads/218297-Ksia%C5%BCkowisko-tu-znajdziesz-prezenty-pod-choink%C4%99-do-04.12.2011-r.-g.-23-00.?p=18067237#post18067237]Chcesz kupić fajną książkę na prezent świąteczny?? Zapraszam do nas![/url][/B] -
Ukochana Tapinka w Niebie - Fredzio i Kropeczka z nami...
Akrum replied to Charly's topic in Już w nowym domu
hahaha śliczna maleńka Tapi, ale szczęście widać już w jej oczkach :) [B] [url=http://www.dogomania.pl/threads/218297-Ksia%C5%BCkowisko-tu-znajdziesz-prezenty-pod-choink%C4%99-do-04.12.2011-r.-g.-23-00.?p=18067237#post18067237]Chcesz kupić fajną książkę na prezent świąteczny?? Zapraszam do nas![/url][/B] -
Zapraszamy cioteczki obecne na wątku Zuzloliny na nasz bazarek: [B][url=http://www.dogomania.pl/threads/218297-Ksia%C5%BCkowisko-tu-znajdziesz-prezenty-pod-choink%C4%99-do-04.12.2011-r.-g.-23-00.?p=18067237#post18067237]Chcesz kupić fajną książkę na prezent świąteczny?? Zapraszam do nas![/url][/B]
-
cioteczki kochane - zapraszam serdecznie do obecności, podbijania i reklamowania bazarku, z którego dochód między innymi przeznaczony jest na Lunę: [B] [url=http://www.dogomania.pl/threads/218297-Ksia%C5%BCkowisko-tu-znajdziesz-prezenty-pod-choink%C4%99-do-04.12.2011-r.-g.-23-00.?p=18067237#post18067237]Chcesz kupić fajną książkę na prezent świąteczny?? Zapraszam do nas![/url][/B]
-
to ja w takim razie wkleję link do naszego bazarku, na który serdecznie zapraszam - są tam fajne książko-poradniki. [url=http://www.dogomania.pl/threads/218297-Ksia%C5%BCkowisko-tu-znajdziesz-prezenty-pod-choink%C4%99-do-04.12.2011-r.-g.-23-00.?p=18067237#post18067237]Chcesz kupić fajną książkę na prezent świąteczny?? Zapraszam do nas![/url]
-
Loluś pojechał do cudownego DS - bądź szczęśliwy psiaku :)
Akrum replied to Akrum's topic in Już w nowym domu
dziękuję ślicznie kochana cioteczko [IMG]http://www.e-gify.com/gify/2033.gif[/IMG] -
kwiatki są cudowne, śliczne - baaardzo mi się podobają :):):)
-
Loluś pojechał do cudownego DS - bądź szczęśliwy psiaku :)
Akrum replied to Akrum's topic in Już w nowym domu
Loluś, Loluś - co ty psiaku masz z tym podgryzaniem kobietek, co?? Może na początek poprosiłybyśmy Alicje i sabinka40 o wizytę, zobaczą co i jak i może będą mogły doradzić Państwu jakiegoś szkoleniowca na miejscu, żeby jeszcze z chłopakiem trochę na naukę dobrego wychowania poszli, co?? Alicja, sabinka40 - będziecie mogły udać się do Państwa?? -
Zuziu kochana, cioteczko Juldanowa - serdecznie Wam dziękuję, jesteście kochane :) Aż mi się łezki w oczach zakulały :) Kochane moje dziewczyny :loveu::loveu::loveu: nie spodziewałam się takiego gestu z Waszej strony :) przecież tak dużo nam pomagacie, choć ogłoszeniem chciałam się odwdzięczyć :) DZIĘKUJĘ ŚLICZNIE :loveu::loveu::loveu:
-
Twoje na pierwszy plan z wpisem że jesteś opiekunem tymczasowym, a na dokładkę nasze :) gdybyś nie odbierała, to żeby do nas zadzwonili :evil_lol::evil_lol::evil_lol:
-
[quote name='Penny']Ja na razie mogę zrobić tylko tyle, wydarzenie na fb: [URL]https://www.facebook.com/event.php?eid=267044410008192[/URL][/QUOTE] a na samym początku, chyba druga strona wątku Penny założyła wydarzenie i link wkleiła :):):) ja wysłałam już PW do jednej dobermanowej cioteczki, ale odpowiedzi jeszcze nie dostałam ani na wątku się nie pojawiła, zaraz poszukam jeszcze innych osób.
-
Zuzolino - wczoraj poleciałaś z 3 zdjęciami do gazety :) Zobaczymy, czy wydrukują (bo ostatnio Pan redaktor coś nam psikusy robi i ostatnio przez 3 tygodnie z rzędu nie było psich ogłoszeń), mam nadzieję, że wydrukują i że odzew jakiś konkretny będzie :)
-
Pyrdka - ja ważyłam Borka, znaczy TZ i Borek waży 11 kg (to miał być 6 kg mikrus ;)), więc Kropka pewnie z 13-14 kg (hm... przed sterylką jak była taka chudziutka to ważyła 9,9 kg...), widziałaś Kropkę w niedzielę, więc porównując do niej Julcie, chyba nie dobija do 10 kg, co??? sama jestem ciekawa jej wagi ;)
-
Julcia Julcia - Ty się opanuj trochę z tym jedzeniem, bo inaczej jak NataZG po Ciebie przyjedzie i zobaczy taką parówką, to jeszcze nie będzie chciała zabrać takiego prosiaczka :evil_lol::evil_lol::evil_lol:
-
[quote name='Sarunia-Niunia']Akrum! Myślę, że Luneczka najzwyczajniej potrzebuje wizyty u lekarza.[/QUOTE] wiem, dlatego tak jak napisałam wyżej, prosiłabym o zabranie jej do weta, jeśli to możliwe, a pieniążki skombinujemy na to. musimy wiedzieć w jakim niunia jest stanie, dlatego wskazane jest też pobranie krwi - jeśli to u Was możliwe.